Березівка в новинах

На знімку: (зліва направо) сільський голова С.А. Люльчак та директор Серебрійської ЗОШ Н.А. Сторожук під час розмови з головою районної ради М.Г. Бурлакою З турботою про людей

З турботою про людей

12 Червня 2009 р / Персоналії / Березівка / Серебрія

Серед багатьох форм роботи в територіальних громадах цього разу голова районної ради М.Г. Бурлака вибрав спільну робочу поїздку до Серебрії та Березівки разом з головою координаційної ради голів профспілкових комітетів району Я.О. Черватюком і головою районної організації ветеранів війни та праці В.М. Крамаром. Цих дві сільських громади, які входять до Серебрійської сільської ради, є одні з... читати далі ...»

 Основна умова виплати пенсій

Основна умова виплати пенсій


Результативність роботи органу Пенсійного фонду передусім оцінюється громадянами за таким критерієм, як регулярність, вчасність виплати пенсій. Для цього щоденно акумулюються кошти в бюджеті фонду. Основна складова його – власні кошти. Щомісячні надходження від платників забезпечують виплату пенсій лише на 23 відсотки, формування бюджету здійснюють понад 530 платників, та далеко не всі... читати далі ...»


 ДЕКЛАРУЄМО ДОХОДИ!

ДЕКЛАРУЄМО ДОХОДИ!


спекцією складено та затверджено графік прийому громадян – жителів м. Бершаді для подачі декларацій у вихідні дні з 9 до 17 години та в робочі дні з 8.45 до 18 години. Для зручності жителів сіл району декларацію можна подати безпосередньо за місцем проживання – тобто в сільській раді. Декларації будуть прийматись відповідно до затвердженого графіка виїзду працівниками податкової... читати далі ...»

 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ


17 лютого 2009 року відбулася 18 сесія районної ради 5 скликання. На неї запрошувалися депутати обласної ради, заступники голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники районних підрозділів міністерств та відомств України, промислових і сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і... читати далі ...»

 ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ

ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ

6 Лютого 2009 р / Гаряча лінія / Березівка / Поташня

за законом і деяким занадто «підприємливим» особам, які вирощують, скуповують чи продають наркосировину. За інформацією райвідділу міліції в господарстві громадянки П., що в Поташні, виявлено та вилучено подрібнену масу рослинного походження темно-зеленого кольору з характерним запахом коноплі. А в Березівці в громадянки П. виявлено та вилучено 500 гр. голівок маку та 5 гр. зеленої маси з... читати далі ...»

 ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ

ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ


В зв’язку з тим, що тривалий час не було визначено суб’єкти господарювання, уповноваженого здійснювати перевірку технічного стану сільськогосподарських машин та механізмів, проведення технічного огляду машинно-тракторного парку району розпочнеться з 2.02.2009 року і триватиме до 1.07.2009-го згідно з доведеним графіком. Для його проведення власник зобов’язаний пред’явити: технічно справну... читати далі ...»

 ДО НАС ПРИЙШЛА «ЧАРІВНА НИВА»

ДО НАС ПРИЙШЛА «ЧАРІВНА НИВА»

9 Січня 2009 р / В громадах / Березівка / Тернівка

Господарство з настільки милозвучною назвою з’явилося ще минулої весни у нашому районі на базі тернівського. В даний час укладаються договори на оренду ним землі ще й у Березівці, де тепер знаходиться і його центральний офіс. Воно орендує вже більше 3,5 тисячі гектарів землі. Центр не в Тернівці тому, що контору тут розпаювали, а в Березівці на неї вже виготовлена документація, є прекрасна... читати далі ...»

 Вітаємо із святом працівників сільського господарства

Вітаємо із святом працівників сільського господарства


Шановні трудівники, ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»!Адміністрація, профспілковий комітет товариства сердечно вітають вас і ваші родини з професійним святом.Нехай доля дарує кожній сім’ї щастя, і всі мрії заповітні хай здійснити вдасться! Нехай діти виростають добрі та здорові, і серця наповнюються радістю й любов’ю.  Дирекція Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає... читати далі ...»

 УКЛІН ТОБІ, СЕЛЯНИНЕ

УКЛІН ТОБІ, СЕЛЯНИНЕ


Професійне свято сільських трудівників відзначається якраз на завершальному етапі сільськогосподарських робіт. Останні роки плин сільськогосподарського виробництва зламали революційні зміни – реформування, розпаювання, утворення фермерських, одноосібних господарств.І нехай не все ще вдається, нехай ще триває пошук отого ефективного господаря, заради чого і було започатковано реформи, єдине... читати далі ...»

 «ОЧИСТЬ СЕЛО – ОТРИМАЙ ГРОШІ»

«ОЧИСТЬ СЕЛО – ОТРИМАЙ ГРОШІ»

7 Вересня 2008, 23:44 / Актуально / Березівка / Серебрія

Під такою назвою з ініціативи сільського голови Сергія Альбертовича Люльчака пройшла в наших селах така необхідна, і, на думку багатьох, корисна та цікава акція.Заздалегідь були оповіщені всі жителі Березівки і Серебрії через листонош, які рознесли в кожний дім видрукований спеціальний листок, на якому сповіщалося, що жителям пропонується зібрати скло, яке є в садибі чи в окрузі – лісосмугах,... читати далі ...»

 ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА

ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА


Знову вересень покликав дітвору до Країни знань. В освітніх закладах знову звучить рідна й незабутня мелодія – голос шкільного дзвінка, що для всіх дорослих назавжди залишиться символом дитинства і юності.Позавчора вся країна відзначила День знань – свято не лише школярів і студентів, вихователів і вчителів, а й кожного із нас. А напередодні, минулої п’ятниці, відбулася традиційна серпнева... читати далі ...»

 ЗРОСТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ»

ЗРОСТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПТАХОКОМБІНАТ «БЕРШАДСЬКИЙ»


Хоч минулий засушливий рік і позначився негативно на показниках ведення тваринництва, за сім місяців нинішнього в галузі вже досягнуто певних зрушень на краще. Виробництво м’яса, наприклад, збільшилося на 837 тонн, його реалізація – на 274. На жаль, є ще певні проблеми з виробництвом молока, якого надоєно лише 4901 тонну. В цілому ж, незважаючи навіть на складну зимівлю, яка таки дала... читати далі ...»

 НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ


Як повідомили у районному управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, у господарствах району завершується обмолот ярого ячменю, на 80 відсотках площ обмолочено озиму пшеницю. Першими завершили жнива хлібороби Шляхової, Березівки, Теофилівки, Дяківки, Тернівки. Коли готувався цей матеріал, на завершальному етапі вони були у Кидрасівці, Маньківці, Джулинці, Яланці, Усті, М'якоході.... читати далі ...»

 ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ

ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ


Сімдесят п'ять років тому український народ став жертвою неймовірно страшного злочину – Голодомору. Трагедія, організована державою, у 1932-1933 роках, за підрахунками, забрала життя від 7 до 10 мільйонів українців, серед яких третина – діти. Радянська влада свідомо занижувала її масштаби. Наше покоління має спокутувати своє безпам'ятство і незнання (хай навіть і не зумисне) всієї правди про... читати далі ...»

 ЖИТИ ТРЕБА З ВІРОЮ

ЖИТИ ТРЕБА З ВІРОЮ

26 Травня 2008, 20:04 / Нам пишуть / Березівка

135 односельчан із 245, які боронили рідну землю від німецьких загарбників, не повернулися з фронтових доріг. На жаль, все рідшими з року в рік стають ряди тих, хто брав участь у бойових діях. У Березівці їх залишилося тільки двоє. Хоч літа добре "прихиляють", за словами одного з них – Івана Олексійовича Чапалди, донизу, він ще і сьогодні в строю (на знімку). Як бачимо, 84-ту весну зустрів... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3Про село Березівка
Новини села Березівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Березівка. Новини Березівки, фото. Все про Березівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення