Оскільки горох у районі вирощувався на незначній площі, його вже обмолочено.
Кожний гектар видав по 18 центнерів. Озиму пшеницю, станом на цю ж дату, вже було обмолочено на площі близько трьох тисяч гектарів, при середній її урожайності 42 центнери з гектара. Триває збирання ріпаку, який обмолочено на сорока відсотках площ. Середня його урожайність – 25-28 центнерів із гектара.
За даними штабу по проведенню жнивного комплексу робіт, найкраще їх організовано у Бершадській філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Лан»,»Надбужжя плюс», «Устя», «Осіївське», «СвітанокАгросвіт», «Удич», ПСП «Промінь», «Еліта» СФГ «Агро», «Новосулківське». Та чи не найголовнішим є те, що серед сільськогосподарських підприємств не виділяється поки що жодне з явними ознаками відставання. Жнива набирають темпів.
Дуже багато залежить і від того, як зуміємо зберегти вирощений урожай. Практика попередніх років засвідчує: дуже важливо о цій порі більше уваги приділяти заходам із попередження виникнення пожеж. За словами головного фахівця районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області, капітана служби цивільного захисту Богдана Рудика, з початку жнивної кампанії якихось над - звичайних ситуацій не траплялося. Щоб їх не було і надалі, обстеження сільськогосподарських підприємств триватимуть. Згідно із графіком у липні буде проведено тринадцять перевірок, у серпні – одинадцять.