Fridge magnet wooden gears

Ще не стартували, а вже лідери

  • Подобається0Не подобається
  • 23 Червня 2010 р

На знімку: навіть після технічного огляду тракторів з косарками, біля яких часто можна виявити недоліки, цього разу задоволеними залишилися і головний інженер управління агропромислового розвитку РДА А.М. Хрипливий (на знімку зліва направо), і механізатор Павло Іванович Бернадський, і начальник служби Державного технічного нагляду у нашому районі В. Г. Чорнобай.

В устянському сільгосптоваристві приділяється велика увага підготовці техніки до жнив. Зібравши днями всіх, хто братиме у них участь, директор господарства П. Г. Марущак звернувся до трудівників і поставив перед ними завдання не тільки провести перевірку готовності техніки – тракторів і комбайнів, а й автомобілів, які перевозитимуть урожай.

Взяти участь у перевірці було запрошено представників Державного технічного нагляду, автоінспекції та інших служб, щоб і вони вказали на ймовірні конкретні недоліки.
Було також поставлено за мету й ознайомити жниварів з робочими планами, провести з ними навчання з охорони праці, пожежної безпеки.
Головний агроном господарства Ю. М. Соколюк акцентував увагу на те, що до збирання у цьому році підлягає чимала площа – більше двох тисяч гектарів. Та ще й поставили за мету звезти на ферму та у скирти чималу кількість соломи, перехідні запаси якої переробили на органіку. Ще одна складність полягатиме в тому, що не весь урожай можна буде зняти прямим комбайнуванням. Паралельно із збиранням готуватиметься ще й грунт. А це означає, що увагу потрібно приділити ще й підготовці грунтообробних знарядь. Однак навіть при такому навантаженні є реальна можливість віджнивувати в Усті не більше, як за 15-16 днів.
Виступив і головний інженер господарства В.П. Рудь.
Перед тим, як приступити до огляду техніки, начальник інспекції Державного технічного нагляду по Бершадському району В.Г. Чорнобай повідомив, що вимоги до технічного стану машин і механізмів тепер підвищені.
Цікаво, що у даному господарстві навіть ведуть підрахунок сум штрафів, які іноді доводиться сплачувати по лінії ДАІ чи Держтехнагляду. Тож надалі було поставлено завдання, щоб краще використовувати ці суми на підготоввку техніки і працювати так, щоб про штрафи не було і мови.
Після проведення технічного огляду В.Г. Чорнобаєм було зроблено висновок, що рівень підготовки машин і механізмів тут гідний того, щоб наслідувати приклад у всіх господарствах району.
– За рівнем технічної оснащеності, – сказав Василь Гнатович, – на Бершадщині ще можна знайти такі господарства, як устянське, а от за рівнем її підготовки, мабуть, ні.
Устянські жниварі знову виступають лідерами у плані підготовки до збиральної кампанії ще задовго до її старту.
Присутній тут начальник сектора наглядово-профілактичної діяльності Бершадського РВ ГУМНС України у Вінницькій області, майор служби цивільного захисту населення А. П. Гончар у розмові з кореспондентом відзначив, що устянське господарство на сьогодні є одним з кращих.
По завершенню технічного огляду було підбито його підсумки, відзначено кращих.
Комісії, які взяли у ньому участь, було зобов'язано підготувати за його результатами письмові звіти, на основі яких можна було б відстежувати стан готовності техніки й надалі.
Павло КУШПЕЛА.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Освячення храму Іоана Богослова в Красносілці</b><br />Протягом останніх років на Бершадщині спостерігається значне духовне відродження. Так, 21 травня православна церква...
2 фото   
<b>Останній політ полковника Олексія Овчарука</b><br />Минулого тижня, 25 січня, близько 19-ої години на Полтавщині біля Кременчука сталася трагедія з гелікоптером Мі-8, в...
3 фото   
<b>Відкрито центр обслуговування платників податків</b><br />16 травня 2012 року при Бершадській міжрайонній державній податковій інспекції відкрито центр обслуговування...
18 фото   
<b>БЕРІЗКИ-БЕРШАДСЬКІ</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Макогін Іван Семенович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 23.07.44.

З історії Бершаді
Широкий розмах руху підпільників та партизанів у Бершадському районі змушений був визнати префект Балтського повіту. Він зазначав у листопаді 1943 року, що тут збільшилась кількість загонів, учасники яких захоплюють зброю у жандармів та військових; зникають з фашистських обозів разом з підводами місцеві провідники. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Ще не стартували, а вже лідери - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники