Fridge magnet wooden gears

Довір’я громади – головне для влади

 • Подобається0Не подобається
 • 7 Вересня 2012, 09:00

Візити голови райдержадміністрації О.Ф. Снігура у села, разом з керівниками відповідних управлінь, служб та організацій, як і прийоми ними громадян, у нашому районі вже стали традицією. За відгуками з місць їх навіть чекають. Адже багатьом для вирішення тієї чи іншої проблеми після такого прийому вже не треба добиратися у райцентр.

Після ознайомлення із станом справ, окремі вирішуються одразу ж, або ж надаються відповідні роз’яснення.

В Осіївській сільській раді, зокрема у кабінеті сільського голови В.М. Соколюка, днями, коли проводився такий прийом, було, мов у розтривоженому вулику на пасіці. Зазвичай таке трапляється, коли десь не допрацьовують голова села, депутати.

Але у даному випадку підозрювати у цьому В.М. Соколюка не було ніяких підстав.

Враховуючи особливість цієї територіальної громади, не раз доводилося навіть дивуватися, як у настільки непростий період перемін йому вже не одну каденцію вдається давати всьому раду.

Щоправда, могло таке пояснюватися й іншим. Громада тільки тоді іде до влади, радиться, щось пропонує, якщо довіряє їй. І довір’я громади в таких випадках є головним для влади. До того ж, ще й коло проблем, які доводиться вирішувати, часто виходить за рамки повноважень сільських голів.

На перший погляд, можна було б і дорікнути Віктору Миколайовичу за те, що з самого початку не втрутився у суперечку між сусідами. Бо коли вона переросла вже у справжню «курячу війну», навіть дільничному уповноваженому не так легко було розібратися, хто винен більше. Та і як можна було це зробити, коли навіть сам М.Р. Лановський, який прийшов на прийом, щоб поскаржитися, не міг дати чіткої відповіді на запитання голови райдержадміністрації, чим саме може допомогти йому в цьому випадку влада. Тому і вирішили прислати цілу комісію, щоб вивчила проблему і конфлікту між сусідами було покладено край.

Власники корів прийшли на прийом цілою делегацією, щоб виділили землю під пасовище для худоби. Після вивчення цієї проблеми обов’язково буде прийнято певне рішення, бо влада завжди підтримувала тих, хто прагнув працювати. А от щодо низьких закупівельних цін на молоко, то було дано роз’яснення, що уряд нині робить все, щоб займатися його виробництвом було вигідно. Дорікнути певною мірою сільському голові можна було хіба що за те, що незадовільно проводилася роз’яснювальна робота про порядок виплат дотацій тим, хто утримує молодняк ВРХ.

На крик душі був схожим цілий перелік скарг колишнього бригадира механізаторів А.А. Тодоренка. Чим зайнятися йому, пенсіонерові, запитував він, коли бджоли на його пасіці, коли кропили ріпак на відділку радгоспу, потруїли і навіть не вибачилися за те, а викопав копанку в городі, то орендарі ставка нібито не давали набрати в неї води.

Ускладнювала цю проблему, безумовно, цьогорічна спека, рівень води знизився скрізь.

Однак, як виявилося, сільський голова брав участь у вирішенні і даної проблеми. А скаргу ветерана щодо розпаювання було взято на контроль начальником управління АПР РДА В.П. Бондариною.

На жаль, досить непроста ситуація склалася у стосунках між адміністрацією Осіївської школи і батьками учнів, які у ній навчаються. Висновок про це можна було зробити після спілкування з батьками, які прийшли на прийом. Рішення про поновлення однієї з працівниць шкільної їдальні на роботі було прийнято одразу ж, а остаточні висновки буде зроблено тільки після створення у ній батьківського комітету і спілкування з його представниками.

Були скарги на те, що не ремонтуються дороги. Їх автори могли і не знати, що сільська рада мала на те тільки чотири тисячі гривень, за які не особливо розженешся. Але сільський голова і в цьому випадку щось робить при підтримці спонсорів, тож обіцяв зарадити і вирішенню цієї проблеми.

На те, що на одному з хуторів не визначено день прийому лікарем, скаржився один із найактивніших депутатів цієї сільської ради М.В. Романенко. Він же просив, щоб влада посприяла з ремонтом клубу, вирішенні ще деяких питань.

Прийомний день вже буде визначено, тим більше, що в Осіївці так було завжди, а от з коштами на ремонт складніше. Але віриться, що і цю проблему буде знято.

Були питання у жителів Осіївки до фахівців земельного відділу, ветмедицини.

Однак, коли вони обговорюються в такий спосіб, без зволікань, у людей з’являється віра, що і по кожному з них будуть якісь переміни.

Павло КУШПЕЛА


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
11 фото   
<b>Зима</b><br />&#160;Один зимовий день
2 фото   
<b>Чи стане цей мітинг уроком?</b><br />Якщо п’ятниця, 13-е число червня, зранку для медиків була святковою, адже у першій половині дня проводилися...
5 фото   
<b>З надією на дощ</b><br />Людно було днями біля відомого на території Бирлівської територіальної громади Бурлакового джерела. З надією на...
6 фото   
<b>Звіт голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки</b><br />Звіт голови Бершадської райдержадміністрації Михайла Бурлаки щодо соціально-економічного розвитку району за I...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Дорфман Григорій Миронович (1906) 1906 р., єврей, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.08.41.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Довір’я громади – головне для влади - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення