Fridge magnet wooden gears

Устя в новинах

 «Таланти твої, Україно»

«Таланти твої, Україно»


Фестиваль-конкурс під такою назвою відбувся днями у дитячій музичній школі. Він був присвячений 25-річчю Незалежності України і проводився у двох номінаціях – «Художнє читання» (авторський вірш) і «Гра на музичних інструментах» (солісти-інструменталісти). У номінації «Художнє читання» перше місце журі присудило Валентині Трохименко з Джулинки, друге зайняли Каріна Петришина з Війтівки та... читати далі ...»

 Цим рокам не буде вороття…

Цим рокам не буде вороття…

7 Травня 2016, 16:41 / Нам пишуть / Велика Киріївка / Лугова / Устя

Роки минули, вже на скронях білий сніг, А днів шкільних ніхто із нас забуть не зміг. У світ веде нас мрія, вертає ностальгія У рідну школу на її поріг. Невблаганний час забирає в минуле усе й нові роки, і якщо в дитинстві вони плелись нескінченною чередою, а в молодості ми їх просто не помічали, то тепер літа летять, мов на крилах, і ми з сумом усвідомлюємо, що їм не буде вороття. Мабуть,... читати далі ...»


 Турбуються про ветеранів постійно

Турбуються про ветеранів постійно

7 Травня 2016, 16:37 / В громадах / Устя

У День Перемоги ми традиційно згадуємо і вшановуємо тих людей, які відстояли нашу землю у роки Другої світової війни. На жаль, їх залишилося дуже мало. Не забувають в Усті і ветеранів молодших – тих, хто брав участь в афганській війні. А нині до цієї когорти додаються й набагато молодші – ті, хто став грудьми на захист нашої держави проти російського агресора на Сході України. Вони захищають... читати далі ...»

 Листи зі шкіл району

Листи зі шкіл району


РОЗУМІННЯ І СПІВПРАЦЯ У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта їй повертається сторицею. Підтвердженням цього стала реальна допомога школі від народних депутатів Миколи Кучера та Анатолія Матвієнка, які подарували нав чальному закладу потрібний для навчання плазмовий телевізор і довідкову літературу для поповнення шкільної бібліотеки, а депутат облради Олег Ковбасюк... читати далі ...»

 «Земля – наш спільний дім»

«Земля – наш спільний дім»

2 Квітня 2016, 09:00 / Заходи / Устя / Флорино

– так називався районний конкурс агітколективів екологічного спрямування, який проходив днями в Бершадській ЗОШ №1. У ньому взяли участь більше десяти шкіл. Сценарії колективів відзначалися актуальністю – мова йшла про місцеві екологічні проблеми, пов’язані насамперед із споживацьким і нераціональним ставленням до земельних та інших ресурсів, забрудненням навколишнього середовища. Належним було... читати далі ...»

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Девіз Ковбасюка: "Жити і працювати заради людей"

Девіз Ковбасюка: "Жити і працювати заради людей"


Наша перша зустріч з Олегом Ковбасюком відбулася у жовтні минулого року перед виборами у місцеві ради. Неговіркий у розмові, він по-господарськи, виважено знайомив з минулим і сьогоденням Шляхової, його працелюбними людьми. Не міг не згадати і про той факт, що місцевий колгосп представляв сільське господарство колишнього Радянського Союзу на Всесвітній виставці в канадському місті Монреалі, а... читати далі ...»

 Графік

Графік


виїздів з питань вивчення та вирішення існуючих проблем територіальних громад району у 2016 році Назва громади    Дата виїзду групи Флоринська 3.02 Війтівська 10.02 Баланівська 17.02 Бирлівська 24.02 Великокиріївська 2.03 Голдашівська 9.03 Джулинська 16.03 Дяківська 23.03 Кидрасівська 30.03 Кошаринецька 6.04 Красносільська... читати далі ...»

 Виробництво зростає

Виробництво зростає


Галузь тваринництва була і залишається основним резервом надходження коштів у сільськогосподарських підприємствах. Тому керівники і спеціалісти, всі працівники постійно приділяють увагу її розвитку. М’яса у минулому році було вироблено 10913 тонн, молока – 10225 тонн, що становить, у стогектарному обчисленні, відповідно, 183 і 172 центнери. Нарощування виробництва тваринницької продукції... читати далі ...»

 Провели семінари вчителів

Провели семінари вчителів

16 Січня 2016, 09:00 / Освіта і наука / Устя

...У ДЖУЛИНЦІ На базі Джулинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар для учителів основ здоров’я на тему «Особистісно-орієнтовний підхід в освіті і вихованні з метою формування життєвих компетентностей учнів». У його роботі взяли участь учителі основ здоров'я загальноосвітніх шкіл району, адміністрація школи та методист відділу освіти райдержадміністрації Л.В.... читати далі ...»

 Турнір юних правознавців

Турнір юних правознавців

11 Січня 2016, 09:00 / Світ захоплень / Бершадь / Осіївка / Устя / Яланець

Нещодавно в усіх загальноосвітніх закладах району проводився тиждень права. А згодом на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 уже вдруге відбувся районний турнір юних правознавців. До журі були запрошені: начальник районного управління юстиції Людмила Зеленюк, головний спеціаліст цього управління Ірина Дов - буш, начальник відділу освіти РДА Лідія Дзюбенко, юрист відділу освіти РДА Наталія... читати далі ...»

 Солодкі подарунки учням

Солодкі подарунки учням

7 Січня 2016, 09:00 / Відгуки / Устя

«З Новим роком! З Новим роком!» – радісно лунало у навчальних закладах на святкових новорічних ранках. Дзвенів веселий сміх дітей, які зустрічали старенького Дідуся Мороза та його внучку Снігуроньку з подарунками. Пощастило й учням Великокиріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. За сприяння Великокиріївського сільського голови Сергія Васильовича Козійчука та за підтримки депутата... читати далі ...»

 Пам'ятна зустріч

Пам'ятна зустріч

7 Січня 2016, 09:00 / Нам пишуть / Устя

Лікарня на півтора десятки ліжок була в Усті ще у повоєнний період. Але того, мабуть, було недостатньо. У листопаді 2015 року минуло 33 роки, як на території колишньої Устянської середньої школи відкрили її на п’ятдесят ліжок. Чимало праці, коштів було тоді вкладено у шкільні приміщення колгоспниками, щоб перепрофілювати їх у медичний заклад. А перед її закриттям директор місцевого господарства... читати далі ...»

 Ниточка до ниточки

Ниточка до ниточки

1 Січня 2016, 12:40 / Світ захоплень / Устя

В Усті чимало хто давно вже міг звернути увагу як в одній із сільських хат по вулиці Центральній із вікон до опівночі і після може бути увімкненим світло. Навіть підвищені тарифи за використану електроенергію тому не завада. Причини, звичайно, можуть бути різними, але у цьому випадку вона єдина – захоплення вишиванням. В яку б із кімнат в оселі Надії Василівни Кушпели не завітаєш, як... читати далі ...»

 Знаменні і пам'ятні дати Бершадщини 2016 року

Знаменні і пам'ятні дати Бершадщини 2016 року


365 років з часу появи (1951) першої письмової згадки про с. Устя Бершадського району. 165 років тому (1851) розпочала роботу винокурня у Бершаді (нині спиртовий завод). 2016 – 50 років тому (1966 р.) Бершадь було віднесено до території міст. 2016 – 30 років тому при Хмарівському сільському клубі створено хор-ланку, яка з часом переросла у самодіяльний фольклорно-етнографічний колектив... читати далі ...»

 Гарний господар, музикант, сім'янин

Гарний господар, музикант, сім'янин

26 Грудня 2015, 09:00 / Персоналії / Устя

З роси і води. Так і хочеться саме цими словами почати розповідь про чудового односельчанина, беззмінного впродовж десятиліть директора Устянського будинку культури Олександра Михайловича Савченка. Він – працелюб, понад усе цінує порядність у кожному, хто його оточує. А у колі друзів, колег по культурному цеху він завжди. Та що там казати, він взагалі порядна людина, що може підтвердити... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Устя всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Устя. Новини села Усті, фото. Все про Устю
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення