Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 6 Січня 2012, 09:00

Рада сільгоспвиробників ра - йону щиро вітає з Новим роком і Різдвом Христовим всіх аграріїв Бершадщини.
Новоріччя – це свято добра, свято успіху, мрії, удачі. Бажаємо вам, вашим рідним доброго здоров’я, щастя, благополуччя, довголіття, родинного затишку, миру і достатку. Нехай у 2012 році збудуться всі задуми і сподівання.

Шановні працівники освіти!
Від відділу освіти та профспілкової організації вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим!
Нехай прийдешній рік наповнить ваше життя світлою радістю і теплом, виправдає всі ваші сподівання, додасть життєвого оптимізму і впевненості, принесе достаток і добрий настрій. У ці святкові дні зичимо вам радості родинного спілкування та щедрого новорічного столу.
Лідія ДЗЮБЕНКО, начальник відділу освіти РДА.
Микола МОРОЧИНСЬКИЙ, голова ради профкомів.

Районна і міська ради ветеранів війни та праці, ра - йон на організація «Захист дітей війни» щиро вітають з Новим роком і Різдвом Христовим інвалідів війни і праці, учасників війни та бойових дій, вдів, дітей війни, ветеранів праці.
Бажаємо вам, вашим родинам миру, спокою. Нехай радістю і добробутом наповнюються ваші домівки, у щасті та здоров’ї зростають діти та внуки, в шані живуть батьки.

Шановні трудівники, ветерани СТОВ «Лан», жителі Маньківської територіальної громади!
Дирекція товариства та виконком Маньківської сільської ради шлють вам вітання з нагоди Нового року і Різдва Христового.
Зичимо кожній родині сімейного добробуту, здоров’я, радісних дитячих усмішок, миру та процвітання. Нехай Новий рік увійде до ваших осель добрим і радісним, а Різдво Христове наповнить серця любов’ю і надією.

Дорогі працівники товариства, шановні жителі Баланівки, Бирлівки, П’ятківки та Глинського!
Дирекція Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Прийміть найтепліші вітання і найщиріші побажання з нагоди свят, що наближаються. Нехай 2012-й принесе нові мрії та задуми, а світла Різдвяна зірка додасть у ваших душах відчуття віри, надії та любові. Будьте здорові і багаті.

Шановні трудівники, ветерани праці ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»!
Зустріч Нового року, святкування Різдва Христового завжди сповнюють душу хвилюванням, радістю, надією на гарні переміни, на Боже благословіння. Бажаємо вам у ці святкові дні добра, тепла. Нехай щастя велике, здоров’я міцне, всілякі гаразди та трудові успіхи будуть постійними супутниками вашого життя. Миру, злагоди, любові вам!
Адміністрація, профком ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський».

Шановні працівники ТОВ «Устя» та ветерани праці!
Новий рік і Різдво Христове – свята, яких чекає кожен із нас. Бо віримо, що перегорнувши ще одну сторінку історії, чистий аркуш почнемо заповнювати лише найкращим: щастям, благополуччям, радістю.
Дирекція товариства щиро вітає вас, ваші сім’ї та бажає, щоб кожен із вас не переставав вірити в чудодійну силу Новорічної ночі, завжди з трепетом чекав здійснення усіх бажань.

Щастя, достатку, яскравих вогнів новорічної ялинки та веселого Різдва дирекція ТОВ «Світанок-Агросвіт» с. Шляхової шле всім трудівникам, ветеранам, пайовикам товариства!
Хай до кожної оселі проляже доріжка доброти, взаєморозуміння, працелюбності. Заквітчаних весен і теплого літа, усім – з роси і води! Щедрої на врожай осені й хліба-солі на вашім столі! Хай доля несе у ваші оселі на українських рушниках мир, здоров’я та добробут.

Шановні жителі Осіївки, Малої Киріївки та селища Партизанське!
Прийміть вітання з нагоди Новорічних і Різдвяних свят!
Бажаю, щоб ці свята увійшли до ваших домівок світлою радістю, наповнили серця добром, любов’ю, теплом, додали усім віри та життєвих сил. Нехай труднощі будуть переможені, а успіх окрилить душу. Зичу вам і вашим рідним сонця, миру, а також здійснення усіх мрій і планів.
Володимир ГОЛОВАТЮК, депутат районної ради.

Міцного здоров’я, гарних здобутків у праці філія «Бершадський райавтодор» шле всім працівникам філії і ветеранам підприємства, Нехай Новий рік та Різдво принесуть вам добробут, благополуччя, родинне тепло, злагоду, щирих друзів. Років та років бажаєм прожити, хай вони будуть здоров’ям повиті. Уквітчані шаною, миром, любов’ю, працею, творчістю, успіхом новим, достатком у хаті, жайворонком в житі, щоб серцю хотілось і жити, й любити!

Шановні трудівники та ветерани ДП спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» Бершадське МПД!
Адміністрація, профком підприємства щиро вітають вас і ваші сім’ї з Новим роком і Різдвом Христовим.
Хай у кожну родину 2012-й прийде бажаним гостем з багатими подарунками й гарними новинами. В році новому будьте здорові, радості й щастя вам у кожному слові, успіхів у праці весною і літом, хай доля розквітне диво цвітом!

Адміністрація, профком ПрАТ «Бершадський комбінат» шлють сердечні слова вітань з нагоди Новорічних і Різд - вяних свят всім трудівникам товариства та ветеранам праці.
Бажаємо вам сімейного добробуту, радісних подій, успіхів, здоров’я, миру та процвітання. Хай Новий рік принесе злагоду і достаток, додасть сил, наснаги та впевненості у завтрашньому дні.

ДП «Райагроліс» сердечно вітає з Новорічними та Різд - вяними святами всіх працівників агропромислового комплексу району та жителів Бершадщини!
Хай ці чудові свята стануть відліком нового щасливого, заможного життя. Нехай Господь благословляє здоров’ям, радістю, теплом. Щоб кожен день, який він посилає, був ласкою зігрітий і теплом. Нехай благополуччя завжди буде, хай у роботі ладиться усе.
Колектив ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» шле щирі вітання з нагоди дня народження, Новорічних і Різд - вяних свят депутату районної ради, заслуженому працівнику сільського господарства, голові правління Івану Івановичу АНДРУШКУ (1.01) Нехай здоров’я із Вами постійно буде, Цінують хай рідні, колеги, всі люди.
За Ваші турботи, за Ваші старання, За щире за працю палке вболівання Хай щедро віддячать Вам люди добром, Щоб завжди на серці Вашім – тепло.
Хай все, що задумано, швидко здійсниться, І в долі засяє щаслива зірниця!

Сердечно вітаємо з днем народження шановного Івана Івановича АНДРУШКА Хай кожна днина сил Вам прибавляє, Нехай життя лише добром цвіте.
Від радості нехай душа співає І довголіття в щасті хай буде.
Нехай роки багатством зарясніють, Буде щедріше в хаті на столі.
Любов і шана будні хай засіють, Щоби родило щастя на землі!
З повагою сім’я Г. О. Погончика.

Дирекція, профком СТОВ «Удич» с. М’якоходу сердечно вітають з Новорічними та Різдвяними святами всіх трудівників, ветеранів підприємства та їхні сім’ї.
Нехай 2012-й принесе вам добробут, благополуччя, нові успіхи. Щоб ці святкові дні дарували вам і вашим сім’ям тепло ялинкових вогників, здоров’я хай наповнюється міцністю морозів, душа – затишком вечірніх осель, а серце – радістю Новорічних свят!

Співвласники ПСП «Відродження» с. Теофилівки КІНАШ Михайло Васильович і ПАНЧЕНКО Сергій Миколайович з нагоди Нового 2012 року та Різдвяних свят шлють найкращі слова привітань всім працівникам ПСП «Відродження» та пайовикам.
Щиро бажаємо всім здоров’я, миру, сімейного добробуту, успіхів у навчанні та вихованні дітей. Нехай кожний день нового року буде для вас щедрим, несе радість духовного оновлення, засіває нові сподівання, дає силу для здійснення добрих намірів і справ.

Славні працівники, ветерани ТОВ «Агрофірма «Джулинка» сіл Джулинки та Берізок-Бершадських!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового року та Різд - ва Христового!
Хай 2012-й принесе у кожну родину злагоду, щасливі новини, достаток і радощі. Щоб на полях були здобутки хороші, і щоб ви, як годиться, заробляли гарні гроші. Нехай рік цей подарує і здоров’я, і силу, і людям усім – достаток та усмішку милу!
Дирекція, профком ТОВ «Агрофірма «Джулинка».

Дирекція та профком ТОВ «Прогрес» с. Серединки сердечно вітають з Новим роком і Різдвом Христовим всіх трудівників і пайовиків товариства!
Нехай разом із новорічними радощами прийдуть у ваші родини всілякі здобутки та життєві гаразди. Хай будні не хмуряться, а свята завжди залишаються такими дзвінкими та радісними, як у дитинстві. Здоров’я вам міцного, сил та енергії на предовгу життєву дорогу!

Дирекція ПСП «Промінь» с. Дяківки шле сердечні, теплі слова вітань та побажань з нагоди Нового року і Різдвяних свят всім працівникам, ветеранам господарства та жителям села.
Зичимо, щоб у 2012 році земля була до вас щедрою, як мати до своїх дітей, щоб мали завжди хороший настрій. До щастя хай ведуть стежинки, на радість хай кружляють веселі сніжинки. Ялинка вам віддає своє тепло, а настрій святковий дарує Різдво!

Шановні працівники та ветерани ПП «Промтехагросервіс» с. Кошаринець!
З нагоди Нового 2012 року та Різдва Христового прийміть найкращі вітання та побажання усіх земних щедрот, достатку, злагоди від дирекції ПП «Промтехагросервіс».
Хай Новорічні і Різдвяні свята наповнять добром і любов’ю серця, а злагода та мудрість високо піднесуть над вами новорічну зорю щастя і добрих перемін.

Сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм найдорожчу у світі людину – добру, турботливу дружину, лагідну матусю, бабусю, шановну сваху Валентину Яківну ЦАРЮК (1.01) з Сумівки.
Матусенько рідна, чудова дружино, Бабусенько мила, ласкава і ніжна!
Вітає з ювілеєм вся твоя родина.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, Твоїм теплом ми всі обігріті.
Спасибі, рідненька, за вічну турботу, Що віддаєш ти нам всю доброту.
Встигаєш ти нам усім помагати, Ще й вірші чудові ти вмієш писати.
У школі ти вчителька добра, привітна, Хай буде кожна твоя днина світла.
На світі треба ще довго жити, Своїх красунь-онучок одружити, В онуків-хлопців на весіллі погуляти, І з дідом вдвох ще й гопака затанцювати, Тоді вже правнуків у гості дожидати.
Нехай тобі силу Господь посилає, Нехай твій шлях благодать осяває.
Живи ти ще довго, рідненька, на світі, І будемо всі ми за тебе радіти.
З любов’ю та повагою чоловік, діти, онуки, свати.

Привітну і радісну, людину великої сили волі, терплячу і люблячу, сіяча розумного, доброго, вічного, дорогу нашу Валентину Яківну ЦАРЮК з Сумівки щиро вітаємо з ювілеєм.
Груднева передноворічна днина Принесла Царюкам до хати Ювілейні іменини.
Ангелик з неба сповіщає, Що Валентину в шістдесяте вже вітає.
То й ми Вам шлем вінок бажань Добра, здоров’я, радості, удачі, Хай серце тішать діти і онуки в хаті.
Ви добра і мудра, красива і щедра, Хай Бог шле Вам все, чого тільки треба.
З повагою та шаною Анатолій і Галя, Віктор, Маринка, Олеся і Саша – вся лісова сімейка наша.

Сердечно вітаємо з 15-річчям нашого милого, любого, найдорожчого у світі сина, онука, племінника, брата Сергія Анатолійовича БІЛОДІДА (31.12) з Усті.
Ба жа єм, щоб лю ди ці ни ли те бе, Щоб рід ні то бою гор ди лись, Жит тя щоб твоє, як пе люс тки тро янд, Лю бов'ю і щас тям сві ти лось.
Хай ніж ність і лю бов на ші те бе гріють, Здій снять ся усі за по віт ні мрії, А до ля по си лає зо ре пад здо ров'я, ус пі хів, на дії.
З любов’ю тато Толя, бабуся Оля, дідусь Володя, тьотя Люба, дядько Вова, брати Олег і Ваня.
29 грудня відсвяткувала свій 60-річний ювілей наша дорога людина – Володимир Андрійович ПАЛАМАРЧУК з Бершаді.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже діти дорослі, онуки ростуть, А серце таке молоде ще й досі, І руки спочинку ніяк не знайдуть.
Спасибі за все, уклін наш низький, Здоров’я і щастя на довгі роки.
Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, Хай силу й здоров’я тобі Він дає!
З любов’ю твоя родина.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень листонош Галину Миколаївну КАСІЯНЕНКО (1.01) з с. П’ятківки, Наталію Степанівну СКРИПНИК (2.01) з с. Шляхової, Руслану Володимирівну ЦІХАЧ (4.01) з с. Джулинки, Євгенію Андріївну КУКУРУЗУ (4.01) та Людмилу Іванівну РІВНУ (10.01) з с. Баланівки, Тетяну Григорівну КРАСИЛЕНКО (7.01) з с. Війтівки.
Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись.
Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.

У цю прекрасну зимову пору, у передноворічну днину нашому милому, любому, найдорожчому у світі сину Олександру Васильовичу ГРЕСЬКУ (30.12) з Флорино виповнилося 30 років. Сердечно вітаємо його з нагоди цієї гарної дати.
Тобі, рідненький, прихилили б небо, Якби Господь таку нам силу дав.
І нам у світі цім нічого більш не треба, Лиш би тебе він скрізь оберігав.
Хай Мати Божа дасть тобі здоров’я, І радість у житті, і спокій, і любов, Бо ти для нас є золота дитина, Душа і серце. І гаряча кров.
Тож хай тобі у долі – море світла, Добра на довгі роки у житті.
Любов і шана хай у нім розквітнуть, Хай вірні друзі будуть на твоїм путі!
З любов’ю мама і тато.

Сердечні, теплі слова вітань і побажань шлемо з нагоди 30-річчя нашому дорогому, любому брату, дядечку Олександру Васильовичу ГРЕСЬКУ з Флорино.
Твій день народження прийшов – А це таке важливе свято.
Хай несе він щастя і любов, І щирих привітань багато!
Велику радість, що в душі бринить, Словами важко передати.
Сьогодні, в цю прекрасну мить, Від усього серця хочем побажати: Щоб кожен день здавався дивним сном, Який тебе робив би щасливішим, Щоб ти був оточений теплом Найдорожчих, найближчих, найрідніших!
З любов’ю і повагою сестра Лариса з чоловіком Антоном, племінники Павлик і Сергійко.

Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди дня народження нашій дорогій, лагідній, турботливій матусі, бабусі, прабабусі Ніні Матвіївні ГАЙДЕЙ (1.01) з Берізок-Бершадських.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З повагою та любов’ю дочка Таня, син Сергій, зять Петро, невістка Франя, онуки Сергій, Наташа, Свєта, Діма, Міша, правнуки Віталька і Дімка.

Щиро та сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм добру, турботливу дружину, матусю, бабусю, шановну сваху Надію Іванівну ТАРАНЕНКО (31.12) із Шляхової.
Від щирого серця родини всієї Вітаємо дружно ми Вас з ювілеєм!
Здоров'я Вам зичим і щастя в житті, Щоб завжди душею були молоді.
Усмішка хай завжди лице осяває, Тепло серця Вашого нас всіх зігріває.
Вам дякуєм, мамо, за ночі безсонні, За вічну турботу, за руки невтомні.
Наснага і щедрість у серці хай квітнуть, Щоб ще ювілей зустрічати столітній.
З повагою і любов’ю чоловік Олександр, син Міша, невістка Наташа, внучки Аліна і Аміна, донька Іра, зять Олег, внук Максім, свати Міша, Таня, Ксенія, сім’ї Дячуків і Зайців.

З Новим роком та 70-річним ювілеєм вітаємо турботливу, чуйну, доброзичливу людину – Івана Олександровича БОНДАРИНУ (1.01) з Шляхової.
Журавлиним ключем відлітають літа, Сивина засріблила вже скроні, Тільки в серці у Вашім та ж струна золота, Те ж тепло незгасиме в долонях.
Хай калиновий кущ зацвіте у дворі, Солов'ї защебечуть грайливо.
Хай ще довго Вам сяє сонце вгорі, Хай життя буде довге й щасливе!
З найкращими побажаннями сусіди – сім’ї Козло та Зарубенків.

Сердечно вітаємо з ювілеєм найкращу у світі маму, бабусю Галину Спиридонівну БАЛАН (4.01) з Баланівки.
Матусю рідна, бабусю наша мила!
Ви нас в добрі і щирості ростили, Дали нам все найкраще, що змогли.
В цей день Вам хочемо здоров’я побажати І ще такі слова сказати: Серце мами – радості криниця, Завжди любов’ю й ласкою іскриться.
Спасибі, рідненька, за Ваше тепло, За те, що навчили робити добро.
За руки робочі, за хліб на столі, Спасибі, матусю, й уклін до землі!
З любов’ю доньки Надя, Оля, зять Віталій, онуки Сергійко, Таня, Назарчик.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків</b><br />25 червня 2011 року відбувся кубок Бершадщини з армрестлінгу серед чоловіків присвячений Дню молоді. Змагання...
3 фото   
<b>Головна проблема Ставків – безробіття</b><br />Голова райдержадміністрації Олександр Снігур з керівниками районних служб та організацій відвідав Ставчанську...
4 фото   
<b>Млин - найдавніша пам'ятка району</b><br />За часів панування польської шляхти на Україні Баланівка належала Збаражським, Вишневецьким, з кінця XVIII столоття...
11 фото   
<b>Зима</b><br />&#160;Один зимовий день
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Майструк Юхим Іванович (1897) 1897 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення