Fridge magnet wooden gears

У СПІВПРАЦІ З ІНВЕСТОРОМ

  • Подобається1Не подобається
  • 6 Серпня 2005, 01:37

Варто зійти з автобуса на автовокзалі, як неодмінно звернете увагу на завжди діюче підприємство, що поряд, через дорогу. Це ЗАТ "Бершадський пивокомбінат".
Назва його відома всім, однак про масштаби виробництва можуть не знати навіть бершадчани. У першому півріччі, наприклад, тут виготовлено 162 тисячі декалітрів слабоалкогольних напоїв. А на одному з підрозділів виготовляють солод. Донедавна була ще і оптова торгівля напоями АТ "Оболонь".
З 1995 року підприємство працює з цією компанією, і у неї контрольний пакет його акцій. Вона є потужним інвестором. Обсяги виробництва з тих пір зросли у 15 разів. Колектив працює стабільно. Темпів росту, як товарної продукції, так і усіх інших показників, домагаються щороку. В тому числі і прибутку, що є одним із головних завдань колективу.
Наприклад, за півріччя прибуток склав 757 тисяч гри., тоді як торік за цей же період він становив 535 тисяч гривень. Заробітна плата у першому півріччі була 674,7 грн., зокрема 683 грн. – виробничого персоналу. Темп її росту до минулого року – 120 відсотків.
Працює тут майже 150 чоловік. Усі своєчасно отримують зарплату. Пенсіонери протягом останніх восьми років – дивіденди, які теж щороку зростають.
У колективі вважають: головне сьогодні не стільки виробити продукцію, причому виробництво обов'язково має бути рентабельним, як її продати. Чого тільки варті на ринку такі конкуренти, як відомі компанії "Немирів", "Союз-Віктан", "Артеміда", "Гетьман" й інші. Однак продукція з Бершаді в 3 рази дешевша, ніж подібна з Немирова, хоча її якість ні в чому не поступається і відповідає усім стандартам. Через представництва АТ "Оболонь" вона реалізується у 19 обласних центрах України. Це і є запорукою того, що підприємство у непоганому фінансовому стані. За останніх 2 роки тільки податків до бюджетів усіх рівнів сплачено 11 млн. грн.
Проблемних питань тут виникає не менше, ніж в усіх інших. Проте вони ніщо у порівнянні з тими, які мають місце на споріднених підприємствах і вирішуються у колективі. На жаль, є і такі, які від колективу не залежать. Наприклад, своєрідний "подарунок" зробила держава, збільшивши плату за ліцензію на виробництво у 10 разів. Причому зроблено це чомусь однаково на всіх підприємствах, незалежно від їх потужності. У 690 разів збільшено розмір плати за воду. Хоча усе це і позначається на собівартості, споживачі продукції можуть не хвилюватися. Ціни можуть зрости хіба що на лічені копійки. Адже тут постійно працюють над зменшенням затрат.
Сировину, концентрати, цукор, інші компоненти напоїв купляють, досить непросто буває маневрувати між цінами на них. Однак справляються і з цією проблемою.
На постійному контролі тут, кажуть, два основних показники: привабливі ціни і висока якість продукції. За алкогольними напоями, як відомо, взагалі здійснюється суворий контроль.
Несправедливо було б не відзначити, що 1 серпня виповнилося 8 років, як очолив дане підприємство О.В. Герасименко. Перед цим, будучи за фахом інженером-електриком, вже мав досвід роботи на цукровому заводі, а ще раніше – комсомольська і партійна робота, у радах, що вважає неабиякою школою спілкування з людьми. Тепер усе це теж є однією із складових успіху пивокомбінату.
Нині керівник живе тими ж проблемами, що і колектив. Він з категорії тих серед своїх колег, на прийом до яких можна потрапити у будь-який день. Зважаючи, що багато корисних пропозицій по поліпшенню виробництва надходить від рядових виробничників, завжди готовий радитися з ними.
Щодо очолюваного підприємства, то вирішення багатьох його проблем ще й у компетенції АТ "Оболонь". Іноді тільки завдяки співпраці з інвестором, зізнається Олександр В'ячеславович, вдається їх долати.
Він впевнений: у цьому тандемі працюватимуть і надалі. Президент компанії О.В. Слободян є народним депутатом України і йому під силу вирішувати чимало завдань.
Сьогодні О.В. Герасименко відзначає своє 50-річчя. Тож побажаймо йому, щоб надовго ще вистачило сил і наснаги в ім'я розквіту підприємства, нашого міста.
Павло КУШПЕЛА,
кореспондент газети.
м. Бершадь.

Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
6 фото   
<b>Із єврейської історії Бершаді</b><br />Бершадь від самого початку свого існування тривалий час була однією із стратегічних фортець на наших південних...
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Макогін Іван Семенович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 23.07.44.

З історії Бершаді
Робітники і службовці Бершадського лісгоспу в парку культури та відпочинку своїми силами збудували спортивні майданчики, водну станцію. На колгоспні кошти спорудили стадіон, де відбувалися змагання сільських спортсменів а також перші районні спартакіади. З 1950 року в Бершаді почала працювати спортивна школа на 60 учнів. Спортсмени Бершаді стали ініціаторами створення єдиного сільського... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

У СПІВПРАЦІ З ІНВЕСТОРОМ - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники