Fridge magnet wooden gears

Запалити вогник творчості

  • Подобається0Не подобається
  • 21 Жовтня 2017, 09:00

Все зріле життя цієї жінки пов’язане зі Шляхівською школою.

Спочатку працювала учителем початкових класів. Плідні то були роки. В освічених наставників перейняла досвід та стала професіоналом.

У 2005 році педагогічний колектив школи обрав Ніну Миколаївну Кравець своїм директором.

Вона знайшла своє покликання, трудилась не як ремісник, а як митець – з любов’ю до школи, до дітей. Ніна Миколаївна надихає своїм ентузіазмом, постійно знаходить нові способи покращити умови перебування в школі учнів та вчителів. Педагогічний, учнівський та батьківський колективи – це однодумці, для яких створено сприятливий мікроклімат, є можливість висловити свої думки та бути почутими.

Спільними зусиллями зроблено багато: підведено в приміщення школи природний газ, воду, перекрито дах над актовою залою, облаштовано внутрішні туалети, реконструйовано частину приміщення під сучасну шкільну їдальню, замінено всі вікна на енергозберігаючі, здійснено естетичне оформлення школи, кабінетів, висаджено декоративні дерева та квіти на подвір’ї, закладено шкільний садок фруктових дерев.

Учні школи активні учасники і переможці не лише районних, а й обласних предметних олімпіад, різноманітних конкурсів, змагань. Фольклорний ансамбль «Кринички» – постійний учасник районних заходів та концертних програм.

Шкільний колектив живе, розвивається, змінюється, удосконалюється. На базі школи проводяться районні семінари по обміну передовим педагогічним досвідом.

Ніна Миколаївна сама є учасником багатьох педагогічних конкурсів, зокрема, Всеукраїнського моніторингового опитування директорів та вчителів міжнародного порівняльного дослідження TALIS.

А недавно Н.М. Кравець взяла участь у спільному польсько-українському проекті «Візит директорів шкіл з України до Польщі», в рамках якого відбувся навчальний візит в місто Лодзь з 30 вересня до 6 жовтня.

За напружену повсякденну працю, успіхи на освітянській ниві колектив і керівник школи неодноразово відзначалися нагородами на різних рівнях.

Справжній адміністратор тоді є лідером, коли зуміє повести за собою, запалити вогник творчості. Тому в управлінській діяльності Ніна Миколаївна є режисером заходів, які проводяться в школі. Вона завжди знаходить добре слово для учнів, вчителів, батьків.

Людина, народжена з вогнем у душі, запалює ним усіх навколо. Інтелігентна, мудра, високоосвічена, їй є чим поділитися, вона уміє це передати іншим. Кожне досягнення колективу – зразок високої управлінської майстерності.

Директор школи в селі не просто керівник – це зразок самовідданої праці, доброчесності, порядності та людяності. Такою є мудра жінка, гарна господиня, директор Шляхівської школи Ніна Миколаївна Кравець.

Анна СОЛОМЧЕНКО, Олена КАРПІНСЬКА, Тетяна БОРОДІН, члени батьківського комітету школи.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"</b><br />Директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Григорій Погончик добре відомий і в районі та області,...
6 фото   
<b>СТАВКИ</b><br />Виникло, ймовірно ще в Х/ІІ столітті. Назва походить від великої кількості підгрунтових вод, які весною стають ставками.
3 фото   
<b>Біля автовокзалу</b><br />
2 фото   
<b>Виїзний прийом до Лісничого</b><br />13 квітня 2011 року робоча група спеціалістів райдержадміністрації, очолювана першим заступником голови...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Герасименко Йосип Дем'янович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
У квітні—травні 1920 року в районі Бершаді йшли запеклі бої з бандами Тютюнника. В кінці квітня петлюрівці захопили місто і вчинили жорстоку розправу над радянськими людьми. Частини 45-ї дивізії і, зокрема, кіннотники Г. І. Котовського визволили Бершадь від ворогів. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Запалити вогник творчості - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники