Девіз Ковбасюка: "Жити і працювати заради людей"

 • Подобається0Не подобається
 • 27 Березня 2016, 09:00

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО.

Наша перша зустріч з Олегом Ковбасюком відбулася у жовтні минулого року перед виборами у місцеві ради. Неговіркий у розмові, він по-господарськи, виважено знайомив з минулим і сьогоденням Шляхової, його працелюбними людьми.

Не міг не згадати і про той факт, що місцевий колгосп представляв сільське господарство колишнього Радянського Союзу на Всесвітній виставці в канадському місті Монреалі, а два його керівники Василь Кавун і Григорій Кузик стали Героями Соціалістичної Праці. До них приєдналася і доярка Катерина Карман.

Зріднився Олег Іванович із Шляховою по закінченню сільгоспакадемії. Отримавши диплом агронома, трудився на різних посадах. І от десять років тому, а якщо конкретніше – першого квітня 2006-го, люди довірили йому посаду керівника господарства. Після таких визнаних «китів», якими були його попередники, сказати своє вагоме «я» не так просто. Тим паче в період економічного занепаду. І все ж Ковбасюку ціною нелегких зусиль вдалося утримувати в доброму стані рослинницьку і тваринницьку галузі. Збереглися чудові приміщення молочнотоварних ферм, де є дійне стадо корів. Навіть квіти на клумбах уздовж споруд з ранньої весни і до пізньої осені цвітуть так само колоритно, як у минулому при іменитих вожаках.

Однак наша розмова була спрямована не в суто господарське русло, адже відбувалася вона у передвиборний період, коли Олег Ковбасюк виставляв свою кандидатуру в депутати обласної ради.

Його програма, на відміну від багатьох інших кандидатів, була короткою і не багато - обіцяючою. Вся суть зводилася до однієї істини: жити і працювати заради людей, їхніми турботами і радощами.

У цих скупих словах закладений глибокий зміст. Отож, щоб ефективніше розв’язувати різного роду питання в нижньому ешелоні життябуття, не завадять повноваження обласного рангу.

Ковбасюк вірив у свою перемогу. А все тому, що під час зустрічей із виборцями переконався: більшість йому вірить, поділяє його думки, реальне бачення сучасного становища в країні.

– Бути обраним депутатом – почесно і відповідально, – каже Олег Іванович. – З цього моменту глибше відчуваєш, що твоє життя тісніше переплітається з життям кожного громадянина як на території виборчого округу, так і за його межами. І це закономірно, адже люди покладають на свого обранця неабиякі надії.

І хоч період від того незабутнього жовтня 2015 року минув незначний, усе ж почерк Ковбасюка, як депутата обласної ради, вже став помітним. Цифр і фактів для підтвердження можна навести чимало. Зішлюся лише на окремі з них.

… Устянська загальноосвітня школа – одна з найсучасніших у Бершадському районі. Вона привабливої архітектури, вміло, художньо й естетично оформлена, укомплектована навчальним приладдям. Та як з’ясувалося, для школи дуже не вистачало нової марки телевізора. Ті, що мали, неможливо було під’єднати до комп’ютера, аби використовувати для проведення занять з учнями.

І от батьківський комітет школи звернувся до свого депутата з проханням допомогти вирішити це питання.

– Завдяки Олегу Ковбасюку було придбано найсучасніший телевізор, – розповідає заступник директора з виховної роботи Тетяна Онуфрієць. – Поки що він встановлений в інформаційному кабінеті, але з часом перенесемо його у фізкабінет.

Тетяна Михайлівна родом з Усті. По закінченню педінституту ось уже одинадцять років вчителює. Вона стверджує, що так швидко, як придбання телевізора, за роки її педагогічної діяльності не розв’язувалося жодне із подібних питань. А ще трохи раніше Олег Іванович посприяв у закупці тенісного столу і канцтоварів.

Зверталися з проханням до депутата також педагоги Берізкобершадської та Дяківської шкіл. І тут кінцевий результат позитивний. Перші отримали в дарунок новий комп’ютер, другі – принтер.

А от колектив Тирлівської школи довгий час турбувала проблема із забезпеченням питною водою. Оббивали пороги різних інстанцій, та даремно. Все впиралося у брак коштів, а, можливо, виявлялася байдужість керівників. І тоді тирлівчани спробували свою, чи не останню можливість – звернулися до Олега Ковбасюка.

Той поставився до справи з розумінням, із почуттям обов’язку. Тепер Тирлівська школа користується довго - очікуваною водою.

Та, мабуть, найчастіше звертаються до Олега Івановича з проханням і болем допомогти врятувати людину від важкої недуги. Тут усе зрозуміло без зайвих слів. У чималому переліку можна побачити також ім’я та прізвища Марії Головатюк із Серебрії, Лариси Бондар із Флориного. Одна благала про допомогу на лікування дочки, інша – сина. Кошти депутату було віднайти непросто. І все ж він підклав плече, аби діти змогли лікуватися, а їхні матері скинули біль із серця.

Яку б сферу життєдіяльності не взяти, всюди видно почерк Ковбасюка. Йому до всього є діло. Хоче бачити впорядкованішими і гарнішими наші села, а людей – радіснішими і заможнішими.

Навантаження доводиться нести як на посаді директора, так і на виборчому окрузі, в обласній раді, як члену однієї з постійних комісій. І навіть при нинішньому складному становищі знаходить час і гроші для такої гілки життя якою є, скажімо, спорт. Ось приклад. Шляхова в спортивно-масовій роботі – безперечний лідер у районі. Гордяться тут і чудовим спортзалом, де можна проводити змагання у зимовий період. Відрадно, що шляхівчани використовують його можливості не лише для власних потреб, а й надають приміщення іншим, які потребують цього. Так, недавно тут проводився турнір із футзалу за участю команд ветеранів «Цукровик» із сусідньої Красносілки та Вінниці і Тростянця. Гості були задоволені організацією турніру.

І в цьому найперша скрипка належить Олегу Ковбасюку.

Тепер він розмірковує над тим, як краще переобладнати ігровий майданчик, де був би підігрів.

Найбільше імпонує в депутаті його розсудливість, виваженість, готовність і вміння без зайвої метушні розв’я - зувати досить складні питання. Це ще раз підтверджує, що люди не помилилися у своєму представникові в обласні раді.

Анатолій ФАРТУШНЯК, Бершадський район.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Молодь єднає Україну</b><br />Ініціатором велозаїзду стала молодіжна громадська рада при райдержадміністрації. Патріотичний захід відбувся під...
2 фото   
<b>Фронтові дороги Олексія Шемішана</b><br />Недавно відзначив свій 89-ий день народження гвардії полковник, голова Всеукраїнської організації інвалідів війни та...
2 фото   
<b>Крушинівська ЗОШ</b><br />
2 фото   
<b>Освятили передачі для бійців АТО</b><br />Напередодні свята Христового Воскресіння бершадці, які відстоюють свободу та незалежність України у зоні проведення...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Велика Киріївка
Погребняк Микола Семенович (1921) 1921 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Єфрейтор. Загинув 23.06.42. Похов. с. Масляківка, Волгоградська обл.

З історії Бершаді
Особливо багато праці довелося прикласти для відбудови заводу та господарства радгоспу дружному колективу цукровиків на чолі з комуністом директором цукрового комбінату К. П. Казіміровим. Протягом чотирьох з половиною місяців 1944 року робітники працювали добровільно по 10—12 годин. Уже з жовтня, перекривши заплановані строки, завод став до ладу, почав переробляти цукрові буряки із... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Девіз Ковбасюка: "Жити і працювати заради людей" - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення