Fridge magnet wooden gears

НЕМАЄ В ЛЮДЕЙ СОВІСТІ

  • Подобається0Не подобається
  • 12 Серпня 2006, 17:47

Я інвалід. Мені шістдесят років. Дружина теж хворіє. Без транспорту обійтися дуже важко. У цьому році ще наприкінці березня здав свій автомобіль у ремонт і на фарбування Миколі Воробйову, який орендує для цього гараж у Бершадській автошколі ТСОУ.
Декілька місяців він зволікав з цією роботою, а при фарбуванні так "доклав рук", що на машині залишилися деякі місця зовсім непофарбовані.
Коли звернувся з вимогою, щоб перефарбував, то він поставив вимогу, щоб я віддав йому технічний паспорт, а після перефарбування ще й написав розписку, що до його роботи претензій не маю. Однак і після повторного перефарбування місцями було видно грунтування.
Крім того, після його "ремонту" я змушений був їхати ще до одного майстра, бо сидіння було встановлено так, що не можна було ні сісти в автомобіль, ні вийти з нього. До речі, у нашому селі є ще один чоловік, якому цей горе-майстер ремонтував машину майже рік.
Щоб розрахуватися, я взяв у кредит пенсію на багато місяців вперед і тепер ще довго доведеться обходитися без неї.
Листа ж цього прошу надрукувати для того, щоб інші автомобілісти, запланувавши ремонт, обминали десятою дорогою такого майстра, як М.Воробйов. Чотири місяці він тримав у себе мою машину, а повторне перефарбування змушений був виконати тільки після втручання голови районної ради М.Г. Бурлаки. Та і машину з ремонту довелося забирати при допомозі міліції.
Чи є у такої людини совість?
Михайло ОПЕРЧУК.
с. Війтівка.

Від редакції.
Наш читач Михайло Іванович Оперчук перед тим, як звернутися до редакції, обходив майже всі установи Бершаді в пошуках справедливості. – Я сподівався найти організацію у справах захисту прав споживачів, – каже він, – але ніхто про неї не знає.
Надсилаємо цей матеріал начальнику обласного управління у справах захисту прав споживачів І.І. Сороці, аби одержати офіційну відповідь, чому до цих пір у Бершадському районі немає такої необхідної людям служби.

Дивіться також в розділі  Відгуки
» 15.06.2018 Станція екстреної медичної допомоги (СЕМД) – це не просто установа. Насамперед, це висококваліфіковані спеціалісти. Вирвати з міцних смертельних лещат людські життя – таке головне завдання ставлять лікарі екстреної.
» 24.03.2018 ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» – це підприємство з цілорічним цілодобовим технологічним процесом вирощування птицібройлера, це живий організм, який щохвилини потребує корму, води, тепла, освітлення. В різні години доби до нас в господарство з...
» 03.03.2018 Сьогодні вуличне освітлення–це не розкіш, а звичайне благо цивілізації. Але яскраві ліхтарі не завжди світять на наших вулицях. І причини – різні. Найпоширеніша – недостатньо коштів у сільському бюджеті. Тому і доводиться ходити навпомацки,...
» 12.02.2018 Біда приходить у дім, коли на неї зовсім не чекаєш. Так сталося і зі мною, бо потрібно було тривале лікування.
» 19.01.2018 Збулася мрія учнів
» 13.01.2018 Якщо голова на своєму місці
» 12.01.2018 Спасибі за щедрість душі
» 05.01.2018 Щедрість сердець
» 18.11.2017 Віншують лауреати
» 18.11.2017 Вітають працівники культури
Всі статті розділу Відгуки »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Тисячоліття співіснування</b><br />Днями гостями Бершадської міської єврейської общини були гості з Канади та США – професор історії та політології...
2 фото   
<b>Соціальні послуги служби зайнятості нового покоління</b><br />Зростаючі масштаби безробіття, збільшення його тривалості потребують підвищення ефективності діяльності служби...
2 фото   
<b>Гейзер Матвій Мойсейович</b><br />Наверное, у каждого человека, склонного к размышлениям, раздумьям (у людей же пишущих - в особенности), в какой-то...
3 фото   
<b>Ювілей школи відзначили урочисто</b><br />Минулої п’ятниці урочисто відзначили 150-річчя Дяківської школи.
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Рябокінь Йосип Климович (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Помер від ран 13.04.45.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

НЕМАЄ В ЛЮДЕЙ СОВІСТІ - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники