Fridge magnet wooden gears

У виборі професії не помилилась

  • Подобається1Не подобається
  • 3 Жовтня 2011, 00:04

«Не стій на місці, а спіши, твори, гори І запали цим полум’ям сердечка дітвори!». Це девіз учительки початкових класів, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів С.В. Кушнір (на знімку). Світлана Вікторівна виросла в родині, де мама педагог. Ще з дитинства, спостерігаючи за маминою роботою і «допомагаючи» їй, вирішила Світланка стати вчителем. Оскільки хотілося вчити дітей всього, тому не пішла «математичним» шляхом, а обрала фах учителя початкових класів. Вісімнадцять років роботи показують, що вона не помилилася.

– З дитинства, зі школи, з інституту я люблю вчитися, тому прагну, щоб навчання і для моїх учнів стало джерелом інтересу та духовного збагачення , – говорить Світлана Вікторівна.
Вона досконало володіє ефективними формами і методами організації навчальновиховного процесу. Під час викладання забезпечує високий рівень засвоєння учнями теоретичних знань та навчальних умінь, передбачених навчальною програмою, піклується про їх всебічний розвиток. Разом з тим виявляє вимогливість до учнів, яку поєднує із глибоким розумінням і повагою до них. Взаємовідносини з дітьми будує на основі доброзичливості та співпраці.

Щоб перші кроки не були важкими, щоб у дітей не пропало бажання вчитися, свої уроки Світлана Вікторівна проводить цікаво, у формі гри, казки із залученням аналітичного, критичного мислення.

Її учні мають добрий рівень знань та навчальних умінь, показують одні з кращих резуль - татів на шкільних та ра йонних предметних олімпіадах серед молодших класів. Особливу увагу приділяє учителька питанням вихованості учнів, зв’язку з батьківською громадськістю. Для цього систематично готує та проводить різні шкільні свята, де присутні батьки. Ця робота здружує дітей, привертає увагу батьків до життя класу, поліпшує мікроклімат у класному колективі.

У 2006 році Світлана Вікторівна була лауреатом районного конкурсу «Учитель року», а у 2011-му – переможцем і лауреатом обласного. Досвід її роботи використовують учителі школи, району.

«Чи щаслива – не знаю, та іншої долі – не хочу.
Лиш би кликав до школи щоранку дзвінок.
І дзвінким «Добрий день!» починався урок».

Галина САВЧУК, методист райметодкабінету відділу освіти РДА.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>В Яланці відкрито оновлені заклади</b><br />Одним із позитивних моментів реформи системи охорони здоров’я у районі є те, що медичні заклади отримали...
21 фото   
<b>Ожеледь. Зима прийшла з сюрпризом</b><br />
2 фото   
<b>Свято в Усті</b><br />
3 фото   
<b>Графік</b><br />проведення особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Успішне завершення відбудови та дальшого розвитку народного господарства трудящі Бершаді відзначили новими трудовими досягненнями. Великий обсяг капітальних робіт здійснено на спиртовому заводі, внаслідок чого підприємство перетворилося на комбінат. Крім спирту, тут почали виробляти кормові дріжджі й пиво. Під час реконструкції багато творчої видумки виявили кваліфіковані робітники —... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

У виборі професії не помилилась - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники