Fridge magnet wooden gears

«Баланівчанка» чарує піснею

  • Подобається0Не подобається
  • 28 Лютого 2013, 23:09

На Бершадщині активно проводиться робота зі збереження народної творчості, організації аматорських колективів. Достатньо сказати, що в районі діють понад 270 колективів художньої самодіяльності, де реалізовують свої творчі обдарування майже три тисячі учасників. Найбільш популярними є вокально-хорові та хореографічні, а 14 з них удостоєні почесного звання «народний» або «зразковий».

На сценах клубних закладів регулярно з’являються нові колективи та відкриваються нові імена творчо обдарованих людей. Два роки тому було створено й жіночий вокальний ансамбль «Баланівчанка» (на знімку) Баланівського сільського будинку культури. Навіть за такий короткий термін він здобув заслужене визнання як у рідному селі, так і в районі і за його межами.

Художній керівник колективу – Світлана Бендус. У репертуарі ансамблю багато українських пісень. Його учасниці самі пошили собі гарні автентичні костюми.

Усе це в поєднанні з високою виконавською майстерністю подобається глядачам, які на кожному концерті дружно аплодують сільським аматорам.

У липні минулого року «Баланівчанка» побувала на обласному мистецькому святі «Мамині обереги». Потім ансамбль взяв участь у міжрегіональ ному фестивалі борщу, який проходив у Правилівці Оратівського району, де посів друге місце. Виступала «Баланівчанка» і перед учасниками виїзного засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації, яке восени проходило на базі закладів культури нашого району.

Віриться: колектив не зупинятиметься на досягнутому і ще довго полонитиме серця глядачів своїм чудовим народним мистецтвом, а зі сцени регулярно лунатимуть гарні українські пісні у його виконанні.


Дивіться також в розділі  Світ захоплень
» 02.04.2018 Стояв травневий сонячний день. Напував своїм ароматом бузок, що розцвів рясно, щебетало птаство. Саме тоді, у далекому 1962-му, фотограф зафіксував на плівку хоровий гурток Тирлівської восьмирічної школи. Це були учні 5-7 класів. Керувала...
» 30.12.2017 Напередодні свята Варваривишивальниці у будинку дитячої творчості відбулася зустріч із майстринею Оксаною Шуляр. Присутні ознайомилися з її роботами та навіть спробували себе у вишивальному ремеслі.
» 16.12.2017 – так називається книга братів Григорія та Віктора Погончиків. Це нариси з історії та життя мешканців цього невеликого села. У книзі розкрито історію Серебрії з середини 17-го століття від часу заснування шляхтичем Серебринським і до наших днів.
» 02.12.2017 У світлиці сільського будинку культури відбулася зустріч з талановитою і творчою людиною Лідією Ратушняк. У селі знають Лідію Іванівну як гарну дружину, маму, бабусю, господиню і просто хорошу працьовиту жінку. Є в неї ще дар – вміння і бажання...
» 26.11.2017 Біль, гордість, скорбота
» 11.11.2017 Щире слово про Поділля
» 07.10.2017 Палітра життя Анатолія Чміля
» 04.02.2017 Вклоняюсь тобі, моє рідне село
» 30.12.2016 Гран-прі у трьох номінаціях
» 30.12.2016 «Світові таланти»
Всі статті розділу Світ захоплень »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Хоч і хутірець, та світу тут не кінець</b><br />На колишньому хуторі імені Жданова в Осіївці колись було 84 двори. Нині житлових будинків, у яких ще хтось проживає,...
4 фото   
<b>1 червня - Міжнародний день захисту дітей</b><br />У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей....
19 фото   
<b>24 серпня - День Незалежності України</b><br />
12 фото   
<b>Естафета пам'яті "Слава визволителям України"</b><br />4 березня 2014 року Бершадщина святкувала 70 – річчя визволення району від німецько – фашистських загарбників....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Бучок Мартин Архипович Українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
За роки соціалістичного будівництва Бершадь стала промислово-аграрним центром півдня області. Але її мирне життя було перервано війною. Вже 29 липня 1941 року Бершадь окупували німецько-румунські війська. Фашисти утворили тут гетто для єврейського населення. Від катувань, голоду, епідемій у Бершаді загинуло багато радянських людей, розстріляно 327, вигнано в рабство 1203 чоловіка. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«Баланівчанка» чарує піснею - Світ захоплень Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники