Учасники зібрання спільно розмірковували над питаннями, як виборцю не розгубитись і обрати кандидата, який працюватиме на користь громади, як відрізнити інформаційні політтехнології від інформації, які є методи фальсифікації виборів та як уникнути впливу адмінресурсу. Голова ГО «Філософія серця» Юлія Грига каже: – Вибори у нас відбуваються раз на п’ять років, і від того, хто представлятиме нас у парламенті, чи буде ефективною команда депутатів від Вінниччини, залежить доля нашого регіону. На виборах не треба бути пасивним, потрібно обирати того, хто найбільш вартий нашої довіри.
У ході «круглого столу»йшла мова про те, як відрізнити, хто із кандидатів щирий у своїх обіцянках, а хто відвертий популіст. Учасники аналізували і обговорювали передвиборні програми кандидатів, відзначали їх сильні та слабкі сторони. Дискусія вийшла досить гострою та емоційною. Якщо хтось із присутніх пробував агітувати за того чи іншого кандидата, його зупиняли – це не входить у завдання громадської організації.
Завдання інформаційнопросвітницької кампанії «Я хочу від виборів…» – руйнувати політичні маніпуляції. Ця кампанія, ініційована Коаліцією виборчих ініціатив «Дзвін» та ГО «Центр політичних студій та аналітики», стартувала по всій Україні.
На Вінниччині партнером кампанії визначено ГО «Філософія серця».
Такі зустрічі відбулися вже у Хмільнику та Шаргороді. Волонтери «Філософії серця» створили сторінки у соціальних мережах «Facebook», «VKontakte» та «Одноклассниках», щоб виборці могли обмінюватися інформацією, робити висновки, як проходить виборчий процес.