Fridge magnet wooden gears

Буревій у Джулинці

  • Подобається1Не подобається
  • 3 Серпня 2011, 09:00

Тихий теплий липневий день 27 липня не віщував у Джулинці ніякої небезпеки. Однак надвечір, десь о 20 годині 45 хвилин, несподівано все змінилося. Внаслідок шквального вітру, який супроводжувався сильним дощем, частково були зруйновані покрівлі більше десяти приватних будинків, на господарчих будівлях, об'єктах комунальної власності місцевої громади та пошкоджено лінії електропередач, дорожне покриття на дорогах сільської комунальної власності, поламано гілля дерев.

Так, як покрівлі зазнали значних пошкоджень, дощова вода крізь стелі проникала у житлові кімнати з усіма від цього наслідками. На щастя, ніхто не постраждав.

Стихія тривала майже півгодини, однак шкоди завдала чималої – за попередніми даними на суму не менше 35 тисяч гривень. Але остаточні збитки ще підраховуються. Адже крім будинків чималої шкоди зазнав і приватний виробничий сектор.

Власники житлових будинків та представники місцевої територіальної громади одразу ж приступили до ліквідації наслідків лиха.

Вже наступного дня в район стихії відбула спеціальна комісія, до складу якої увійшли голова комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій РДА, він же перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Оркуш, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА Б.П. Обуховський, начальник Бершадського відділу МНС О.О. Гончарук. В її роботі також взяли участь дільничний інспектор міліції, сільський голова даної громади та інші її представники.

Жителі Джулинки згадували, що останнім часом подібні атмо - сферні явища аж занадто зачастили на Бершадщину. Пригадали, як два роки тому щось подібне теж пройшло полосою крізь Берізки-Бершадські, Джулинку, Тирлівку та Дяківку і пошкодження тоді були набагато масштабнішими й серйознішими. Цього ж разу, за словами джулинчан, стихія зачепила їхнє село лише полосою, ширина якої метрів з двісті. На її шляху і мають місце руйнування. Основної шкоди, мабуть, було завдано все-таки сильною зливою після буревію.
Силами власників пошкодженого майна та місцевої громади одразу ж почали проводити роботи по відновленню дахів будинків. Вже наступного дня їх було відновлено до 70 відсотків від пошкоджених.

Згідно із положень постанови Кабінету Міністрів України №415 потерпілим планується надати допомогу у межах районного резервного фонду. Наслідки стихії відчули на собі і жителі Теофилівки та Дяківки.

Дану інформацію підготовлено за матеріалами комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Еко-музичний благодійний фестиваль «SKYLINE»</b><br />15 та 16 липня острів Анталька с. Флорино перетворився на зону стильної музики і відпочинку під відкритим небом. Адже...
13 фото   
<b>ФЛОРИНО</b><br />Засноване італійським інжинером Флорингом у&nbsp;XV столітті, від імені якого і походить назва села.
3 фото   
<b>Проводи до лав Збройних Сил України</b><br />29 вересня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних...
3 фото   
<b>Війтівка йде в ногу з часом</b><br />13 грудня цього року голова районної державної адміністрації Олександр Снігур з групою спеціалістів відвідав...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Крушинівка
Головатюк Федір Сергійович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1945 р. Похов. Австрія.

З історії Бершаді
Успішне завершення відбудови та дальшого розвитку народного господарства трудящі Бершаді відзначили новими трудовими досягненнями. Великий обсяг капітальних робіт здійснено на спиртовому заводі, внаслідок чого підприємство перетворилося на комбінат. Крім спирту, тут почали виробляти кормові дріжджі й пиво. Під час реконструкції багато творчої видумки виявили кваліфіковані робітники —... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Буревій у Джулинці - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники