Fridge magnet wooden gears

Знавець і творець краси

  • Подобається0Не подобається
  • 2 Лютого 2015, 09:00

На знімку: Т.П. Тиворська. Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО.

Так склалося традиційно, що про працівників культури, хоч вони і перебувають постійно на видноті, ми знаємо не дуже багато. А тим часом саме вони роблять наше життя змістовнішим, сприяють грунтовнішому знайомству з величезним пластом української і світової культурної спадщини.
До таких людей належить і головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Павлівна Тиворська.

Народилася вона у селі Городище Піщанського району. З раннього дитинства вбирала в себе красу української пісні, глибинну суть народних традицій та обрядів.

Не були їй байдужі виступи сільського драматичного колективу.

Зачарована неповторною красою народнопісенної творчості, вирішила свою трудову діяльність присвятити служінню її величності – українській культурі. Тому після закінчення школи вступила у Тульчинське училище культури, а одержавши диплом, пішла працювати в установи культури.

І ось уже тридцять два роки Тетяна Павлівна працює в установах культури на різних посадах. Назавжди рідним для неї став Бершадський район. Тут народилась донечка, тут улюблена робота, багато друзів та повага від людей.

Двадцять п’ять років Тетяна Павлівна працює головним спеціалістом відділу культури і туризму РДА. За цей період заслужила авторитет серед колег, повагу від працівників культури району.

Сумлінна, відповідальна, принципова, а разом з тим добра людина, до якої завжди ідуть за порадою колеги.

Тетяна Павлівна – неординарна творча особистість, бере участь у концертах, творчих звітах, в розробці культурологічних програм розвитку району. В 2008 році нагороджена Почесною грамотою управління культури як краща ведуча концертів у Вінницькій області. За багаторічну діяльність неодноразово відзна - чалася Грамотами Міністерства культури, облдержадміністрації і облради, райдерж - адміністрації і райради, центру народної творчості тощо.

Тетяна Павлівна – спеціаліст галузі культури, який своєю натхненною працею і творчістю зберігає і розвиває українську культуру. Вона щира як людина, добра мама і бабуся, неповторна і чарівна жінка.

У ці дні Тетяна Павлівна відзначає свій золотий ювілей.

Щиро, сердечно вітаємо її з прекрасним ювілеєм, бажаємо ще багато світанкових днів, міцного здоров’я, щастя, творчих здобутків, радості від життя, поваги від людей, і хай Бог благословляє Вас на многі і довгі літа.

Надія ГЕРАСИМЧУК, начальник відділу культури і туризму РДА, заслужений працівник культури України.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>В Житомирі презентували книгу спогадів про В. Кавуна</b><br />5 травня у Житомирській облдержадміністрації відбулася презентація книги спогадів про Василя Кавуна «Живий у пам’яті...
14 фото   
<b>Вибух на городі</b><br />Менше тижня минуло з часу відзначення 64-ої річниці Перемоги, коли найстрашніша в історії людства війна обізвалася...
3 фото   
<b>П’ять з половиною століть виповнилося Бершаді</b><br />З цієї нагоди 11 жовтня, в неділю, тут відбулося велике свято, на яке, крім жителів міста, приїхали численні гості,...
2 фото   
<b>А мав би бути рай...</b><br />Про бригадне село Лугову кажуть, що це райський куточок. З одного боку відмежовує його від Гайворона річка Південний...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бирлівка
Цимбалюк Василь Іванович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 00.09.44.

З історії Бершаді
Робітники й селяни не припиняли боротьби: готувались нові виступи. Для їх організації в січні 1919 року Бершадський підпільний ревком створив партизанський загін з жителів Бершаді та сусідніх сіл. Командиром призначили голову ревкому В. Кривоходкіна, а комісаром — П. Соболевського. Внаслідок переможного повстання в лютому 1919 року в Бершаді відновлено Радянську владу. Народна влада... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Знавець і творець краси - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники