Березівка в новинах

 БЕРЕЗІВКА: ШКОЛА ВИЖИВАННЯ СЕЛО ТРИМАЄТЬСЯ НА СІЛЬГОСПТОВАРИСТВІ

БЕРЕЗІВКА: ШКОЛА ВИЖИВАННЯ СЕЛО ТРИМАЄТЬСЯ НА СІЛЬГОСПТОВАРИСТВІ

26 Травня 2008, 20:02 / Знай наших / Березівка / Серебрія

Березівка – одне з найвіддаленіших сіл у районі, розташоване на території Серебрійської сільської ради. У пору розбудови колгоспів Березівка тривалий час була бригадним селом серебрійського. Нині – це знову самостійне господарство, яке вже десять років вміло очолює О.А. Грицик. У ТОВ "Березівка", як воно тепер називається, 1187 гектарів ріллі. Усі поля засіяно традиційними... читати далі ...»

 ХОЧ КОНТРАСТИ ПОГЛИБЛЮЮТЬСЯ

ХОЧ КОНТРАСТИ ПОГЛИБЛЮЮТЬСЯ


зимівлю провести вдасться. Саме такий висновок зробили спеціалісти на нараді з питань ситуації в тваринництві. Про те, з якими показниками галузь вступила в зимівлю, і піде мова в цьому матеріалі. Не простий був і залишається для тваринників 2007 рік. Працюючи в умовах небувалої засухи, виробництво м'яса (вирощування) доведено до 11587, молока – до 8780 тонн. Молока, у порівнянні з минулим... читати далі ...»


 В ЄВРОПУ З "ДРУГИМ УРОЖАЄМ"?

В ЄВРОПУ З "ДРУГИМ УРОЖАЄМ"?

15 Листопада 2007, 21:45 / Оголошення / Тернівка / Березівка / Дяківка / Шляхова

Засуха у цьому році як ніколи дала про себе знати неврожаєм у кожному з господарств Бершадщини. Саме через нестачу вологи урожайність зернових на окремих полях була такою, що намолот не виправдовував затрат на їх збирання. Зважаючи на це, окремі площі, як от ця, у Тернівці, так і залишилися необмолоченими і ... дали ще один урожай. Цього разу – зеленої маси з падалішнього зерна мало не в пояс.... читати далі ...»

 КОРМАМ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

КОРМАМ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ


Рейдова бригада, перевіривши стан протипожежного захисту зерноскладів, місць зберігання паливо-мастильних матеріалів, сільськогосподарської техніки, що задіяна на збиранні врожаю зернових, прийшла до висновку, що стан забезпечення пожежної безпеки не у всіх сільськогосподарських господарствах та підприємствах району знаходиться в належному стані, керівники підприємств нехтують вимогами правил,... читати далі ...»

 ПЛАНИ МОЖНА ВИКОНУВАТИ

ПЛАНИ МОЖНА ВИКОНУВАТИ


Аналізуючи стан ведення галузі тваринництва за перше півріччя 2007 року, можна зробити висновок про те, що у досить складних погодних умовах весняно-літнього періоду по забезпеченню кормами, керівники та спеціалісти не розгубилися у веденні галузі. М'яса у першому півріччі вироблено – 77715, молока – 54146 центнерів. В середньому від корови надоєно по 1339 кілограмів молока. Середньодобові... читати далі ...»

 В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ

В ОСНОВІ ДІЯЛЬНОСТІ – КОНСОЛІДАЦІЯ І СПІВПРАЦЯ


Минулого тижня відбулася 8-а сесія районної ради, на якій її голова М.Г. Бурлака звітував про діяльність з квітня 2006-го по липень 2007 року. Пропонуємо читачам основні тези звіту. Події останнього часу в суспільстві, державі свідчать про протистояння, нереалізовані угоди між політиками. В зв'язку з цим перед нами чітко окреслено завдання: забезпечувати стабільний розвиток району, зберігати... читати далі ...»

 БУДНІ ДІЛЬНИЧНОГО

БУДНІ ДІЛЬНИЧНОГО


Старший дільничний інспектор підполковник міліції Сергій Вікторович Охота в органах внутрішніх справ з 1990 року. За час служби працював на посадах інспектора кримінальної міліції у справах неповнолітніх, дільничного інспектора, а з 1996-го призначений на посаду старшого дільничного інспектора. На обслуговуванні у Сергія Вікторовича вісім населених пунктів – Дяківка, Теофилівка, Шляхова,... читати далі ...»

 ЗЛАГОДИ ТОБІ, УКРАЇНО!

ЗЛАГОДИ ТОБІ, УКРАЇНО!


Урочистості з нагоди Дня соборності України відбулися в обласному центрі в академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського. Делегацію від Бершадщини очолювали голова райдержадміністрації Світлана Шульц та голова районної ради Михайло Бурлака. Урочисті збори представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій та трудових... читати далі ...»

 ЗЕМНИЙ УКЛІН ЗА ЩЕДРУ ПРАЦЮ

ЗЕМНИЙ УКЛІН ЗА ЩЕДРУ ПРАЦЮ


Як уже повідомлялося, з нагоди професійного свята сільських трудівників відзначені трудові колективи сільськогосподарських підприємств Бершадщини. Подаємо розпорядження облдержадміністрації та обласної ради і райдержадміністрації та районної ради. За багаторічну самовіддану працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, високий професійний рівень та з нагоди Дня... читати далі ...»

 «БЛАГОСЛОВЕННА БУДЬ, ЗЕМЛЯ МОЇХ БАТЬКІВ!»

«БЛАГОСЛОВЕННА БУДЬ, ЗЕМЛЯ МОЇХ БАТЬКІВ!»


Цими словами минулого четверга у районному будинку культури розпочалися урочисті збори, присвячені професійному святу сільських трудівників. Начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації М.О.Бондарчуку, як і у попередні роки, було про що звітувати. Вітаючи майже десятитисячну армію сільських трударів, чиє покликання – плекати землю і вирощувати хліб, він відзначив:... читати далі ...»

 СЕЛО – ВІДРОДЖУЄТЬСЯ

СЕЛО – ВІДРОДЖУЄТЬСЯ


Для селян 2006 рік по своїх можливостях, перспективах, по тому, як змінюється ставлення держави до села, був обнадійливим. Хіба що природа спочатку дещо насторожувала: холодна весна, пізнє літо призвели до того, що урожай дозрівав набагато пізніше, ніж у попередні роки. Тому значно припізнився комплекс осінніх польових робіт, що не могло не викликати стурбованості у селян. Але сьогодні вже... читати далі ...»

 ДОШКА ПОШАНИ

ДОШКА ПОШАНИ


За досягнуті успіхи в соціально-економічному розвитку району, широке впровадження кращої практики та передового досвіду, активну життєву позицію та з нагоди 15-ї річниці незалежності України занести на районну Дошку пошани КращІ трудовІ колективи: ВАТ "Птахокомбінат "Бершадський" (голова правління І.І. Андрушко). ЗАТ "Бершадський пивокомбінат" (голова правління О.О. Герасименко). ЗАТ... читати далі ...»

 УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!

УКЛІН ВАМ, ХЛІБОРОБИ!


До Дня незалежності підбито підсумки роботи на жнивному полі. Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено таких керівників господарств Бершадщини. Зокрема, Валерія Ногу – директора Бершадської філії ТОВ „Зернопродукт", в якій на площі 3460 га при врожайності 42 цнт. з га одержано валовий збір зерна ранньої групи 14 тис. т. Мирослава ЗублевиЧа – керівника СФГ... читати далі ...»

 ЖНИВА-2006

ЖНИВА-2006


БУДЕ 115-120 ТИС. ТОНН Якби не опади, збирання ранніх зернових у районі було б завершено. Адже ще станом на 7 серпня з 32893 га було обмолочено 85 відсотків. Першими завершили і прозвітували про обмолот господарства сіл Флорино, Березівки, Кошаринець, Чернятки, Тернівки, М'якоходу, Дяківки, Серебрії, Сумівки. Найкращі результати такі: у М'якоході – 42,7, Дяківці – 42,4, Сумівці – 42,1 центнера... читати далі ...»

 ПЕРЕДФІНІШНИЙ РИВОК

ПЕРЕДФІНІШНИЙ РИВОК


Жнива в районі наблизилися до завершення. Практично обмолочено 80 відсотків ранніх зернових і доставлено в комори. Першими справилися з їх обмолотом у Флорино, Кошаринцях, Березівці, Сумівці, Чернятці. Врожайність обнадійлива – вийшли на 35 центнерів з гектара. Підтверджуються прогнози перед початком збиральної кампанії, що в цьому році буде намолочено 160 тис. т хліба. Рання група зернових...

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4Про село Березівка
Новини села Березівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Березівка. Новини Березівки, фото. Все про Березівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення