Fridge magnet wooden gears

Трудовий стаж - 110 років!

  • Подобається0Не подобається
  • 20 Вересня 2013, 09:58

«Лікар із великим серцем» – так характеризують Валентину Тимофіївну Кесель її колеги та пацієнти, і не тому, що вона – фтизіатр, головний лікар тубкабінету Бершадської райлікарні, а, насамперед, тому, що дбайлива та чуйна людина, висококваліфікований фахівець.

Ніколи не підвищить голос, не залишиться байдужою до чужої проблеми, навіть найдрібнішої. Адже часто люди йдуть у медзаклад не тільки за медичною допомогою, але й за часточкою душевної теплоти, якою вона готова щедро ділитися з кожним.

Праця, в яку жінка вкладає свою душу й серце, подарувала і дарує їй визнання та повагу людей.

Понад п’ятдесят років вона займається улюбленою і нелегкою справою, та жодного разу про свій вибір професії не пожалкувала, бо в інших сферах себе не уявляє. Якби довелося починати життя спочатку, нічого б не змінила.

З дитинства мріяла стати лікарем – це був свідомий вибір, який назрів, коли їй було всього шість років. Тоді дівчинка втратила матір. І саме тоді, в ранньому дитинстві, твердо вирішила, що в майбутньому стане лікарем, щоб рятувати людей від ранньої смерті, дарувати їм радість життя і здоров'я.

Та нелегким був її шлях до омріяної професії – дитиною пережила жахи окупації, післявоєнної розрухи. Шкільні роки були цікавими, але голодними. Дівчина розуміла, що досягти чогось у житті можна лише добре навчаючись.

Закінчивши школу у рідному селі Федорівці Запорізької області, заручившись підтримкою рідних, подала документи до престижного і тоді, і тепер Вінницького медичного інституту (нині – університет). У 1962 році курс країни на ліквідацію туберкульозу визначив напрям роботи і спеціальність – фтизіатрія. Після закінчення вишу була направлена на роботу в санаторій «Першотравневий» Черкаської області. Далі життя закрутило – деякий час працювала в Казахстані, місті Форт-Шевченко. Коли повернулась на Вкраїну, Вінницьким обласним відділом охорони здоров’я була направлена на роботу в Бершадь, де працює і сьогодні.

Трудового стажу у Валентини Тимофіївни (важко повірити) – 110 років! Це справді так, бо медики, які лікують хворих на туберкульоз, мають відповідний розрахунок стажу, адже робота фтизіатрів небезпечна для їхнього здоров'я.

Та ця тендітна жінка працює без страху, для неї головне – допомогти тому, хто цього потребує.

Від щирого серця бажаємо Валентині Тимофіївні енергії та оптимізму у нелегкій справі. Нехай у майбутньому буде ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Тетяна БОНДАР, м. Бершадь.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Змагання держслужбовців</b><br />Минулого четверга на Бершадщині відбулось гарне спортивне свято &ndash; на центральному стадіоні міста проходили...
2 фото   
<b>Шляхова віджнивувала першою. Інші – на завершенні. Результати – контрастні</b><br />Хоч під ранніми зерновими культурами у ТОВ «Світанок-Агросвіт» зайнято було в цьому році більше тисячі гектарів поля,...
3 фото   
<b>Відкрито оновлений дошкільний навчальний заклад у Війтівці</b><br />23 травня 2012 року ввійде в історію села Війтівка яскравою сторіночкою для її наймолодших жителів. В цей день в...
8 фото   
<b>У списках зниклих безвісти вже не значиться</b><br />Війна не вважається закінченою, допоки не буде захоронений останній солдат. І серед полеглих на фронтах бершадців –...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
У важких умовах воєнного часу, відчуваючи гостру нестачу ремонтно-будівельних матеріалів і робочих рук, трудящі відбудовували підприємства. Під час масових суботників та недільників робітники й службовці розбирали завали каменю та цегли, в позаробочий час монтували устаткування, яке надходило все в більшій кількості від підприємств братніх республік. У короткий строк налагодили випуск продукції... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Трудовий стаж - 110 років! - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники