Fridge magnet wooden gears

Красне село над Бугом-рікою

  • Подобається0Не подобається
  • 30 Грудня 2017, 09:00

Нещодавно в Красносілці відбувся вже традиційний день села. Належно підготовлений будинок культури зібрав тієї п’ятниці жителів села, гостей із Бершаді та Вінниці.

Як і годиться, захід відкрив сільський голова Іван Пустовіт. Він коротко проінформував про будні територіальної громади, її людей, звісно, назвавши багато прізвищ. І як не сказати про те, що в цьому році Красносілку визнано переможцем по благоустрою в районі, а по розвитку фізкультури і спорту на селі громада зайняла друге місце. Велика увага приділяється патріотичному вихованню, прикладом є чотирнадцять односельчан, які брали участь в АТО. У серпні на приміщенні школи відкрито меморіальну дошку пам’яті мужнього земляка Юрія Барашенка.

Посильну допомогу надали жителі села і землякам із Калинівського району.

Красносільська громада має досвід реалізації грантових проектів. За останні сім років залучено понад два з половиною мільйони гривень із різних джерел фінансування. У нинішньому році реалізовано обласний проект за екологічним напрямком – «Збережемо парк для наступних поколінь». Висаджено понад тисячу дерев, впорядковано та освітлено територію, проведено ряд інших робіт, видано книгу земляка АнатоліяДжуса з історії села «Красносілка – красне село на березі Бугу-ріки».

Загалом на відновлення парку витрачено 622,6 тис. грн. За сприяння народного депутата М.І. Кучера придбано дитячий майданчик, забезпечено співфінансування у виданні згаданої книги на загальну суму 80 тис. грн.

Іван Якович коротко розповів про перший обласний фестиваль подільських громад «Відродимо село – розквітне Україна», в якому було серед десятка сіл області презентовано і їхню громаду.

На святі в Красносілці його учасників і глядачів вітали перший заступник голови РДА Володимир Ольшевський, заступник голови райради Сергій Пересунько, начальник відділу культури і туризму РДА Надія Герасимчук.

До присутніх зверталися головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, депутат обласної ради Жанна Дмитренко, поет і журналіст Віктор Цимбал, краєзнавець, автор книги про рідне село Анатолій Джус, у залі працював фотохудожник Олександр Гордієвич.

Чудову і добре продуману програму підготували учасники художньої самодіяльності.

Багатьом землякам – активним членам громади – вручено відзнаки, а з ними і сертифікати на отримання книги з історії села.

Своєрідним поетичним відгуком на подію став вірш Жанни Дмитренко «Красносілка», який вона прочитала на вечорі. Є там такі слова: На українськім древі гілка, Її пагіння золоте, Село подільське Красносілка Приймає у свій день гостей.

Село прадавнє, історичне Свої розкриє сторінки – Стражденні, славні, героїчні, Що в пам’яті – через віки.

... Кілька годин свята пролетіли дуже швидко. Але вони – прекрасні і неповторні.

І знову – повсякденна робота, в центрі якої була і залишається людина.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Обласний семінар директорів районних БК</b><br />10-11 березня 2009 року на базі Бершадського районного будинку культури відбувся обласний семінар директорів районних...
19 фото   
<b>Весна</b><br />
11 фото   
<b>Літо</b><br />
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Дмитрик Максим Йосипович (1895) 1895 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.12.41.

З історії Бершаді
Квітне старовинна Бершадь, за роки Радянської влади вона перетворилася на соціалістичне місто. В грудні 1966 року, враховуючи питому вагу в розвитку економіки й культури, збільшення кількості населення, Президія Верховної Ради УРСР ухвалила перевести Бершадь з селища міського типу в місто районного підпорядкування. На вулицях, що після вигнання окупантів являли згарища та самі руїни, споруджено... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Красне село над Бугом-рікою - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники