Fridge magnet wooden gears

Дозвольте не погодитися!

  • Подобається3Не подобається
  • 28 Лютого 2010, 19:08

Урайонній газеті № 11-13 від 5 лютого 2010 р. була надрукована стаття «Слово про «Слово після виборів», або аргументи і факти», за підписом Л.Почвірної, начальника відділу освіти райдержадміністрації.
Перша половина статті, в якій викладено сумбурний набір договорів, наказів, тендерів, проектів, мене, як пересічного громадянина, мало зацікавила. А от викладення інформації, в односторонньому порядку щодо ремонту аварійної на той час Лісниченської ЗОШ І-ІІІ ступенів, викликала в мене, і не тільки в мене, справедливий протест і обурення. Нашу школу побудували і ввели в експлуатацію в 70-х роках, понад 30 років не проводився тут капітальний ремонт.
Поржавіли ринви, дощова вода текла по стінах, почав просідати фундамент, з’явилися тріщини, негайно потрібно було вжити заходів.
Дійсно, керівництвом РДА було прийнято рішення про заборону навчання в аварійній школі, але ж це лише один крок у вирішенні шкільної проблеми. Основний тягар проблем ліг на плечі районної, сільської рад та педколективу.
Необхідно було забезпечити навчання 112 учнів, організувати повноцінний навчальний процес і нормальні умови.
Для проведення ремонтних робіт, які необхідно було провести у вкрай стислі строки, були негайно організовані батьки, учителі, техпрацівники, члени виконкому сільради, депутати, актив села. Голова обласної ради Г.М. Заболотний посприяв у виділенні коштів. Районна рада в особі М.Г. Бурлаки взяла під жорсткий контроль хід виконання робіт.
З високою відповідальністю, щоденно в телефонному режимі, систематично відвідуючи особисто і у вихідні дні, контролював ремонтні роботи, давав практичні поради заступник голови райради П.А. Сугак.
Депутат райради Ф.Д. Кокарча за власні кошти закупив фарби для малярних робіт.
Коли виникла проблема з майстрами-штукатурами для ремонту школи, її знову ж таки оперативно вирішив П.А. Сугак, знайшовши їх у Війтівці, а працівниками школи їм було організовано гаряче харчування.
Отже, всі разом, спільними зусиллями, як справедливо було сказано в одній із статей в «Бершадсь кому краї», «методом народної толоки», а не тільки завдяки діям однієї РДА, було подолано серйозну проблему.
Так що патріоти ще не перевелися в наших селах, і це шановній Людмилі Тимофіївні можна сміливо писати без лапок і з великої букви, враховуючи і те, що працювали вони не за винагороду, а з однією метою – зберегти і якнайшвидше відновити життєдіяльність шкільної установи, маленького вогнища, навколо якого кипить життя усієї громади.
І насамкінець. Може замість того, щоб писати напівправду, шановна Людмило Тимофіївно, подумали б краще про призначення повноцінного директора у нашу школу та про введення в дію тут спортивного залу.
Олександр ГРОЗЕНКО, член батьківського комітету Лісниченської школи.

Дивіться також в розділі  Нам пишуть
» 16.06.2018 Сьогодні економічно складний час для всієї країни та для кожного господарника і підприємця зокрема, не виняток і ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадсь кий». Але, за свою майже сорокарічну історію, ми завжди намагалися йти в ногу з часом, постійно...
» 16.06.2018 Кожна людина має свій характер, уподобання, пріоритети у виборі прикладу для наслідування. Я давно обрав найближчих і найрідніших для мене людей – моїх батька та матір. Так склалося не тому, що вони багато чого досягнули у житті, а через те, що...
» 16.06.2018 Даруйте любов! А як її дарувати, якщо не словами в книжках? Дуже просто: презентувати в бібліотеку, де юні читачі із захопленням гортають сторінки творів своїх земляків. Під час проведення місячника крає - знавчої книги фонд бібліотеки Джулинської...
» 15.06.2018 При Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 із кінця травня працював пришкільний табір «З.О.Д.І.А.К.» із денним перебуванням школярів. У ньому відпочивали та оздоровлювалися 260 дітей – найбільше в районі. З великим задоволенням поспішали сюди учні 1-9...
» 07.04.2018 Через баночку цибульки…
» 07.04.2018 Батьківська пісня
» 07.04.2018 Завітайте до «Орхідеї»
» 01.04.2018 Шукаймо позитив, будьмо оптимістами
» 01.04.2018 І знову війна
» 01.04.2018 Уроки – як свято
Всі статті розділу Нам пишуть »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Запалення газу в Шумилові</b><br />2 лютого 2011 року у с Шумилів Бершадського району перебував голова Вінницької облдержадміністрації М.Джига.
2 фото   
<b>Презентація книги П. Маніленка "Сузір'я бершадських талантів"</b><br />Презентація літературно – мистецького альманаху «Сузір»я бершадських талантів», впорядкованого та виданого...
11 фото   
<b>ГОЛДАШІВКА</b><br />Назва села походить від прізвища одного з керівників гайдамацького руху на Поділлі - козака Голдаша, який після...
2 фото   
<b>Свято сили, краси і здоров’я</b><br />У другу суботу вересня на стадіоні «Колос» у Бершаді проведено районну спартакіаду «Здоров’я», приурочену до Дня...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Медзаківський Федір Харитонович (1912) 1912 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Прославив земляків подвигом П. І. Миколаєнко. В одному з жорстоких боїв він, командир роти 134-го танкового полку, особисто знищив кілька танків противника, забезпечивши виконання бойового завдання. За цей подвиг йому присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Його ім'ям названо одну з вулиць. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Дозвольте не погодитися! - Листи читачів до редакціії газети "Бершадський край" та сайту - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники