Fridge magnet wooden gears

ЯК ЖИВЕШ, «АГРОМАШ»?

  • Подобається0Не подобається
  • 11 Вересня 2007, 08:43

Про здобутки районного підприємства "Агромаш" не раз розповідалося на сторінках районки. Адже тут завжди уміли якісно, добротно ремонтувати сільськогосподарську техніку, перевозили чималу кількість вантажів.
На жаль, лихоманить нині і цей колектив. Поширюються навіть чутки, що на його території має бути ринок.
Наскільки це відповідає дійсності, чим живе підприємство сьогодні розповідає нашому кореспонденту його керівник А.В. Окаєвич.
– На сьогодні Бершадське РП "Агромаш" як займалося ремонтом сільськогосподарської техніки, так і займається. Переобладнуємо трактори Т-150 на двигуни ЯМЗ-236 і ЯМЗ-238, комбайни. Ремонтуємо двигуни, в тому числі і пускові, гідравлічні системи, паливну апаратуру. Щоправда, об'єми робіт зменшилися. Сталося це у зв'язку з тим, що на сьогодні відкрилися у Бершаді ще такі майстерні, як у нас – приватні. Тільки по паливних апаратурах у райцентрі діє вже таких 3 чи 4. Але це нам не заважає, навіть співпрацюємо з конкурентами.
– Якою ж тоді є перспектива "Агромашу"?
– Частково територію і площі, які не використовуються, маємо намір продати. І те правда, що місцева влада вирішує, щоб зробити на вивільненій території ринок. Як на мене, це буде аж ніяк не в збиток "Агромашу", а тільки на користь місту і його жителям.
Ми ж продовжуватимемо займатися своєю справою, тобто ремонтами, наданням різного виду послуг. Транспортні засоби і наші люди, наприклад, нині працюють на будівництві дороги між Сумами і Чернівцями. До цього були зайняті на спорудженні траси Одеса-Київ.
Відділ механізації тваринницьких ферм теж зберігся, продовжує займатися ремонтом холодильного обладнання. Паралельно виготовляємо нестандартні вироби – огорожі, брами, паркани, можемо абсолютно все – під замовлення.
Діє столярний цех – виготовляємо вікна та двері і завжди будемо раді замовникам. Але треба відзначити, що цей рік специфічний і дався взнаки не тільки сільськогосподарському виробництву, а й нам. Адже чим нижча врожайність, тим менше у нас роботи. Техніка ж працювала не на повну потужність і не часто виходила з ладу. Але колектив у нас дружний і не втрачає надію: як працювали колись, так працюватимемо і надалі.
Зрозуміло, доводиться вирішувати і проблеми окремих наших виробничників. Якщо комусь вкрай потрібний кредит, видаємо його, та ще й безпроцентний, бо люди цього заслуговують. Словом, робимо все для того, щоб тільки працювати. Наші представники побували на виставці у Києві і на Дні поля у Дніпропетровську, прагнемо запровадити у виробництво новинки, які бачимо.
– Отже, з одного боку планується ринок, з іншого наступає місто. Що буде далі?
– Як займалися ремонтами, так і будемо займатися. Таке підприємство, як наше, в районі повинно бути обов'язково. Вже тепер спеціалізуємося по ремонту імпортних комбайнів – "Форшріт", "Класс", "Домінатор" та їх вузлів і агрегатів. Імпортні трактори ремонтуємо також. У районі про це можуть не знати тільки тому, що наші майстерні більше задіяні на Одеську, Миколаївську, Кіровоградську області. Це пояснюється тим, що на Вінниччині ще збереглися деякі "Агромаші", а в інших областях їх взагалі вже немає, і ремонтом там зайнятися нікому. От і їдуть до нас.
– Здійснювати керівництво колективом з такою географією його діяльності, важко?
– А колись було легко? Адже на підприємство, яке займається саме обслуговуванням, частіше, ніж на інші можуть надходити якісь нарікання, претензії. Але ми намагаємося такі викорінювати і все робити для того, щоб надані нами послуги були якіснішими і своєчасними, що також немаловажно.
Серед найзлободенніших проблем, звичайно, розрахунки з господарствами за надані кредити. А ми їх надали на суму більше 600 тис. грн. На жаль, через неврожайний рік дехто з боржників проситься, щоб зачекали з розрахунками до наступного року. А це, певною мірою, збиває нас з ритму роботи.
Зараз працюємо над тим, щоб сконструювати нове знаряддя для обробітку грунту. Борону БДТ-2,6 виготовили, але вона призначена в основному для фермерських господарств. Тепер прагнемо зробити ще і широкозахватну.
Словом, життя заставляє думати і працювати у різних напрямках. Другий рік, наприклад, як освоїли ремонт котлів, також виготовляємо їх. Такі змонтовано вже у багатьох школах, а в цьому році їх зробили для Осіївської, Дяківської, Війтівської і Тернівської.
Насамперед, вірю у хороший завтрашній день. А віру, що він має бути сприятливим, вселяє те, що у нас складаються гарні взаємовідносини з владою. Нас завжди підтримують і районна державна адміністрація, і районна рада.

Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
8 фото   
<b>День захисту дітей у Бершаді</b><br />На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей,...
15 фото   
<b>ВІЙТІВКА</b><br />Війтівко, Війтівко, Досвітняя зірко. Дягла ти на місто Вишивачок намиста. Війтівко, Війтівко, Подільська...
3 фото   
<b>Вітаємо переможців конкурсу</b><br />Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника...
2 фото   
<b>"П'ятківчанка" зачарувала Вінницю</b><br />У ці дні редакційна пошта переповнена листами, повідомленнями, фотографіями про відзначення циклу новорічноріздвяних...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Гавриш Давид Якович (1907) 1907 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1943 р.

З історії Бершаді
Робітники і службовці Бершадського лісгоспу в парку культури та відпочинку своїми силами збудували спортивні майданчики, водну станцію. На колгоспні кошти спорудили стадіон, де відбувалися змагання сільських спортсменів а також перші районні спартакіади. З 1950 року в Бершаді почала працювати спортивна школа на 60 учнів. Спортсмени Бершаді стали ініціаторами створення єдиного сільського... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ЯК ЖИВЕШ, «АГРОМАШ»? - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники