Fridge magnet wooden gears

«Берегиня» в Алушті

  • Подобається0Не подобається
  • 2 Липня 2013, 21:12

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» (на знімку) Бирлівського сільського будинку культури успішно виступив на четвертому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної творчості «Червона калина» в Алушті (Крим). Колектив, керівник якого Юрій Уманський, концертмейстер – Борис Слободяник, нагороджено дипломом другого ступеня. До речі, минулого року «Берегиня» на цьому фестивалі-конкурсі була відзначена дипломом третього ступеня.

На фестиваль-конкурс, який проводився в чотирьох категоріях – діти, молодь, дорослі та ветерани, – прибули артисти з усіх куточків України. Виступали вони в номінаціях: хорові колективи, вокальні ансамблі, фольклорні гурти та інструментальні колективи.

Вінниччину представляв самобутній ансамбль «Берегиня», який виступав у категорії «Дорослі» в номінації «Фольклорні гурти». Бирлівський колектив майстерно виконав дві народні пісні й отримав схвальні відгуки членів журі, до складу якого входили відомі діячі культури і мистецтва. Вони прискіпливо оцінювали художній рівень репертуару кожного колективу, майстерність виконання творів, якість супроводу, а також звертали увагу на сценічну культуру артистів.

– На фестивалі нам дуже сподобалося, – розповідає учасниця ансамблю «Берегиня», директор будинку культури Любов Уманська. – Ми не лише виступали, а й знайомилися з аматорами інших областей, обмінювалися репертуаром, разом співали.

Знайшли час і скупатися в морі. Тож щиро вдячні всім, хто допоміг нам в організації цієї поїздки.

До речі, торік член журі фестивалю-конкурсу, ведуча програми «Фольк-musik», народна артистка України Оксана Пекун запросила ансамбль «Берегиня» на зйомки, і восени минулого року програма за участю бирлівських самодіяльних артистів вийшла в ефір.

«Берегиня» завжди перебуває у творчому пошуку і радує своїми виступами глядачів. Тож щиро зичимо колективу нових успіхів.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ


Дивіться також в розділі  Світ захоплень
» 02.04.2018 Стояв травневий сонячний день. Напував своїм ароматом бузок, що розцвів рясно, щебетало птаство. Саме тоді, у далекому 1962-му, фотограф зафіксував на плівку хоровий гурток Тирлівської восьмирічної школи. Це були учні 5-7 класів. Керувала...
» 30.12.2017 Напередодні свята Варваривишивальниці у будинку дитячої творчості відбулася зустріч із майстринею Оксаною Шуляр. Присутні ознайомилися з її роботами та навіть спробували себе у вишивальному ремеслі.
» 16.12.2017 – так називається книга братів Григорія та Віктора Погончиків. Це нариси з історії та життя мешканців цього невеликого села. У книзі розкрито історію Серебрії з середини 17-го століття від часу заснування шляхтичем Серебринським і до наших днів.
» 02.12.2017 У світлиці сільського будинку культури відбулася зустріч з талановитою і творчою людиною Лідією Ратушняк. У селі знають Лідію Іванівну як гарну дружину, маму, бабусю, господиню і просто хорошу працьовиту жінку. Є в неї ще дар – вміння і бажання...
» 26.11.2017 Біль, гордість, скорбота
» 11.11.2017 Щире слово про Поділля
» 07.10.2017 Палітра життя Анатолія Чміля
» 04.02.2017 Вклоняюсь тобі, моє рідне село
» 30.12.2016 Гран-прі у трьох номінаціях
» 30.12.2016 «Світові таланти»
Всі статті розділу Світ захоплень »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Полуничка</b><br />
7 фото   
<b>Бершадський краєзнавчий музей</b><br />
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
3 фото   
<b>Тирлівці - 280 років!</b><br />Людно було минулої п’ятниці у Тирлівському будинку культури. Величне свято у чарівній тирлівській місцині, родині, з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Руденко Іван Гаврилович (1926) 1926 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Возз'єднання Правобережної України з Росією було прогресивним явищем в житті українського народу. Це помітно позначилось і на розвитку Бершаді, яка стала центром одноіменного округу Брацлавського намісництва. В 1797 році за новим поділом Бершадь — повітове місто Подільської губернії, а з 1804 року — містечко Ольгопільського повіту. Вже на початку XIX ст, існували бершадські суконна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«Берегиня» в Алушті - Світ захоплень Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники