Тирлівка в новинах

 НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ


Станом на 16 липня, за даними диспетчерської служби районного управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, ранні зернові у господарствах району обмолочено на 98 відсотках площ. Повністю завершено обмолот озимої пшениці, озимого ячменю, гороху. Лічені гектари необмолоченого ярого ячменю залишалися у Тирлівці, Чернятці, Тернівці, Серединці, Серебрії. За попередніми даними,... читати далі ...»

 НАРОБИВ БУРЕВІЙ ШКОДИ

НАРОБИВ БУРЕВІЙ ШКОДИ


Це трапилося 26 червня 2007 р. Близько 19-ої години раптово посилився вітер, він переростав у штормовий. Сила його щохвилини збільшувалася. Буревій швидко пронісся над селами району, завдаючи великої шкоди людям. Старі дерева ламалися, ніби сірники, виривалися з корінням. В селах Берізки-Бершадські, Джулинці, Тирлівці, Дяківці, Чернятці та в інших було зруйновано покрівлі на громадських... читати далі ...»


 КАВКУЛИ – ЦЕ НЕ ГЛУХОМАНЬ

КАВКУЛИ – ЦЕ НЕ ГЛУХОМАНЬ

8 Травня 2007, 07:18 / Оголошення / Бершадь / Тирлівка / Теофилівка

Неважко передбачити, як немало читачів районки, особливо молодшого покоління, глянувши на заголовок, здивуються. Що то, мовляв, за назва і чи стосується вона Бершадщини? Насправді ж, це населений пункт, величиною в одну вулицю, який мало не на межі з Кіровоградщиною, у якому колись проживало більше двохсот чоловік. 65 жінок нараховувалося тільки у трьох тутешніх буряківничих ланках. Тепер же... читати далі ...»

 ЯКЩО РАХУВАТИ – МОЖНА ГОСПОДАРЮВАТИ

ЯКЩО РАХУВАТИ – МОЖНА ГОСПОДАРЮВАТИ

27 Квітня 2007, 23:32 / Оголошення / Тирлівка

Шість років тому тирлівське господарство очолив А.Г. Христич. Зважаючи, що за цей період сталося чимало змін, справедливим буде, якщо з деякими з них він сам ознайомить читачів. Перше, з чого розпочинав, це більше уваги приділив закупівлі і поновленню техніки, без якої вже не можна було обходитися. Придбавши у 2001 році потужного ХТЗ з двигуном німецького виробництва і організувавши його роботу... читати далі ...»

 Є ПРОДУКЦІЯ, АЛЕ Є І РЕЗЕРВИ

Є ПРОДУКЦІЯ, АЛЕ Є І РЕЗЕРВИ


Позаду перший квартал. Наближається до завершення зимово-стійловий період утримання громадського тваринництва. За перші три місяці виробництво (вирощування) м'яса збільшилося на 122 відсотки. Питома вага виробництва зросла за рахунок птахокомбінату "Бершадський", внесок якого у районному масштабі – 80,5 відсотка. Це на 3,4 відсотка більше проти минулого року, або на 581 тонну. На жаль, не... читати далі ...»

 ЯКЩО МАТИ НЕПУТЯЩА...

ЯКЩО МАТИ НЕПУТЯЩА...

7 Квітня 2007, 16:51 / Актуально / Джулинка / Ставки / Тирлівка / Шляхова

В поле зору служби у справах неповнолітніх райдержадміністрації, лікарів та правоохоронних органів потрапила 32-річна Наталія з малолітнім сином. Жінка родом з Гайворонського району, але останнім часом бродила в селах Бершадщини: була в Ставках, Тирлівці, Джулинці, нині мешкає в Шляховій. Коли почали розбиратися, виявилося: у Наталії немає жодного документа, який би посвідчував особу. Торік ця... читати далі ...»

 БУДНІ ДІЛЬНИЧНОГО

БУДНІ ДІЛЬНИЧНОГО


Старший дільничний інспектор підполковник міліції Сергій Вікторович Охота в органах внутрішніх справ з 1990 року. За час служби працював на посадах інспектора кримінальної міліції у справах неповнолітніх, дільничного інспектора, а з 1996-го призначений на посаду старшого дільничного інспектора. На обслуговуванні у Сергія Вікторовича вісім населених пунктів – Дяківка, Теофилівка, Шляхова,... читати далі ...»

 ХУДОБА НЕ ВИННА

ХУДОБА НЕ ВИННА


У практиці новопризначеного начальника управління агропромислового розвитку РДА О.О. Паламарчука галузева нарада, на якій йшлося про суттєві недоліки у веденні тваринництва і подальший його розвиток, була першою. Перебіг подій на ній, цифри і аргументи насторожили всіх. Адже зовсім недавно, коли трудівники села відзначали своє професійне свято, район за показниками тваринницької галузі був у... читати далі ...»

 Є ПЛЮСИ І МІНУСИ

Є ПЛЮСИ І МІНУСИ


Організовано ведеться галузь тваринництва з початку 2007 року. Барометром цьому є молочна продуктивність стада. Прикладом їх ведення є Бершадська філія ТОВ "Зернопродукт", ТОВ "Осіївське", "Устянське", "Прогрес", де надій молока від корови становить 10,2-9,8 кілограма. В середньому по району надоєно по 6,9 кг або на 0,9 кг більше проти відповідного періоду минулого року. Якщо аналізувати... читати далі ...»

 СВЯТО ВДАЛОСЯ

СВЯТО ВДАЛОСЯ


На центральному стадіоні "Колос" відбулося велике спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Перше місце серед колективів фізкультури виборола команда с. Шляхової. На другій сходинці – спортсмени с. Війтівки. А замикає трійку лідерів команда с. Тирлівки. Добре виступили також команди сіл Усті, Красносілки, Маньківки, Бирлівки, Дяківни, Баланівки. Хочеться відзначити сільських... читати далі ...»

 ЗУСТРІЛИСЯ З ЮНІСТЮ

ЗУСТРІЛИСЯ З ЮНІСТЮ

14 Жовтня 2006, 19:35 / Спогади / Тирлівка / Бершадь / Маньківка / Шляхова

Нещодавно відбулася зустріч випускників 1971 року нашої школи. Колишні однокласники з'їхалися з різних куточків України: з сіл Шляхової, Маньківки, міст Бершаді, Гайворона, а також з Криму, Німеччини. Це перша за 35 років зустріч, усім випускникам виповнилось 50 років. Її учасниками були також класний керівник випускників О.А. Руденко, вчителі В.П. Цицкун та В.Г. Кучерява. Кожен з випускників... читати далі ...»

 ТОРГІВЛЯ ПІД НАГЛЯДОМ РайСЕС

ТОРГІВЛЯ ПІД НАГЛЯДОМ РайСЕС

13 Вересня 2006, 07:42 / Оголошення / Бершадь / Тернівка / Тирлівка

Залишається актуальним питання продажу розливного пива в продовольчих магазинах району. Фахівцями санепідслужби під час рейдів-перевірок об'єктів торгівлі виявляються факти порушень санітарних вимог щодо продажу розливного пива. Не дивлячись на те, що при погодженні асортименту спеціалісти відділення гігієни харчування пояснюють: продаж пива на розлив дозволяється тільки при наявності... читати далі ...»

 ДОШКА ПОШАНИ

ДОШКА ПОШАНИ


За досягнуті успіхи в соціально-економічному розвитку району, широке впровадження кращої практики та передового досвіду, активну життєву позицію та з нагоди 15-ї річниці незалежності України занести на районну Дошку пошани КращІ трудовІ колективи: ВАТ "Птахокомбінат "Бершадський" (голова правління І.І. Андрушко). ЗАТ "Бершадський пивокомбінат" (голова правління О.О. Герасименко). ЗАТ... читати далі ...»

 УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!

УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!


До Дня незалежності підбито підсумки роботи на жнивному полі. Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено таких керівників господарств Бершадщини. Зокрема, Валерія Ногу – директора Бершадської філії ТОВ „Зернопродукт", в якій на площі 3460 га при врожайності 42 цнт. з га одержано валовий збір зерна ранньої групи 14 тис. т. Мирослава ЗублевиЧа – керівника СФГ... читати далі ...»

 ЖНИВА-2006

ЖНИВА-2006


БУДЕ 115-120 ТИС. ТОНН Якби не опади, збирання ранніх зернових у районі було б завершено. Адже ще станом на 7 серпня з 32893 га було обмолочено 85 відсотків. Першими завершили і прозвітували про обмолот господарства сіл Флорино, Березівки, Кошаринець, Чернятки, Тернівки, М'якоходу, Дяківки, Серебрії, Сумівки. Найкращі результати такі: у М'якоході – 42,7, Дяківці – 42,4, Сумівці – 42,1 центнера... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8Новини села Тирлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Тирлівка. Новини села Тирлівки, фото. Все про Тирлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення