Fridge magnet wooden gears

У ПП «ТАНДЕМ» якість гарантують

  • Подобається5Не подобається
  • 12 Червня 2009 р

Хоч кажуть, що погане пам’ятати гріх, все ж іноді доводиться про це згадувати перед тим, як розповісти про хороше.
Згадаймо, наприклад, скільки разів піддавалася критиці на всіх рівнях ділянка дороги навпроти ПМК-45, на якій після кожної зливи утворювалася величезна калюжа, яку інколи не можна було ні обійти, ні об’їхати. На місце тоді виїжджали різні комісії, але справа так і не могла зрушити з місця, аж поки за неї не взялися працівники ПП "Тандем". Проблемі, яка не вирішувалася роками, вони тоді зуміли дати раду настільки швидко, що про неї всі вже давно забули.

Заробітну плату працюючі отримують, а весь колектив, як і було колись, соціально захищений

Серед декількох організацій, розташованих поруч, дедалі більше починає виділятися ПП «Тандем». І обсягами робіт, і навіть зовнішнім видом приміщень.
Були, звичайно, і тут свої спади і підйоми. Починали у 2001 році, наприклад, з виготовлення тротуарної плитки. І якщо тоді було лише четверо працюючих, то тепер їх рахунок йде вже на десятки, і колектив здатний виконувати весь комплекс будівельних робіт, в тому числі меліоративних та гідротехнічних. А ще – по водопостачанню і відведенню стоків, будівництву ставків, очистці русел річок, займатися ремонтами приміщень – зокрема шкіл, будинків культури.
Щодо тротуарної плитки, то виготовляють її і до цього часу. А це означає, що нарікань на її якість немає, тому і є попит.
Роботи виконують як у своєму, так і в сусідніх районах. У Тростянці, наприклад, будували каналізаційну систему, у Чечельницькому районї – водогони, у Теплицькому – виконували культурно-технічні обсяги. Для цього є найнеобхідніша техніка. Крім того, надаються автопослуги кранами, автомобілями-довгомірами, екскаваторами, бульдозерами.
У районі немає жодної організації з таким набором спеціальної техніки, і її арсенал щороку поповнюється. Деякий збій у цьому плані стався через кризу.
Причому, ціни на послуги, які надаються, тут невисокі.
В кошторисі закладено лише 3-3,7 відсотка прибутку. А на такі кошти не розбагатієш.
Ціни на автопослуги теж помірні, бо це не основний вид діяльності.
Заробітну плату працюючі отримують, а весь колектив, як і було колись, соціально захищений.
На даному етапі тут формують його таким, з яким можна було б брати участь у тендерах на роботи. Для цього мають намір взяти ліцензію на їх виконання по всій території України.
Жалкують, звичайно, у цьому колективі, що держава останнім часом ніби відвернулася від виробничників. Як і йдеться десь у верхах про допомогу малому і середньому бізнесу, то у нас чомусь рахується, що це має бути торгівля. А що є ще і мале виробництво, ніби й забувають.
В.П. Шевченко, який очолює цей колектив, зумів зберегти його спеціалізацію і налагодити виробництво необхідної конкурентоздатної продукції. Тут в усьому відчувається організованість і професіоналізм, орієнтація на замовника. Сліди діяльності цієї організації у Бершаді простежуються вже на кожному кроці. Це і типові залізобетонні паркани різних форм, і подвір'я, доріжки, вимощені з їх плитки, і водогони по вулицях 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Ніколаєнка, дощові стоки. Непогані відгуки і про виконаний ремонт у будинку культури села Бирлівки.
Чимало робиться і в сусідніх районах. Останнім часом навіть комісією з Вінниці відзначено, що саме цей колектив найкраще працює на будівництві гідротехнічних споруд в Ободівці, у порівнянні з конкурентами.
Чи не найдошкульніше діє на підприємство велике податкове навантаження. А ще в колективі чомусь вважають, що й влада іноді на місцях не завжди розуміє, що його фахівці вміють і хочуть працювати.
В даний час тут готові виконати найрізноманітніші замовлення з високою якістю.
Вузької спеціалізації, як було колись, давно вже не визнають. Тож і результати дають про себе знати.
Павло КУШПЕЛ


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
73 фото   
<b>Всі учасники</b><br />
9 фото   
<b>Весняна толока</b><br />В рамках двомісячника благоустрою та обласної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», працівниками райдержадміністрації,...
2 фото   
<b>Технології і професіоналізм - запорука успіху</b><br />Звісно, що найкраще ведуться весняно-польові роботи там, де до них готувалися не тільки по завершенню зими, а й...
10 фото   
<b>Сергій Іванченко - фіналіст конкурсу "Крок до зірок"</b><br />ІІ тур Всеукраїнського дитячого телевізійного вокально - хореографічного конкурсу "Крок до зірок" глядачі мали змогу...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Голдашівка
Мартинюк Гордій Іванович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

У ПП «ТАНДЕМ» якість гарантують - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники