Fridge magnet wooden gears

Творчий учитель англійської

  • Подобається0Не подобається
  • 4 Листопада 2017, 09:00

Щедра осінь золотом осипала землю. Листопад. Осіннє сонце обережно пускає промені на принишклу землю. Та сонячно і світло у родині Лариси Петрівни Алексєєвої. 4 листопада вона відзначатиме славний ювілей.

Народилась іменинниця в Тернівці. Там пройшли дитячі та юнацькі роки, закінчила школу. Мати працювала вчителем, тож і донька вирішила стати педагогом. Перша спроба стати студенткою була не вдалою, тож пішла працювати в колгосп і ретельно готувалася до вступних іспитів.

1975 року – студентка факультету англійської мови Вінницького державного педагогічного інституту. Щасливі студентські роки, сесії, семінари, колоквіуми, державні іспити і перше призначення – учителем англійської мови в село Дубове Умансь - кого району. Пропрацювала там два роки. Батько тим часом трудився у Джулинському відділенні сільгосп техніки, тож сім’я переїхала до нього.

З 1981-го Лариса Петрівна працювала у Джулинській школі, набиралась досвіду від старших колег Світлани Пустовіт і Славіни Світанько. Молода та завзята дівчина брала участь у шкільному та районному методичних об’єднаннях, відвідувала і сама проводила відкриті уроки, позакласні заходи.

Згодом, за сімейними обставинами, довелось переїхати до Миколаєва, там два роки викладала англійську у міській школі. 1986 року в ювілярки народився син Сергій.

Сім’я знову повернулась у Джулинку, Лариса Петрівна – у школу.

Випускники з теплотою згадують поїздки, екскурсії з класним керівником, години спілкування, наповнені щирістю та відвертістю.

З року в рік зростала професійна майстерність. Зараз Лариса Петрівна – вчитель вищої категорії, старший вчитель, переможець районного конкурсу «Вчитель року2009».

Непомітно летять роки.

Здобув освіту син, одружився, працює. Веселим щебетом наповнює життя улюблена онучка-першокласниця.

Збереться за святковим столом уся родина – батьки Петро Павлович і Валентина Трохимівна, син із невісткою та онучка. З роси та води Вам, шановно імениннице, довгих і щасливих років життя, міцного здоров’я, радості від дітей, онучки! Успіхів у роботі, творчості, натхнення!

Ваші колеги – вчителі Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
5 фото   
<b>1 вересня - День Знань</b><br />Сьогодні його урочисто відзначають в усіх куточках нашої України; з веселою піснею першого дзвоника, морем яскравих...
2 фото   
<b>В Житомирі презентували книгу спогадів про В. Кавуна</b><br />5 травня у Житомирській облдержадміністрації відбулася презентація книги спогадів про Василя Кавуна «Живий у пам’яті...
2 фото   
<b>Найперше – здоров’я пацієнтів</b><br />Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на...
3 фото   
<b>Бершадський медичний коледж</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Творчий учитель англійської - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники