Fridge magnet wooden gears

"Це наш бершадський Ян Табачник"

  • Подобається0Не подобається
  • 13 Лютого 2014, 21:21

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО.

Якщо спитати когось із працівників культури хто такий Олег Мазур, то перше, що почуємо у відповідь: «Це наш бершадський Ян Табачник». У ці слова вкладено гаму емоцій про унікальність цієї людини.

Директор Джулинського будинку культури, керівник народного аматорського ансамблю української пісні «Надбужанка», керівник ансамблю духовного співу «Благовіст» – Олег Олександрович Мазур – це справжній творець культури нашого краю.

Та найбільше Олега Олександровича люблять за його невичерпну енергію, за мудрість і оптимізм, за те, що будь-який день уміє перетворити на свято.

Народився Олег у селі Джулинці, тут закінчив школу і, як годиться хлопцям поколінь шістдесятих, пішов служити до лав Радянської Армії. Був учасником війни в Афганістані. Немало довелось пережити у чужому краї. Та віра в те, що його люблять і чекають у рідній стороні дорогі серцю люди і кохана дівчина, надавала сил і наснаги.

Повернувшись додому, одружився, і разом із дружиною Іриною Володимирівною виростили та виховали гарну доньку. Людмила закінчила Тульчинське училище культури і мистецтва. Нині разом із батьком вона працює художнім керівником Джулинського будинку культури, є керівником танцювального колективу.

Олег Олександрович закінчив Вінницьке музичне училище ім. М.Д. Леонтовича по класу баяна і, як сам жартує: «Усе життя несу свою покуту – в культуру я кайданами закутий». Та ці «кайдани культури» стали для О.О. Мазура найбільшим щастям – справою всього життя.

Працюючи з творчими колективами, учасниками художньої самодіяльності, Олег Олександрович не раз переконувався, що методика роботи одна і та сама: будеш любити людей, вони тобі віддадуть сторицею. З роками у нього виробилось професійне чуття на людей, що мають потенціал, і він, як той садівник, сіяв зерно впевненості, поливав його похвалою, підтримував, заохочував і вирощував гарних аматорів сцени.

Авторитетний, шанований земляками та керівництвом свого села, Олег Олександрович за свою творчу працю неодноразово був нагороджений грамотами та подяками обласного управління культури, обласного центру народної творчості, районною державною адміністрацією, відділом культури і туризму РДА, Джулинською сільською радою.

Днями Олег Олександрович відсвяткував свій золотий ювілей. Відділ культури і туризму райдержадміністрації, працівники культури району, профспілкова організація працівників культури, творчий колектив районного будинку культури щиросердно вітають Олега Олександровича, бажають здоров’я, нових творчих успіхів, вірних друзів, невичерпної енергії, вдячних глядачів і многая, многая літа.

Відділ культури і туризму РДА.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Без минулого немає майбутнього</b><br />Минулого тижня у читальному залі районної бібліотеки відбулась особлива подія для нашого краю – презентовано книги...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Хмільниччина - тур другий.</b><br />Хоч надворі веселилася зима, а дорога скоріш за все нагадувала льодову ковзанку, до Хмільника добралися вчасно,...
4 фото   
<b>На карті України з’явилася «Країна чеснот»</b><br />В українських школах завершився навчальний рік, пролунав останній дзвоник, і за вікном уже майже літо. Для дітей це –...
5 фото   
<b>Хмарівка – в турботах</b><br />Розкинулося це село на лівому березі Південного Бугу. Існують різні легенди походження його назви. За однією з них у...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Романівка
Жук Сергій Федорович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Лейтенант. Загинув 15.10.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
У розвиток сільськогосподарського виробництва зробили великий внесок механізатори Бершадської МТС, створеної у березні 1930 року. В 1932 році вона обслуговувала 35 колгоспів, що мали близько 20 тис. га орної землі. Але на шляху виконання намічених планів в цей період були й труднощі. Партійна організація провела значну роботу, щоб зміцнити механізаторські кадри і трудову дисципліну. Все це дало... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

"Це наш бершадський Ян Табачник" - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники