Fridge magnet wooden gears

ЗЕМНИЙ УКЛІН ЗА ЩЕДРУ ПРАЦЮ

 • Подобається3Не подобається
 • 29 Листопада 2006, 00:11

Як уже повідомлялося, з нагоди професійного свята сільських трудівників відзначені трудові колективи сільськогосподарських підприємств Бершадщини.
Подаємо розпорядження облдержадміністрації та обласної ради і райдержадміністрації та районної ради.
За багаторічну самовіддану працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, високий професійний рівень та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради і грошовою премією нагороджено:
ГАВРИЛЮК Ольгу Володимирівну – голову правління СВАТ "Бершадське племпідприємство".
КОГУТА Олександра Володимировича – бригадира тракторної бригади ТОВ "Агрофірма "Джулинка".
МАГДИЧА Володимира Віталійовича – головного агронома ТОВ "Прогрес".
КОВТУН Поліну Семенівну – завідуючу СТФ ПСП "Еліта".
САВЧЕНКА Сергія Павловича – голову ради сільгоспвиробників, директора СТОВ "Лан".
ГОЛОВНЮ Анатолія Трохимовича – голову СФГ "Фермерпродуктсервіс".
Відповідно до Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня працівників сільського господарства відзначити:
1. За досягнення вагомих результатів господарської діяльності, досягнуті успіхи в розвитку підприємства, найбільший внесок у збільшення випуску товарної продукції, наполегливу інноваційну діяльність, широке впровадження новітніх технологій нагородити Почесною грамотою та цінним подарунком (факсимільний апарат) колектив ВАТ "Птахокомбінат Бершадський" (директор І.І. Андрушко, голова профспілкового комітету А.Г. Коваленко, головний агроном І.Т. Маринич, головний зоотехнік В.В. Цимбал), який у нинішньому році виробив валової продукції на 56,8 млн. грн., або 35 відсотків районного показника, впровадив більше 5 млн. гривень внутрішніх інвестицій в основний капітал, одержав 6,6 млн. гривень чистого прибутку, середньомісячна зарплата працюючого складає 850 гривень.
2. За одержання найвищих показників у сільськогосподарському виробництві серед реформованих сільгосппідприємств, досягнуті успіхи в розвитку сільськогосподарського виробництва, наполегливу інноваційну діяльність, широке впровадження новітніх технологій, кращих зразків передового досвіду нагородити Почесною грамотою та цінним подарунком (факсимільний апарат) колектив бершадської філії ТОВ "Зернопродукт" (директор В.М. Нога, головний агроном С.П. Загарій), який в нинішньому році виростив та зібрав 17,0 тис. тонн зерна, отримав 7,3 млн. гривень прибутку при рентабельності сільськогосподарського виробництва 62 відсотки. Середньомісячна оплата працюючого 520 грн.
3. За одержання найвищого рейтингового показника (22 бали) розвитку сільськогосподарського виробництва, наполегливу інноваційну діяльність, широке впровадження новітніх технологій, кращих зразків передового досвіду нагородити Почесною грамотою та цінним подарунком (телевізор) колектив ТОВ "Устянське" (директор П.Г. Марущак, голова профспілкового комітету М.Є. Чернега, головний агроном Ю.М. Соколюк, головний зоотехнік М.М. Нечипуренко).
4. За одержання другого рейтингового показника (21 бал) у сільськогосподарському виробництві, наполегливу інноваційну діяльність, широке впровадження новітніх технологій, кращих зразків передового досвіду нагородити Почесною грамотою та цінним подарунком (факсимільний апарат) колектив ПСП "Еліта" (директор А.С. Пшик, головний агроном В.А. Бабічук, головний зоотехнік С.В. Шаповал).
5. За найвищі показники в галузі рослинництва нагородити Почесними грамотами та цінними подарунками (телевізор, факсимільний апарат, радіотелефон), відповідно, колективи:
– ТОВ "Явір-Агросервіс" (директор В.А. Данильченко, головний агроном А.П. Суржак), в якому за рейтинговою оцінкою в рослинництві отримано 18 балів.
– СТОВ "Нива" (директор А.П. Царюк, головний агроном О.С. Паламарчук), де за рейтинговою оцінкою в рослинництві отримано – 17 балів.
– ТОВ "Березівка" (директор О.А. Грицик, головний агроном І.Г. Квашук), в якому за рейтинговою оцінкою отримано – 15 балів.
6. За найвищі показники в галузі тваринництва нагородити Почесними грамотами та цінними подарунками (телевізор, факсимільний апарат, радіотелефон), відповідно, колективи:
– ТОВ "Флора" (директор В.В. Гасло, головний зоотехнік Т.М. Грундвальдс), в якому рейтингова оцінка розвитку тваринництва становить 11 балів.
– ПСП "Промінь" (директор В.В. Довгополюк, головний зоотехнік С.П. Денисюк), в якому рейтингова оцінка розвитку тваринництва становить 10,5 бала.
– СТОВ "Світанок" (директор О.І. Ковбасюк, головний зоотехнік О.О. Бойко), в якому рейтингова оцінка розвитку тваринництва становить 10 балів.
7. За активну участь у розвитку фермерства, значні досягнення у виробництві продукції, широке впровадження передових методів праці нагородити Почесною грамотою та цінним подарунком (радіотелефон) СФГ "Новосулківське" (голова М.І. Зублевич, головний агроном Д.А. Постой), в якому урожайність зернових становить – 47,4 цнт/га, цукрових буряків – 290 цнт/га, соняшнику – 28,7 цнт/га.
8. За багаторічну, сумлінну та високоефективну діяльність в розвитку сільськогосподарського виробництва, особистий внесок у його розвиток, наполегливу інноваційну діяльність, широке впровадження новітніх технологій, кращих зразків передового досвіду нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації, районної ради та цінним подарунком начальника управління агропромислового розвитку РДА М.О. БондарЧука.
9. За вагомі показники у відповідних галузях сільськогосподарського виробництва, впровадження новітніх технологій та досягнення високих результатів праці нагородити Почесною грамотою та одноразовою нецільовою благодійною допомогою у розмірі по 200 грн. кожному:
– Мартинюка Володимира Григоровича – головного агронома ПП "Промтехагросервіс" с. Кошаринець;
– ГайдеЯ Сергія Михайловича – головного інженера ПП "Відродження" с.Теофилівки;
– Грундвальдс Тетяну Миколаївну – головного зоотехніка ТОВ "Флора" с. Флорино;
– СполІтака Сергія Станіславовича – головного ветеринарного лікаря ТОВ "Удич" с. М'якоходу;
– СІЧкар Надію Антонівну – головного економіста ТОВ "Осіївське" с. Осіївки;
– РезнІЧенко Марію Максимівну – головного бухгалтера ТОВ "Устянське" с. Усті.
10. За довголітню та сумлінну діяльність у розвитку сільськогосподарського виробництва, вагомий особистий внесок у загальні здобутки району, плідну наставницьку роботу, популяризацію кращого досвіду та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагородити Почесною грамотою та одноразовою нецільовою благодійною допомогою в сумі по 200 гривень кожному:
– Хрипливого Василя Івановича – колишнього начальника управління сільського господарства, Героя Соціалістичної праці;
– ПавлІЧенка Івана Григоровича – колишнього заступника голови райдержадміністрації, начальника управління сільського господарства;
– Цимбалюка Василя Івановича – колишнього начальника управління сільського господарства;
– ДЯЧенка Івана Омеляновича – колишнього голову колгоспу с. Баланівки, Героя Соціалістичної праці;
– Загоруйка Анатолія Григоровича – колишнього голову колгоспу с. Великої Киріївки, Героя Соціалістичної праці.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Технології і професіоналізм - запорука успіху</b><br />Звісно, що найкраще ведуться весняно-польові роботи там, де до них готувалися не тільки по завершенню зими, а й...
5 фото   
<b>Районний конкурс читців "Кобзар і Україна"</b><br />Навесні, напередодні дня народження великого українського поета Тараса Шевченка, традиційно проводяться у районі...
3 фото   
<b>Відкрито оновлений дошкільний навчальний заклад у Війтівці</b><br />23 травня 2012 року ввійде в історію села Війтівка яскравою сторіночкою для її наймолодших жителів. В цей день в...
5 фото   
<b>ПАТ "Бершадьмолоко" - 40 років</b><br />Різне траплялося за сорокалітню історію нашого підприємства. Але більше все ж було, мабуть, добрих справ, які і...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Гомеля Костянтин Іванович (1896) 1896 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер від ран 27.11.44. Похов. м. Дьюла, Угорщина.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

ЗЕМНИЙ УКЛІН ЗА ЩЕДРУ ПРАЦЮ - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення