От і цьогоріч 1 вересня прийшла дітвора по новій тротуарній доріжці, на облаштування якої товариство використало майже 100 тисяч гривень. На шкільному подвір’ї з’явилися нові лавочки, смітниці, про що СТОВ потурбувалося разом із сільською радою на чолі з Тетяною Дзюбенко. Відповідав за проведення робіт заступник директора господарства, депутат райради Микола Мазуренко. Охоче долучилися до майстрів-будівельників батьки, працівники школи.
Слова вдячності шлемо і директору ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєву, головному лісничому В.А. Сташенку, лісничому Сумівського лісництва А.О. Гузу, які приходять на допомогу, постійно опікуються роботою учнівського лісництва, підтримують і морально, і фінансово. Так, держлісгосп забезпечив пальним для поїздки на обласний конкурс учнівських лісництв, оплатив виготовлення стендового матеріалу.
Микола Володимирович був консультантом при написанні дослідницької роботи з лісової справи.
Щира вдячність О.В.Шевчуку, який подарував учням початкової школи плазмовий телевізор.
Постійно відгукується на наші звернення і депутат обл - ради В.А. Зарічанський. Він подарував принтер і м’ячі.
Радісно на душі від того, що є такі добротворці зі щирою та щедрою душею, бажанням дарувати людям радість, не чекаючи вдячності, жити не лише заради себе, але й заради когось.
Велике спасибі вам, наші турботливі помічники! Нехай стежині вашої щедрості не буде ні кінця, ні краю!
Галина ГУЗ, директор школи, с. Сумівка.