Fridge magnet wooden gears

Діаманти його літ

  • Подобається0Не подобається
  • 20 Вересня 2013, 12:55

Уколективі держлісгоспу добре знають і поважають Миколу Наумовича Лошака. Та не тільки в лісгоспі – цей сивочолий статечний чоловік давно вже став знаним і поважаним в місті та селах району. Хоч малою його батьківщиною є Київщина, та рідною стала подільська земля. Сім’я, в якій він народився, була багатодітною, у ній панували взаємодопомога, повага, любов.

Саме в дитинстві були закладені в Миколі найкращі людські риси – любов до людей, відповідальність за доручену справу, невичерпна доброта.

Нині важко, практично неможливо, уявити його в якомусь іншому колективі. Хоч цілком ймовірно, що став би він хорошим учителем фізкультури, бо в юності та й пізніше активно займався спортом, був переможцем і призером багатьох змагань.

Та життя розпорядилося посвоєму – спочатку служба в армії практично на іншому кінці планети – на Кубі. А після звільнення в запас вступив до Малинського лісотехнічного технікуму, де зустрів свою майбутню дружину – Тамару. Разом приїхали в 1977 році на Бершадщину. Микола Наумович був призначений на посаду майстра цеху по переробці деревини. Хоч робота нелегка і клопітна, та він не змінював її, а вже тридцять шість років плідно трудиться в лісовому господарстві. За чудові людські якості, відповідальне ставлення до справи, високий професіоналізм здобув неабиякий авторитет і повагу колег, його шанують і люблять. Дочки Валентина і Наталія так розповідають про свого батька: – Він не тільки освічений та відповідальний, а ще й справедливий, порядний, чуйний, людина з великим серцем і доброю душею. Ви подумаєте, що кожен так може сказати про свого батька, але ми впевнені: наші слова підтвердять всі, хто його знає. Завжди готовий прийти на допомогу, віддати останнє, але виконати обіцяне. Вірний друг, люблячий чоловік, мудрий і добрий батько та дідусь.

Ще Микола Наумович гар - но танцює і співає, жодне свято не обходиться без його пісень. Він, як кажуть, душа компанії.

...Хоч мені не дуже часто доводиться спілкуватися з ним, та все ж можу підтвердити ці слова – кожна зустріч із Миколою Наумовичем дарує неабияку порцію позитиву. Якщо додати до цього, що в нього чудове почуття гумору, то перед нами постане портрет нашого небайдужого і залюбленого в життя сучасника. Завтра він відзначатиме солідний ювілей – шістдесятиріччя. До нього він піді - йшов із досить вагомими житейськими показниками. У Миколи Наумовича і Тамари Павлівни, крім дочок і зятів Олега та Сергія, є вже четверо внуків – Коля, Саша, Таня і Пашка. Всі вони, а також колеги по роботі вітатимуть главу родини з ювілеєм, який ще прийнято називати діамантовим або платиновим. Справді ж бо, позаду у Миколи Наумовича – наповнені працею і шаною діаманти літ. Віримо, що такими ж плідними і щасливими стануть всі його наступні роки.

Поки ж що приєднаємося до всіх вітань і побажаємо ювіляру всіх щедрот та гараздів.

Федір ШЕВЧУК.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
8 фото   
<b>День захисника Вітчизни - свято поколінь</b><br />23 лютого 2011 року о 13 годині актовій залі Бершадської ЗОШ №1 відбулися урочистості з нагоди Дня захисника...
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
2 фото   
<b>Нарада з питань газифікації району</b><br />Голова районної державної адміністрації Олександр Снігур 28 серпня 2012 року провів чергову робочу нараду щодо...
4 фото   
<b>Автопробіг у Бершаді</b><br />6 травня ТСОУ з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги та 20 &ndash; річниці вищеназваної організації проходив...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Юрковський Олександр Антонович (1907) 1907 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.09.44.

З історії Бершаді
Радянські люди і в умовах жорстокого терору чинили фашистським окупантам опір. Для організації боротьби райком КП(б)У залишив на тимчасово окупованій території комуніста О. Р. Пилипчука, який вже в серпні 1941 року організував першу в районі підпільну групу, а в листопаді того ж року разом з Я. Ш. Талісом створив підпільну групу в м. Бершаді. В грудні виникла підпільна група з робітників та... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Діаманти його літ - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники