Fridge magnet wooden gears

"Про мене нагадають суниці"

  • Подобається0Не подобається
  • 13 Лютого 2014, 21:21

Про Івана Івановича Поліщука завжди будуть нагадувати «місяць-кошик у вечірньому небі і розсипаних безліч суниць». «Пішов поволі за село» поет, гуморист, педагог 2 січня 2013 року, залишивши «справи невмирущі, аби їх продовжили живі».

Однокурсники розповідають, що його улюблений колір – білий, адже народився 9 червня 1939 року в Джулинці у сім’ї авторитетних лікарів.

Тож «подяку, медики, прийміть за мій перший крик у світі білім, за турботи у останню мить». Ще з дитинства від мудрих батьків і працьовитих людей увібрав народну мудрість і щирість, людяність і працьовитість, чесність і особливу привітність. У своїй педагогічній діяльності «слід лишив невичерпний, живлющий».

Був дуже відповідальним і чутливим до чужого горя. Своєю теплотою зігрівав серця маленьких вихованців Джулинської школи-інтернату. Його образне слово на уроках української мови та літератури пробуджувало любов та залишало незабутні враження. Щиро радів успіхам інших, але його чутливість не виносила неправди, фальші, нещирості. Тому особливо цікаво було читати гумористичні твори, сатиричні мініатюри в журналі «Перець», які оголюють правду життя, публікації в газеті «Бершадський край». «Взяв би я бандуру та й заграв, що знав. Може б, яку гривню хтось мені подав».

Надзвичайно порядна і світла людина. Його доброта була безмежною – це відчули на собі його близькі та найближчі сусіди. Та ніхто не знав, як важко було йому, коли усвідомлював, що «час і мій нестримно промине». На небосхилі свого буття все більше розумів, «чом все більше я люблю життя». Гарний будинок, квіти в саду, дорога дружина Людмила Семенівна, рідні діти Наталія та Оксана, онуки.

І те, що найбільше гріло душу – це вірші, надруковані в книгах «Джулинка всміхається століттям» та «Сузір’я бершадських талантів». Юні поети шкільного літературномистецького клубу «Диво калинове» пишаються тим, що спілкувалися з таким видатним земляком. Іван Іванович був його почесним учасником, дарував свою поезію, яка випромінює красу, добро, любов.

Як справжній митець, він усвідомлював, що «невловимі роки зупинити несила», та ми переконані, що повноводна річка творчості Івана Поліщука живитиме усіх, хто пірнатиме в неї.

Лариса ТРОХИМЕНКО, завбібліотекою Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Свято в Усті</b><br />
2 фото   
<b>Виїзний прийом до Лісничого</b><br />13 квітня 2011 року робоча група спеціалістів райдержадміністрації, очолювана першим заступником голови...
3 фото   
<b>КОШАРИНЦІ</b><br />
3 фото   
<b>Діти – на канікулах, а школа – на ремонті</b><br />Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст. вже багато років займає лідируючі позиції серед освітніх установ району, насамперед завдяки...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Плаксій Василь Якович (1906) 1906 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

"Про мене нагадають суниці" - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники