Березівка в новинах

 В день сторіччя – привітання від Президента

В день сторіччя – привітання від Президента

21 Березня 2012, 23:28 / Привітання / Березівка

Ніколи не сподівалася скромна трудівниця з Березівки Юхима Тодонівна Рубленко, що в день свого столітнього ювілею вона отримає привітання від Президента України Віктора Януковича. Минулий понеділок став для цієї жінки і її славної родини справжнім ювілейним святом, на яке завітали не лише родичі та односельці, а й гості з райцентру – голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур та голова... читати далі ...»

 Столітня ювілярка: 12 березня Юхимі Тодонівні Рубленко з Березівки виповнилося 100 років

Столітня ювілярка: 12 березня Юхимі Тодонівні Рубленко з Березівки виповнилося 100 років

15 Березня 2012, 00:34 / Знай наших / Березівка / Серебрія

Цього дня її, крім рідні, щиро вітатимуть і бажатимуть всіляких гараздів керівники села, товариства «Чарівна нива», сусіди. Зрозуміло, гостей цікавитимуть секрети довголіття. А вони, за словами іменинниці, дуже прості – у доброті та щирості, які помножені на працю. Варто сказати, що й нині бабця не цурається будь-якої роботи. Минулої осені, приміром, чистила на городі кормові буряки (до... читати далі ...»


 Розвитку району – позитивну динаміку

Розвитку району – позитивну динаміку


Минулого тижня відбулося пленарне засідання 12 сесії районної ради 6 скликання, на якому розглянуто шість питань, основне з них – звіт голови райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району і районного бюджету, витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2011 рік. Вів засідання сесії голова райради М.Г. Бурлака. Михайло... читати далі ...»

 Ще раз про газифікацію району

Ще раз про газифікацію району


Серед кола питань, які у районі потребують першочергового вирішення, є питання газифікації, особливо Бершаді та сіл так званої «прибузької зони». Ця проблема склала досить серйозну соціальну напругу, яка не спадає і сьогодні. Адже вона мусується ще з середини 80-х років як кандидатами, так і народними депутатами України від нашого округу як стабільна передвиборна платформа для парламентського... читати далі ...»

 Пам’ятна фотографія

Пам’ятна фотографія

6 Січня 2012, 09:00 / Знай наших / Березівка

Професору, доктору технічних наук Національної металургійної академії України Анатолію Овчаруку, якого бачите на знімку, вручають китайську медаль «Дружби» з відповідним сертифікатом. Урочистості проходили у Пекіні під час святкування 62-ї річниці утворення КНР (жовтень 2011-го). Це вже друга нагорода Анатолія Миколайовича, нашого знаного земляка, колишнього жителя Березівки. Цікаво, що серед... читати далі ...»

 Чи зійде щаслива зоря над «Зорею» і Серебрією?

Чи зійде щаслива зоря над «Зорею» і Серебрією?

24 Листопада 2011, 09:00 / Нове в роботі / Березівка / Серебрія

Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів з «командою» в Серебрійській територіальній громаді. Вже там до них приєднався і депутат районної ради В.П. Бондарина. Відвідати довелося багато об’єктів як виробничої, так і соціально-культурної сфери, поспілкуватися з їх керівниками та жителями сіл Серебрії і Березівки, в кожному з яких проживає до півтисячі населення. Відразу... читати далі ...»

 Забезпечувати сталий розвиток району

Забезпечувати сталий розвиток району


В попередньому номері газети ми розповідали про роботу 9 сесії районної ради 6 скликання, на якій було схвалено звіт голови райдержадміністрації О.Ф. Снігура про виконання нею делегованих їй районною радою повноважень. Пропонуємо основні тези цього звіту. Для виконання поставлених завдань в районі діє 47 програм. Протягом звітного періоду за поданням структурних підрозділів апарату, управлінь,... читати далі ...»

 Уроки доброти і людяності

Уроки доброти і людяності


Бершадська районна організація Товариства Червоного Хреста спільно з відділом освіти райдержадміністрації впродовж багатьох років, восени, традиційно проводять акцію «5 картоплин». У нинішньому світі, що стає дедалі жорстокішим, найбільше бракує чуйності і милосердя, уваги до людини. Адже справжнє милосердя – це передусім конкретні справи. Саме на це і була розрахована акція доброти «5... читати далі ...»

На знімку: голова районної ради М.Г. Бурлака (другий справа) разом з сільським головою М.Г. Кузиком та благочинним Бершадського округу протоієреєм Олегом Мураховським цікавляться ходом ремонтних робіт в храмі. Крайній зліва – о.Федір. Тернівські уроки самоврядування

Тернівські уроки самоврядування


Як уже повідомлялося, на Бершадщині започатковано проведення Дня районної ради в територіальній громаді, в ході якого здійснюються прийоми громадян за участю депутатів районної ради, а також допомога працівників її виконавчого апарату сільській раді, зустрічі з представниками громадськості, аналізується стан соціально-економічного та культурного розвитку відповідної території, обговорюються... читати далі ...»

На знімку: голова райдержадміністрації О.Ф. Сні гур (крайній зліва) та голова районної ради М.Г. Бурлака (крайній справа) вручають ключі від автомобіля швидкої допомоги головному лікарю Тернівської дільничної лікарні О.Т. Сінолупу та водію В.А. Неживляку. Автомобілі для сільської медицини

Автомобілі для сільської медицини


Під час відзначення у Вінниці ювілейної 20-ї річниці незалежності України обласна влада передала районним центрам первинної медико-санітарної допомоги 51 автомобіль швидкої допомоги для забезпечення надання медичної допомоги населенню. Завдяки цьому поліпшилося транспортне забезпечення лікарських амбулаторій, а, отже, й наблизиться кваліфікована медична допомога до хворих, стане доступнішою... читати далі ...»

 Березівка - село на Поділлі

Березівка - село на Поділлі

28 Липня 2011, 23:16 / Заходи / Березівка

У мальовничій місцині Бершадщини, де сходяться межі Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Одеської областей, в яблунево-вишневому цвіту потопає Березівка. Про це невелике село та його щирих, працьовитих людей, знаних земляків заслужений журналіст України Петро Маніленко написав історико-краєзнавчий нарис „Добридень, Березівко!", який нещодавно вийшов з друку у видавництві... читати далі ...»

 Свято в Березівці

Свято в Березівці

22 Червня 2011, 09:00 / В громадах / Березівка / Серебрія

У Березівці відбулося свято, яке об’єднало кілька подій. Саме на другий день Святої Трійці три роки тому відбулося освячення храму Іоанна Богослова в цьому селі, який побудовано в основному за кошти мецената-благодійника, березівчанина, нині знаного науковця-металурга з Дніпропетровська А.М. Овчарука. До речі, днями йому виповнилося 70 років, а нещодавно офіційно відзначили ювілей шанованого... читати далі ...»

 Свято Трійці в Березівці

Свято Трійці в Березівці

14 Червня 2011, 20:52 / Редакційна колонка / Березівка

Свято Трійці, яке цьогоріч відзначалося 12 червня, - одне із найбільших християнських свят. Його ще називають П’ятидесятницею. Адже Трійцю святкують на 50 день після Воскресіння Христова, коли на Ісусових апостолів зійшов Дух Святий. З нагоди християнського свята в цей день в усіх православних храмах проходили Божественні літургії. В с. Березівці Бершадського району на Зелені свята (ще одна... читати далі ...»

 Березівка пишається людьми

Березівка пишається людьми

4 Червня 2011, 14:27 / Знай наших / Березівка

В мальовничій місцині Бершадщини, де сходяться межі чотирьох областей, в яблуневовишневому цвіту потопає Березівка. Про це невелике село та його щирих, працьовитих людей, знаних земляків заслужений журналіст України П.В. Маніленко написав історикокраєзнавчий нарис «Добридень, Березівко!», який щойно вийшов з друку. Це вже п’ята книга Петра Васильовича. Багата історією Березівка заснована в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

4 Червня 2011, 14:14 / Привітання / Бершадь / Березівка / Шляхова

Найкращі побажання нашим ювілярам! Шлемо найщиріші вітання і найкращі побажання Анатолію Миколайовичу ОВЧАРУКУ з Дніпропетровська – знаному земляку, вченому-металургу, лауреату-орденоносцю, добродійнику, Людині в день славного ювілею (7.06). Наш край бершадський славиться віддавна Людьми, що не жаліють серця й рук. Серед його синів і дочок славних – Невтомний Анатолій... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Про село Березівка
Новини села Березівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Березівка. Новини Березівки, фото. Все про Березівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення