Вранці колона знову вирушила у напрямку Балти, але перед тим мертвих вивезли за село і поховали на пагорбі біля дороги. Яму на них копали теж євреї, які ще були живі. Але так, як земля була вже замерзлою, викопали її неглибоку і рука одного з мерців виднілася на поверхні. Тому на неї поставили груду мерзлого грунту.
У Молдові, де загинули люди з нашого району, в тому числі і мій батько, їх вшановують, а от у нас. З цього приводу я вже звертався у всі інстанції, але так нічого і не добився. Тому не можу мовчати. Знаю, що на Бершадщині діє єврейська община, може, хоч вона зможе встановити хоча б пам’ятний знак на тому місці.
На жаль, імена загиблих невідомі. Але ж вони теж люди. Моя адреса: Однороженко Олексій Тимофійович, вул. Чапаєва, 58, село Соломія Гайворонського району Кіровоградської області. Індекс 26321.