Fridge magnet wooden gears

Устя в новинах

 Мисливство - не тільки стрілянина

Мисливство - не тільки стрілянина


Чи не щороку з відкриттям сезону полювання серед населення починають поширюватися чутки: якщо і надалі у таких масштабах будемо нищити дичину, то наступні покоління зможуть ознайомитися з окремими її видами хіба що у зоопарках. Наскільки такі перестороги відповідають дійсності і що робиться для того, щоб флора і фауна нашого краю, навпаки, розвивалися, а сезон полювання закінчувався без... читати далі ...»

На знімку: на Великокиріївській ГЕС бригада монтажників Південної енергетичної компанії у складі Сергія Миколайовича Кондрацького, Віктора Івановича Сучкова, Віталія Івановича Бондаренка і Василя Леонідовича Калугіна. Як нам дається енергетика

Як нам дається енергетика

6 Листопада 2014, 16:49 / В громадах / Велика Киріївка / Поташня / Устя / Чернятка

У районній газеті вже розповідалося про Чернятську і Чапаєвську гідроелектростанції, про фотогальванічну у Чернятці. За попередніми даними, нинішнього року буде введено в експлуатацію ще одну ГЕС у нашому районі – Великокиріївську (на тому ж місці, де вона колись і була). Хоч від середини ХХ століття минуло не так уже і багато років, навіть представники старших поколінь цього села не могли... читати далі ...»


 Щоб світлою була осінь життя...

Щоб світлою була осінь життя...

14 Жовтня 2014, 10:00 / Заходи / Джулинка / Маньківка / Устя / Флорино

Щороку територіальний центр соціального обслуговування Бершадського району на чолі з Іваном Забіякою проводить заходи, приурочені Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана, які так символічно відзначаються в осінню пору року. Незважаючи на нинішнє важке становище у нашій державі, такий захід вдалося провести й у цьому році. Всі працівники терцентру з роботи на дому, а їх тут працює... читати далі ...»

 Проведено рейди

Проведено рейди

13 Жовтня 2014, 10:00 / Нове в роботі / Ставки / Устя

З метою підвищення ефективності здійснення заходів з профілактики правопорушень серед неповнолітніх, протидії злочинності та усунення причин і умов, які спричинюють вчинення протиправних дій, а також упередження порушень у сфері продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів, головою райдержадміністрації прийнято відповідне розпорядження від 25 вересня 2014 р. №369.... читати далі ...»

 Згадуємо своїх учителів

Згадуємо своїх учителів

10 Жовтня 2014, 10:00 / Нам пишуть / Устя

Минуло вже чимало років, і кожному з нас, випускників Устянської восьмирічної школи 1967 року, зозулі давно накували своє. Те, що і мали кожному накувати. Тож тепер і ми вже немолоді, у багатьох діти і внуки. А як іноді хочеться поринути у дитинство, згадати про все, що прожили і пережили. Нема-нема, та й згадуємо самотню нині вже двоповерхову будівлю восьмирічної школи, в якій навчалися.... читати далі ...»

 Добрі і мудрі наставники

Добрі і мудрі наставники

10 Жовтня 2014, 10:00 / Нам пишуть / Устя

Вчитель – професія унікальна, і подібної у світі немає. Адже всі професії починаються від вчителя. Педагог своїм серцем, розумом формує завтрашній день – людину, суспільство, вкладає часточку своєї безмежної душі у кожного вихованця. Саме такі вчителі та вихователі працюють у Джулинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті, де разом з іншими дітьми виховується та навчається у сьомому... читати далі ...»

 Після АТО Олексій Порошенко повернувся до Бершаді

Після АТО Олексій Порошенко повернувся до Бершаді

9 Жовтня 2014, 11:00 / Нове в роботі / Бершадь / Бирлівка / Устя

Люди просили вплинути на панібратство у військкоматах та на ситуацію в «Самообороні». Олексій Порошенко, після проведеної ротації і повернення із зони АТО, приїхав до своїх виборців у Бершадському районі. Пересічних громадян більш за все цікавить встановлення миру в країні та порядку. – Олексію Петровичу, прошу Вас, зробіть щось із військкомами. Чому наші бізнесмени та місцеві «круті» сьогодні... читати далі ...»

 Успіх юних вогнеборців з Баланівки

Успіх юних вогнеборців з Баланівки

9 Жовтня 2014, 10:00 / Заходи / Баланівка / Устя

У Польщі нещодавно відбувся захід «Спільні українсько-польські пожежні змагання молоді в Моравіці». Про це пише сайт «Україна-Польща-Німеччина». Із Вінниччини, позмагатися з ровесниками у пожежній справі, їздили діти із села Баланівка Бершадського району. Візит став можливим завдяки проекту, який виграла сільська громада в рамках програми «Польсько-українські обміни молоді» Національного... читати далі ...»

 28 вересня - Всесвітній день боротьби проти сказу

28 вересня - Всесвітній день боротьби проти сказу

8 Жовтня 2014, 10:00 / Актуально / Бершадь / Лісниче / Устя

Сам факт оголошення Всесвітньою організацією охорони здоров’я одного з днів року Днем боротьби зі сказом підтверджує важливість цієї проблеми для людства і ставить хворобу у ряд з проблемами ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, цукрового діабету, гіпертонічної хвороби, раку. Адже, незважаючи на значний прогрес у розвитку медичної науки, на сьогодні жодні ліки, крім вчасно введеної антирабічної вакцини, не... читати далі ...»

 По-новому квітне "Барвінок"

По-новому квітне "Барвінок"

8 Жовтня 2014, 10:00 / В громадах / Устя

Громадська організація «Агенція розвитку територіальної громади «Відродження» села Усті вже три роки бере активну участь у Проекті ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Мета нашого проекту – капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Барвінок», який функціонує з 1975 року. У 2012-му в першій фазі проекту було проведено заходи з енергозбереження – замінено 39 вікон... читати далі ...»

 Благодійна акція "Перше вересня"

Благодійна акція "Перше вересня"


З метою створення сприятливих умов для розвитку та навчання дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки відділ освіти ініціював проведення у школах благодійної акції «Перше вересня» по залученню спонсорських коштів для придбання шкільного одягу, портфелів, канцелярських товарів для дарування дітям-сиротам, позбавлених батьківського піклування, дітям з... читати далі ...»

 Сесія районної ради - 10 жовтня

Сесія районної ради - 10 жовтня

6 Жовтня 2014, 10:00 / Нове в роботі / Устя

Головою Бершадської ра йонної ради М.П. Грабчаком видано розпорядження від 19 вересня 2014 року №39 «Про скликання 32 сесії районної ради 6 скликання», пленарне засідання якої провести 10 жовтня поточного року в залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник». Початок – о 10 годині. На порядок денний внести питання: Звіт про виконання програми соціально-економічного та... читати далі ...»

 Подвиг народних месників

Подвиг народних месників


Двадцять другого вересня виповнюється 73 роки з дня створення партизанського руху на території, тоді окупованої фашистами України. А вже у 1942 році в нашому районі розрізнені групи об’єднались, і сформувався перший партизанський загін під керівництвом учителя-комсомольця Максима Корнійчука, бази якого знаходилися біля Тернівки і Серединки. В Усті, Осіївці активно діяли народні месники на чолі... читати далі ...»

 Перспективна галузь

Перспективна галузь

16 Вересня 2014, 09:00 / В громадах / Джулинка / Устя

Ця галузь завжди була і залишається основним пріоритетом у сільськогосподарському комплексі та постійним резервом надходження коштів, які зазвичай використовуються на розвиток сільськогосподарських підприємств. Аналізуючи її ведення за січень-серпень 2014 року, слід відзначити, що тваринництво на цьому етапі розвивається стабільно. Вироблено та реалізовано м’яса 8729 тонн, молока – 7170 тонн.... читати далі ...»

 Якісна освіта - крок у майбутнє

Якісна освіта - крок у майбутнє

11 Вересня 2014, 09:00 / Нове в роботі / М'якохід / Устя / Шумилів

Сфера освіти перебуває на важливому етапі переходу до більш якісного стану і вимагає модернізації змісту, змін форм і методів роботи навчальних закладів, а також управлінської діяльності керівників. Про це і йшла мова на традиційному серпневому розширеному засіданні колегії відділу освіти райдержадміністрації, яке відбулося в останню п’ятницю літа. У ній взяли участь голова райдержадміністрації... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Устя всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Устя. Новини села Усті, фото. Все про Устю
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення