Fridge magnet wooden gears

Її руки не знали спочинку

  • Подобається0Не подобається
  • 13 Серпня 2016, 09:00

Тихими літніми вечорами Галина Романчук виходить на подвір’я, сідає на лавочку біля воріт і спочиває.

Ходити далеко вона вже не може, бо ноги болять. Хазяйство в неї – лише кури і кіт, правда, роботи вистачає на городі. Тож надвечір любить погомоніти із сусідами або ж перекинутись словом із прохожими односельцями, але найчастіше поринає у спогади.

…Галина Мартинівна народилася, виросла і все життя мешкає у Лісничому. Її дитинство припало на важкі післявоєнні роки. Після закінчення школи працювала в колгоспній ланці. Робота у полі не з легких, але моторна, вправна жінка завжди виконувала норму. Був час, коли працювала і продавцем у магазині.

Галину Романчук знають у селі як гарну господиню. Вона любить і вміє готувати смачні страви, пекти хліб, торти. Раніше часто допомагала куховарити на весіллях, готувати обіди. У молодості Галина Мартинівна захоплювалася й вишиванням – її оселю прикрашають майстерно вишиті нею рушники, наволочки на подушки, а також картини. А ще в неї добре, лагідне серце. Галину Мартинівну важко уявити собі без щирої усмішки на обличчі.

Можливо, саме тому й покохав вродливу дівчину гарний парубок, який теж родом із цього села. Більше півстоліття йшли рука об руку по життю Олександр Тимофійович і Галина Мартинівна. Вони зуміли пронести крізь роки і зберегти теплі почуття, любов і повагу один до одного й виховали прекрасного сина. Наприкінці шістдесятих років минулого століття подружжя збудувало хату на батьківському подвір’ї. На жаль, восени минулого року Олександр Тимофійович відійшов у вічність.

Галина Мартинівна й досі переймається турботами сина, який мешкає у райцентрі.

Став дорослим і самостійним онук, у якого вже своя сім’я.

Жінка тішиться двома правнучками. Скільки радості іскриться в її добрих очах, коли вони приїжджають в гості і весело щебечуть на подвір’ї!

День народження Галини Мартинівни припадає на свято Маковія (Перший Спас). Днями вона в родинному колі відзначатиме 75річний ювілей. Від щирого серця зичимо ювілярці здоров’я, добробуту, радості, шани від людей і всього найкращого у житті.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
21 фото   
<b>Ожеледь. Зима прийшла з сюрпризом</b><br />
2 фото   
<b>Роман Андрущак: «Я відкритий для всіх»</b><br />– Романе Леонідовичу, декому із читачів цікаво більше дізнатися про Вас, чому пішли на службу в систему МВС?
3 фото   
<b>Звітний концерт</b><br />29 квітня о 16 годині у актовій залі Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбувся звітний концерт...
2 фото   
<b>Тирлівка, Кавкули – і про них не забули</b><br />Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Чернятка
Бученко Калень Володимирович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 28.08.44. Похов. Румунія.

З історії Бершаді
Соціалістична перебудова сільського господарства тривала. Крім раніше створених кооперативних об'єднань селян, у березні 1928 року виникає ТСОЗ «Геть злидні». З метою зміцнення невеликих господарств, кращого використання знарядь виробництва в районі створили чотири кущові об'єднання колективів, з машинно-хінними станціями у кожному. В самій Бершаді колективи об'єдналися в кущ у складі трьох... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Її руки не знали спочинку - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники