Зокрема, по Бершадському району – 106 дітей, що складає 61,6% від загальної кількості новонароджених. Про це повідомив завідуючий перинатальним центром Василь М’ЯСНІКОВ.
Порівняно з першим кварталом минулого року кількість новонароджених збільшилась на 53 дитини. Летальних випадків серед немовлят у цьому році не було.
Смертність серед новонароджених доведена до мінімуму завдяки новому сучасному обладнанню, яке отримали в ході реалізації українсько-швейцарського проекту «Разом до здоров’я». Крім того, проводилося навчання всього медичного персоналу центру.
У планах на майбутнє – реконструкція та відкриття двох індивідуальних пологових залів, перенесення операційної на інший поверх, відкриття сімейного пологового залу.
Разом із тим, щодо останніх новин про виплати на новонароджених, які, нагадаю, урівняли, Василь Павлович констатує, що така ситуація, звісно, ентузіазму майбутнім мамам та їхнім сім’ям не додає, але суттєвого впливу на ріст народжуваності не матиме.