Березівка в новинах

 Його життя - металургія

Його життя - металургія

1 Червня 2011, 13:28 / Знай наших / Березівка / Серединка

Професор, доктор технічних наук, академік Анатолій Овчарук народився у Березівці Бершадського району за два тижні до початку Великої Вітчизняної. Тут, у селянській сім’ї, пройшли його дитячі і юнацькі роки. Батьки – скромні, роботящі колгоспники. Микола Каленьович пройшов усю війну, був тричі поранений. Марфа Теофанівна – мудра, життєрадісна жінка, прекрасна господиня, встигала в... читати далі ...»

 Виховують патріотів

Виховують патріотів

1 Червня 2011, 13:19 / Нам пишуть / Березівка / Джулинка / Поташня

Закінчився ще один навчальний рік. Мені часто приходилося мати зустрічі з учнями та вчителями Джулинської загальноосвітньої школи і обговорювати історичні теми та теми патріотичного виховання молоді на прикладах нашого покоління, яке боролося за свободу нашого народу. Я в своєму житті пережив холод, голод, воєнне лихоліття і, як живий свідок того дійства, розповідаю школярам про війну –... читати далі ...»


 Бути чи не бути одноосібником?

Бути чи не бути одноосібником?

1 Квітня 2011, 09:00 / Нове в роботі / Березівка / Тернівка

У районі можна було б навести вже чимало прикладів, коли люди виходили з організованих господарств із своїми земельними паями, щоб обробляти їх одноосібно. Але дуже швидко розчаровувалися і шукали шляхів, щоб знову віддати їх в оренду у товариство, з якого вийшли. І ось до редакції знову зателефонували, що в цьому році декілька чоловік хочуть вийти з паями з ТОВ «Березівка». Хоч це справа... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші вітання! Шановні жителі Баланівської територіальної громади! 2010 рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2011 рік виправдає... читати далі ...»

 Тернівка у проблемах, але не безнадійних

Тернівка у проблемах, але не безнадійних

1 Січня 2011 р / В громадах / Березівка / Тернівка

Обабіч асфальтівки через це село не завжди проглядаються проблеми, які обсіли його звідусіль. Навіть навпаки – на перший погляд здається, що ситуація тут навіть благополучніша за інші села – повноцінно функціонують об’єкти бюджетної сфери та соціально-культурного призначення, а по сучасній дорозі через село досить часто і регулярно курсують автобуси в різні напрямки. От тільки... читати далі ...»

 Основна умова виплати пенсій - своєчасність сплати страхових внесків

Основна умова виплати пенсій - своєчасність сплати страхових внесків

27 Жовтня 2010 р / Актуально / Березівка

Результативність роботи органу Пенсійного фонду передусім оцінюється громадянами за таким критерієм, як регулярність, вчасність виплати пенсій. Для цього щоденно акумулюються кошти в бюджеті фонду. Основна складова його – власні кошти. Щомісячні надходження від платників нашого району забезпечують виплату пенсій лише на 26,5 відсотка, формування бюджету здійснюють понад 520 платників і... читати далі ...»

 "П'ять картоплин"

"П'ять картоплин"

27 Жовтня 2010 р / Відгуки / Березівка / Ставки

Що таке всього декілька картоплин? Зовсім небагато. Та коли кожен з нас зі свого урожаю на присадибній ділянці виділяє бодай незначну їх кількість, то яким вагомим набутком обертається це для людей знедолених. Саме на це була розрахована вже традиційна акція доброти «П’ять картоплин», оголошена районною організацією Товариства Червоного Хреста спільно з відділом освіти райдержадміністрації,... читати далі ...»

 Все робиться для людей

Все робиться для людей


Завершено зустрічі в громадах з метою роз’яснення порядку спрощеного нарахування субсидій населенню. Група, яку очолював перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Оркуш і до складу якої увійшли заступник начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління праці і соціального захисту населення РДА Н.А. Козлова і начальник відділу Земельних ресурсів РДА В.Д. Гладкий, побувала у... читати далі ...»

 Бібліотека - це храм книги

Бібліотека - це храм книги


Всеукраїнський день бібліотек – не тільки професійне свято тих, хто тут працює. Це свято всіх громадян, всього українського суспільства, бо послугами бібліотек користується велика кількість населення. Кожна бібліотека – це храм книги, дзеркало історії нашої держави. Нині в районі працює 40 бібліотечних установ, в яких налічується понад 467 тис. примірників книг і які обслуговують понад 26... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): головний агроном господарства Анатолій Михайлович Шевчук дає чергове розпорядження одному з кращих механізаторів Віталію Васильовичу Головку, який трактором «Джон Дір» з оборотним плугом зайнятий на підготовці грунту під наступний урожай. Вродила нива

Вродила нива

1 Вересня 2010 р / Актуально / Березівка / Тернівка

Ще зовсім недавно над полями ТОВ «Чарівна нива» чувся відгомін роботи жнивної техніки, а вже біля центрального офісу у Березівці, коли готувався цей матеріал, виднілося оголошення, що товариство здійснює видачу орендної плати за землю. Генеральний директор господарства В. В. Корчевний не скаржився на важкі погодні умови у жнивну пору. – Жнива, як жнива, – сказав при зустрічі.... читати далі ...»

 Покласти край заборгованостям

Покласти край заборгованостям

21 Липня 2010 р / Нове в роботі / Березівка / Бершадь

Днями відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке вів голова райдержадміністрації, він же голова цієї комісії О. Ф. Снігур. В її роботі взяли участь і виступили виконуючий обов’язки прокурора району, молодший радник юстиції В. Б. Волошин, заступник голови РДА В. Я.... читати далі ...»

На знімку: ніколи не думали, що на старості нас фотографуватимуть для газети. Тепер можна і відпочити, – заявило подружжя Кравченків. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Якби всі ми любили село

Якби всі ми любили село

23 Червня 2010 р / Знай наших / Березівка

Недарма кажуть, що бджілки радіють цвіту, а люди – весні, теплу, літу. Варто було тільки бачити того сонячного червневого дня у Березівці, як у розмаїтті квітів, які розкошували на вулиці навпроти обійстя Кравченків, неабияк звеселяючи його, а заодно і всю вулицю, спілкувалася між собою дана подружня пара. – Зачекай, я тобі ряднинку на ослінчик підстелю, – звертався до... читати далі ...»

 Головне, щоб була мета

Головне, щоб була мета

23 Червня 2010 р / В громадах / Березівка / Серебрія

Якщо у деяких господарствах ще вагаються, не на жарт взялися за відродження буряківництва у Серебрії, де цю культуру вирощують у цьому році на 220 гектарах. Для цього довелося придбати при сприянні інвестора ще одну сівалку точного висіву. Технічне переоснащення виробництва тут взагалі прагнуть утримувати на першому плані. На жаль, як виявилося, інколи може підводити у цьому плані навіть... читати далі ...»

 Напружені хліборобські будні

Напружені хліборобські будні


Щоразу напередодні 1 Травня ми підбиваємо підсумки зробленого у непростому сільськогосподарському виробництві. В цьому році приємно відзначити, що як би там не доводилося важко, сільгоспформування нашого району теж завершують весняні польові роботи в кращі агротехнічні строки. А обсяги сільськогосподарського виробництва у нас чималі. Зернові культури, наприклад, у структурі посівних площ... читати далі ...»

 Позиція педагогів

Позиція педагогів


Газета «Бершадський край» стала для більшості жителів нашого району одним із основних друкованих засобів масової інформації, є тим виданням, де можна висловити свою думку, дізнатися думки інших людей і бачення ними проблем нашого життя. Тому ми, педагоги і учні Тернівської школи, щорічно виписуємо районну газету, перечитуємо кожний номер, використовуємо матеріали газети на класних та шкільних... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Про село Березівка
Новини села Березівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Березівка. Новини Березівки, фото. Все про Березівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення