Fridge magnet wooden gears

Вчительська доля

  • Подобається0Не подобається
  • 7 Травня 2016, 16:40

У травні, коли прокидається від сну природа, коли в блакиті неба дзвенить пташиний спів, а земля розкошує травами і квітами, теплий весняний вітер приносить сердечні щирі вітання талановитій вчительці, прекрасній жінці – Галині Миколаївні Гончар.

«Учителю, вклоняюся доземно перед великим іменем твоїм…».

Саме такі слова можуть сказати сотні учнів, яких навчала і виховувала Галина Миколаївна. Протягом 44 років несла дітям мудре і вічне, завжди знаходила особливий ключик до серця маленької людини, яка робить свої перші кроки в життя. Учителька закладала в дитячі душі зерна людяності і доброти. Вона зав жди в пошуку нових ідей, впровадження інноваційних технологій. На її тендітні жіночі плечі лягли експерименти випереджаючого навчання.

Передовий досвід талановитого педагога вивчався на районному та обласному рівнях.

Ніколи не зупинялася на досягнутому, використовувала інтерактивні методи навчання. Її роботи часто друкувалися у фахових журналах.

Галина Миколаївна – унікальна людина. Вона була вчителем для вчителів нашої школи, району. Чимало років була керівником методичної комісії та заступником директора. Їй вдалося зазирнути у душу кожного педагога, вселити в них добро, віру в себе, впевненість, щирість, вірність і почуття відповідальності.

Зав жди була готова прийти на допомогу і дати цінну пораду, з якою б проблемою до неї не зверталися.

За роки роботи вчителька заслужила загальну повагу, захоплення працездатністю, професіоналізмом.

Поєднавши свою долю з Анатолієм Даниловичем Гончаром, вони створили гарну та дружну родину, в любові та ласці виховали сина Ігоря та доньку Оксану, які стали гордістю школи №1 в Берщаді як відмінники. Нині вони, закінчивши вищі навчальні заклади, успішно працюють за фахом, мають свої сім’ї. Діти й онуки-соколята – Сашко, Данька, Тимур та Іллюша – приїдуть, аби привітати дорогу їм людину, маму й бабусю, з ювілеєм. І звичайно, гарні, доб рі та сердечні слова звучатимуть з уст усіх рідних, друзів та колег. З роси і води, Галино Миколаївно!

Вчителі початкових класів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Народна артистка з Бершаді</b><br />У березні нинішнього року в Одесі було відзначено 90-у річницю з дня народження народної артистки, камерної співачки,...
25 фото   
<b>ДЖУЛИНКА</b><br />Вважається, що назва села походить із татарської мови. Це слово &quot;джуя&quot; означає сміливий, хоробрий. Так...
3 фото   
<b>Герб Бершаді</b><br />Герб має форму іспанського щита червоного і срібного кольору. У верхній частині &ndash; перший історичний...
6 фото   
<b>Усе найкраще - дітям!</b><br />У п’ятницю, 26 липня, відбулася нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Вчительська доля - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники