Fridge magnet wooden gears

Мулярчук Феофан Антонович

  • Подобається0Не подобається
  • 20 Червня 2013, 20:30

3 червня 2013 року на 85-му році життя помер Мулярчук Феофан Антонович. Народився він 11 лютого 1929 року в с. Сальниці Уланівського району. Закінчив Вінницький державний медичний інститут. З травня 1960 року був зарахований у Бершадську ЦРЛ на посаду лікаря-хірурга. Досвіду набував поряд із справжнім корифеєм хірургії, заслуженим лікарем УРСР Г. Я. Будкевичем. Навіть жив на території лікарні у прямому і переносному значенні цих слів. Саме на запрошення Григорія Яковича Будкевича молоді лікарі Мулярчуки переїхали у Бершадь у 1960 році.

Згодом, через стан здоров’я, Феофан Антонович був переведений на посаду завідувача пульмонологічним відділенням ЦРЛ. Кожного дня вислуховував легені та серця своїх пацієнтів, а ще їхні проблеми та болі, допомагав, зцілював, вселяв віру і надію у швидке одужання.

Природа наділила його ще й талантом організатора охорони здоров’я, тому багато років пропрацював заступником головного лікаря по лікувальній мережі, переймався проблемами сільської медицини.

Все для людей, все для хворого – кредо і девіз життя лікаря Феофана Антоновича Мулярчука, який більшу частину свого, такого плідного, життя віддав Бершадщині, її людям, розвитку охорони здоров’я. Він був взірцем благородства, освіченості, порядності та доброти. Саме тому його любили, поважали та шанували і колеги по роботі, і друзі, і хворі люди.

Високопрофесійний, чуйний, талановитий лікар, обдарований організатор охорони здоров’я, принципова, справедлива людина Феофан Антонович все своє життя присвятив медицині району.

Майже сім років поспіль, вже будучи на пенсії, Феофан Антонович передавав свої знання та досвід студентам медичного коледжу. І скрізь, де б не доводилось працювати, мав порозуміння з колегами і підлеглими, скрізь стрічалися гарні люди – однодумці та надійні друзі.

Феофан Антонович разом із дружиною Вірою Михайлівною створили чудову сім’ю, де панували любов, доброта, взаємоповага. Ця аура передалась і їхнім дітям та онукам, яких виховали справжніми гідними людьми.

Доньки обрали професію своїх батьків і присвятили себе медичній науці.

Його медична школа, мудрість як лікаря, відповідальність як організатора, щирість і чуйність як людини, живуть і працюють сьогодні, і житимуть доти, поки працюватимуть лікарі та медсестри, яких він навчав практичного досвіду медичної науки.

Життя Феофана Антоновича Мулярчука обірвалось так раптово… Але воно було дуже плідним і прекрасним.

Його життя – приклад для наслідування і захоплення.

Саме завдяки своїй душевній теплоті, щирості у стосунках між собою і людьми, невтомній праці на роботі та вдома, Бог полюбив його при народженні, а люди – при кожній зустрічі.

Ф.А. Мулярчук за професією лікар, а за душевністю – це була щира, добра, надзвичайна людина. Цікава непересічна особистість із багатогранним світоглядом і багатющим досвідом та життєвою мудрістю.

Світла пам’ять про високопрофесійного лікаря, надійного колегу, люблячого чоловіка, мудрого, доброго батька, дідуся, вірного, надійного друга і просто мужню, розумну, порядну, світлу людину зостанеться навічно в серцях рідних, друзів, колег по роботі. Його зоря ще довго горітиме в наших серцях.

Колектив медичних працівників і ветеранів Бершадської ЦРЛ


Дивіться також в розділі  Спогади
» 02.04.2018 За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Указом Президента України №890/2014 від 21 листопада...
» 02.04.2018 Уривок зі спогадів «З ярмарку»
» 01.04.2018 Кілька днів по центральній ґрунтовій дорозі, яка пролягала через село, стрімко просувались фашистські війська: автомобілі, танки, артилерія. Вояки йшли повз хату мого дідуся Миколи. Тож в один із звичайних днів сорок четвертого року, коли вже...
» 30.12.2017 Люди старшого покоління добре пам’ятають значки, марки, листівки і плакати з символікою VI Всесвітнього фестивалю молоді і студентів, що проходив з 28 липня до 11 серпня 1957 року в Москві. На нього приїхали тисячі юнаків і дівчат із 131 країни...
» 11.12.2017 8 грудня 2015 р. в АТО загинув Юрій Тарасенко
» 27.10.2017 Добрі справи і гарний слід
» 16.09.2017 Поетичний заповіт Миколи Хараїма
» 04.02.2017 Пам’яті друга
» 17.12.2016 Оніщенко Віктор Васильович
» 10.12.2016 Дороги майора Дігтяра
Всі статті розділу Спогади »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Голова облдержадміністрації наказав навести порядок у сфері заготівлі молока</b><br />Голова облдержадміністрації дав місяць на впорядкування відносин виробників та переробників молока згідно з...
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
2 фото   
<b>Гейзер Матвій Мойсейович</b><br />Наверное, у каждого человека, склонного к размышлениям, раздумьям (у людей же пишущих - в особенности), в какой-то...
3 фото   
<b>Естафета визволення на Бершадщині</b><br />Минулої п’ятниці бершадці та делегація Вінницької області зустрічали делегацію з Кіровоградщини для здійснення...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бирлівка
Паляничко Данило Прокопович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.11.44.

З історії Бершаді
Проте дальший розвиток певною мірою гальмувався невеликими розмірами господарства. Щоб краще організувати працю, повніше використати техніку й кадри, в 1950 році бершадські колгоспи ім. Ворошилова, ім. Будьонного, «П'ятирічка за 4 роки» об'єдналися в одне господарство — ім. Будьонного. Згодом до новоствореного господарства приєднався колгосп с. Бирлівки. Новий колгосп назвали ім. Леніна. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Мулярчук Феофан Антонович - Спогади - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники