Березівка в новинах

 ЕКВАТОР ПРОЙДЕНО

ЕКВАТОР ПРОЙДЕНО


Першими у районі завершили жнива хлібороби Флорино. Вітаємо з перемогою трудівників товариства, які щороку успішно справляються з нелегким комплексом робіт. Нині комбайнери господарства разом із технікою переїхали на виручку до сусідів. Рясні дощі дещо знизили темпи робіт, тому сьогодні-завтра рапортуватимуть про обжинки трудівники Маньківки, Березівки, птахокомбінату "Бершадський", Чернятки,...

 ЗАБУР'ЯНИЛИСЯ...

ЗАБУР'ЯНИЛИСЯ...


Чому не виконується розпорядження голови райдержадміністрації "Про відзначення на Бершадщині 15-ї річниці незалежності України", в якому, зокрема, визначено провести з 20 липня по 20 серпня місячник благоустрою? Зовсім мало днів залишилося до свята, а погляньте, як позаростали центри (про прилеглі вулиці, околиці й годі говорити!) у В. Киріївці, Усті, Шляховій. Розкошують будяки у Серебрії,... читати далі ...»


 ХЛІБОРОБИ ВИХОДЯТЬ НА ФІНІШ

ХЛІБОРОБИ ВИХОДЯТЬ НА ФІНІШ


Збирання врожаю – найвідповідальніший період в технології вирощування зернових культур, заключний етап наполегливої праці хліборобів, підкреслив на розширеній нараді у вівторок начальник управління агропромислового розвитку РДА М.О. Бондарчук у доповіді про стан готовності та матеріально-технічного забезпечення господарств району на період збирання ранніх зернових культур. В її роботі взяли... читати далі ...»

 В ЦЕНТРІ УВАГИ – ВИХОВАНЦІ

В ЦЕНТРІ УВАГИ – ВИХОВАНЦІ


Діти – наша любов і радість, наш неспокій і біль. Піклуючись про найменших, держава ставить своєю метою виростити їх здоровими, працьовитими, високоосвіченими. І, звичайно, важливу роль у вихованні дітей відіграють дошкільні навчальні заклади. Їх у нашому районі 41, з них працюють 35, охоплено дошкільною освітою 1858 дітей. До речі, це показник найвищий серед районів області. Всі заклади... читати далі ...»

 ДІЛЬНИЦЯ – ВІСІМ СІЛ

ДІЛЬНИЦЯ – ВІСІМ СІЛ


Бажання стати захисником закону і правопорядку в Сергія Вікторовича Охоти виникло ще у шкільну пору, але так склалося, що почав працювати в органах внутрішніх справ лише у 28 років. Спочатку був інспектором кримінальної міліції у справах неповнолітніх, потім дільничним. Нині на обслуговуванні у старшого дільничного інспектора, підполковника міліції С.В. Охоти 8 населених пунктів: села Дяківка,... читати далі ...»

 ПРИВІТАННЯ

ПРИВІТАННЯ

7 Червня 2006, 16:46 / Привітання / Березівка / Серединка

9 червня відзначає свій полудень віку депутат районної ради, шанувальник спорту і "Бершадського краю" Дмитро Михайлович ЗАБОЛОТНИЙ. Редакція газети щиро вітає його з ювілеєм і бажає міцного здоров'я, оптимізму, нехай доля дарує Вам сил та енергії на багато років. Хай всі Ваші справи вінчаються успіхом, а удача допомагає долати нові вершини та труднощі на життєвих дорогах. ® ® ® Виповнюється 65... читати далі ...»

 З історії рідного краю

З історії рідного краю

7 Червня 2006, 16:41 / Цікаво / Бершадь / Березівка

З кожним роком все далі від нас Велика Вітчизняна війна. Вже майже 65 літ пройшло відтоді, як вона розпочалася. Чотири довгих роки точилася найкровопролитніша в історії людства битва. Грізне воєнне лихоліття не обминуло і наш рідний край. Якими були ті роки на Бершадщині? Як проходила боротьба з ненависним ворогом? Як наші земляки, представники старших поколінь, наближали День Перемоги? Усе це... читати далі ...»

 Постанова окружноЇ ТВК

Постанова окружноЇ ТВК


Про утвореннЯ ЗВИЧАЙНИХ виборЧих дІльниць ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ МЕЖ 2 лютого 2006 р., смт. Тростянець №2 Відповідно до частин 1-6 статті 19, частин 1-3 статті 20, частин 1, 4 статті 23 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись пунктами 1,4 частини 2 статті 31, окружна виборча комісія постановляє: 3. Утворити 145 звичайних виборчих дільниць з виборів... читати далі ...»

 ШКІЛЬНІ ЇДАЛЬНІ: НЕ СКРІЗЬ ГАРАЗД

ШКІЛЬНІ ЇДАЛЬНІ: НЕ СКРІЗЬ ГАРАЗД


У школах району розпочався навчальний рік. Незважаючи на фінансову скруту, в усіх навчальних закладах було виконано якісні поточні ремонти класних приміщень та харчоблоків. Капітальний ремонт каналізаційних мереж проведено у школах сіл Джулинки, Малої Киріївки, Ставків. В освітні заклади Голдашівки, П'ятківки, Тернівки та Дяківки придбано електроплити, електрорушники – у школи Війтівки,... читати далі ...»

 ОРГАНІЗОВАНІШЕ, НІЖ ТОРІК

ОРГАНІЗОВАНІШЕ, НІЖ ТОРІК


У районі завершено обмолот ранніх зернових. Результати ще уточнюються, але найбільш радує хліборобів те, що урожайність по району не менше 35 ц з га. Горох, зокрема, видав більше, як по 21, озимий ячмінь – по 36, більше, як по 40 – озима пшениця, більше 30 – ярий ячмінь. В Сумівці ранні зернові видали більше, як по 54, М'якоході – більше 46, по 40 центнерів з га і більше – у Березівці, Шляховій... читати далі ...»

 Є ПОГОЛІВ'Я – БУДУТЬ КОШТИ

Є ПОГОЛІВ'Я – БУДУТЬ КОШТИ


Інтенсивне ведення тваринництва – надійний і стабільний резерв одержання коштів у господарствах. Згідно з рейтинговою оцінкою, галузь у районі, за результатами роботи у першому півріччі, найкраща в області. По всіх категоріях господарств умовне поголів'я худоби становить 56 голів на 100 га сільгоспугідь, що на 2 голови більше, ніж торік. У особистих підсобних господарствах населення умовне... читати далі ...»

 ВТРАЧЕНІ ХВИЛИНИ, ЧИ ЗАГУБЛЕНІ ЦЕНТНЕРИ?

ВТРАЧЕНІ ХВИЛИНИ, ЧИ ЗАГУБЛЕНІ ЦЕНТНЕРИ?


Наближаються до завершення жнива. Ранні зернові вже обмолочені на 85 відсотках площ, або більше, як на 26 тисячах гектарів. Завершили обмолот ранніх зернових у САТ "Бершадське", СФГ "Новосулківське", Флорино, ПП "Добробут", Поташні, Усті, М'якоході, Ставках, Березівці, Красносілці, Теофилівці. Близькі до завершення ще у цілому ряді сільгоспформувань. За попередніми... читати далі ...»

 ЯКІСНО І ВЧАСНО

ЯКІСНО І ВЧАСНО


Незважаючи на жнивну напругу, обмолот ранніх зернових здійснюється повним ходом. Цю роботу виконано вже на 19 тисячах гектарів. У господарствах в основному зуміли підготувати комбайни до сезону, от і результат. Жнива ведуться поки що якісно і у встановлені строки. Першими завершуватимуть збирання ранніх зернових М'якохід, Устя, Березівка, Флорино. Обмолот озимого ячменю у районі вже завершено.... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5Про село Березівка
Новини села Березівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Березівка. Новини Березівки, фото. Все про Березівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення