Fridge magnet wooden gears

Побували на програмі Савіка Шустера

  • Подобається0Не подобається
  • 24 Вересня 2014, 10:00

Нещодавно делегація з Бершадщини у складі Людмили Максимчук, Валентини Горлової та авторки цього листа представляла наш регіон у популярній програмі «Шустер LIVE» у Києві. Напередодні отримали офіційні запрошення від організаторів.

Поїхали до столиці, не вагаючись, очікуючи побачити і відчути щось нове, незвичайне і цікаве. Одразу ж скажу, що ми не помилилися.

Особливо вразила організація. Все було сплановано чітко і пунктуально. Розмістили нас та учасників з інших регіонів у гарному готелі «Турист», де всі мали змогу поговорити та відпочити з дороги.

Приємно було спілкуватися з ввічливими працівниками готелю та учасниками передачі з інших регіонів України – Херсона, Одеси, Вінниці...

Особливо цікаво було розмовляти з людьми з Донецька та Луганська. Ні одна телепередача, ні одна стаття в ЗМІ не можуть передати того, що почули ми. Ми бачили згорьовані обличчя і дуже сумні очі жінок, які живуть на Сході України – там, де бої, жорстокі і немилосердні. Ці розмови були дуже нелегкими.

Боляче було слухати розповіді про те, що люди з дітьми вже не пам’ятають, коли спали спокійно. Через постійні вибухи та постріли вони вже вивчили, як, хто і по кому веде вогонь – якщо звуки пострілів короткі, то це наші війська стріляють, якщо ж довгі – ворожі формування.

Жінка, з якою розмовляли, вже декілька місяців доставляє продукти та воду на українські блокпости, розповіла: «Воду нашим бійцям возять лише жінки. Бо чоловіків, які цим займалися, при затриманні відразу розстрілювали. Дуже важко уявити, але багато сепаратистів – місцеві жителі. Це жахливо».

Дивує одне: чому серед українців є такі, які не розуміють, що насправді відбувається з їхньою країною, з нашою країною. Як можна не цінувати інше життя?

Учасників зі всіх регіонів об’єднувала спільна думка – Україна вистоїть.

Цим настроєм була пронизана вся передача, а також перерви.

Перед записом програми отримали детальний інструктаж від редакторки програми.

Вона розповіла нам, як треба в студії працювати. Перед нами були монітори з двома великими кнопками. Протягом усієї програми ми повинні були натискати на них. Червона кнопка означає: переконав (під нею так і написано), чорна – не переконав. Коли велася бесіда, ми натискали на відповідну кнопку. І люди були майже одностайними. Коли, наприклад, говорив Володимир Парасюк, на екрані висвічувалося 90-100%, а коли народний депутат Нестор Шуфрич – крива падала до 10-12% підтримки.

Під час рекламної перерви глядачі в студії на кілька хвилин встають, розминаються.

У півгодинній перерві, коли транслювалися новини, ми пили чай, знайомилися з учасниками передачі, депутатами, дискутували з тих чи інших питань. Голос диктора нагадував, скільки хвилин залишалося до прямого ефіру.

Запис програми тривав до першої години ночі, після чого нас організовано доправили автобусом до готелю.

Враження від поїздки залишилися тільки найкращі. Ми були дуже задоволені тим, що побачили і почули. А почули багато і зрозуміли, що ще не все втрачено. Знаємо і віримо, що вийдемо з цих випробувань сильнішими і стійкішими. У японців є вислів, який звучить приблизно так: «Самурай повинен бути вдячний своєму справжньому вчителеві. Тобто – ворогові».

Хочемо вірити, що нинішні страшні події теж навчать нас багатьох речей і виведуть нас на інший рівень. Це, на жаль, відбувається занадто великою ціною людських втрат. У всякому разі, сьогодні ми стаємо справді країною, за яку не соромно. Не ми розпочали цю війну. Нас нищать. Нас хочуть зробити рабами. Іншого виходу, як захищати свою честь і гідність, нема. І ми переможемо! Слава Україні!

Людмила КРУК.


Дивіться також в розділі  Цікаво
» 17.06.2018 Амброзія полинолиста – однорічна яра рослина, що схожа на коноплю, за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва – полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 22,5 метра, а коріння заглиблюється до 4 м. Стебло і...
» 02.04.2018 Сьогодні розповім про тополю. Відомо близько 150 видів тополь. Із них в Україні – 11. Найпоширеніші в нас – тополя тремтяча або осика, чорна або осокір, пірамідальна або колоновидна. Цю тополю ще називають італійською. Виростає у висоту до 40 метрів.
» 01.04.2018 Подорожчання передплати на друковані періодичні видання з 1 липня цього року, схоже, все-таки відбудеться. Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» (читай – монополіст у сфері організації передплати на газети і журнали) підвищує розцінки...
» 01.04.2018 на ринку та в магазинах м. Бершаді станом на 27 березня 2018 р. (грн. за кг, літр)
» 01.04.2018 Царський посуд і ціпок від письменника
» 01.04.2018 Як Василь Гордійович вибився у люди
» 16.03.2018 Кількість населення у районах і містах області
» 03.03.2018 Лелека щастя принесе
» 12.02.2018 Водії! готуйте кошти на нові аптечки
» 29.01.2018 Замітки з історії Бершаді
Всі статті розділу Цікаво »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Сонячне свято в Серединці</b><br />Цьогоріч традиційне свято – День села – було незвичним, адже відзначалося 65-річчя незабутнього Василя Думанського…
32 фото   
<b>Старовинні обряди та традиції українського весілля на Бершадщині</b><br />29 липня в с. Бирлівка, Бершадського району, Вінницької обл., місцевий ансамбль народної творчості...
12 фото   
<b>Естафета пам'яті "Слава визволителям України"</b><br />4 березня 2014 року Бершадщина святкувала 70 – річчя визволення району від німецько – фашистських загарбників....
2 фото   
<b>Фестиваль «На Гозері»</b><br />Перший етнофестиваль «На Гозері» відбувся 9 вересня в селі Бондурівці Чечельницького району. Було...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Сірик Леонід Парфенович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.04.45. Похов. м. Братислава, Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
Поряд з досягненнями в економіці відчутні зміни відбувалися в культурному житті. З перших днів після визволення почала виходити районна газета «Соціалістичний шлях» (з 1963 року — «Вогні комунізму»). Відкрилося педагогічне училище, в якому з числа молоді, що мала семирічну освіту, готували учителів початкових класів. У цьому закладі більш як 20 кваліфікованих викладачів навчали понад 300... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Побували на програмі Савіка Шустера - Все цікаве про Бершадь і не тільки - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники