Поташня в новинах

Прокіп Колісник, Левко Воєдило, Ганна Фурс, Олесь Соловей, Володимир Гарбуз «Йдемо до Поташні на поклін…»

«Йдемо до Поташні на поклін…»

11 Серпня 2011, 09:00 / Редакційна колонка / Поташня

Кілька днів тому завершився мистецький пленер «Поташня – чарунка Поділля- 2011». Цьогоріч він відбувся вже всьоме. Зорганізований відомим митцем, уродженцем цього села, заслуженим художником України Прокопом Колісником, цей захід за своїм значенням вийшов за рамки одного села. Торік, наприклад, у Національному музеї літератури в Києві відбувалася художня виставка, на якій було... читати далі ...»

 «Поташня – чарунка Поділля» - 2011

«Поташня – чарунка Поділля» - 2011

9 Серпня 2011, 20:18 / Заходи / Поташня

Мистецький пленер «Поташня – чарунка Поділля» проходив восьмий раз у селі Поташні. Куратором проекту є Прокіп Колісник - художник- живописець, педагог і письменник, основним меценатом - Валерій Фалієв. Співорганізаторами є Поташнянська загальноосвітня школа І – ІІ ст., Бершадський райвідділ культури, Національна спілка художників України, Асоціація українських письменників,... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Профспілковий комітет і колектив ПрАТ «Бершадський комбінат» сердечно вітають з днем народження голову правління, шановного Олександра В’ячеславовича ГЕРАСИМЕНКА (6.08) Усім колективом сердечно вітаємо, Зичим здоров'я міцного на вік, Щоб кожен Ваш задум ряснів урожаєм, А веснам натхненним невпинний був лік. Хай легко працюється, гарно живеться. Хай доля щасливо до Вас усміхнеться. І... читати далі ...»

 Орієнтир – подальша стабілізація

Орієнтир – подальша стабілізація


В останню п’ятницю липня відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якій розглянуто два питання. В роботі взяли участь голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур, його заступники, заступник голови районної ради В.С. Бондаренко, заступник міського та сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА та її апарату, територіальних органів центральних міністерств та відомств, а також... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Депутати районної ради, колективи виконавчого апарату Бершадської районної ради та райдержадміністрації щиро вітають з днем народження голову районної ради Михайла Григоровича БУРЛАКУ (4.08) Прийміть найкращі вітання з нагоди Вашого дня народження! Ваш трудовий шлях є взірцем працездатності та безкорисливого служіння людям, а такі Ваші чесноти, як твердість характеру, принциповість стали... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з 55-літнім ювілеєм начальника відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації Олександра Миколайовича ГУМЕНА (27.07) Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця дали вагомий внесок у розвиток містобудування та архітектури району, забезпечили повагу серед колег. Нехай усі Ваші творчі доробки будуть... читати далі ...»

 Найбільша цінність – життя людей

Найбільша цінність – життя людей

25 Липня 2011, 20:38 / Нове в роботі / Поташня / Устя

19 липня 2011 року відбулася сьома сесія районної ради шостого скликання, на яку запрошувалися депутати обласної ради, заступники голови райдержадміністрації, міський та сільські голови, начальники управлінь, відділів служб РДА, керівники районних підрозділів міністерств і відомств України, працівники виконавчого апарату районної ради, представники політичних партій, громадських організацій та... читати далі ...»

 Життєва дорога ніколи не буває прямою

Життєва дорога ніколи не буває прямою

25 Липня 2011, 20:37 / Персоналії / Поташня

Він ніколи не належав до когорти ефектних людей, які враз можуть сподобатися всім і в усьому, хоч на всіх посадах відзначався ефективністю в роботі. Він ніколи не вважав себе великим начальником і вів завжди себе скромно й по-людськи, хоч займав значимі керівні посади. І навіть через роки зберіг в собі багато гарних якостей, які не можна не помічати. Мова йде про Михайла Григоровича Рудя... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Дирекція ТОВ «Флора», керівники та спеціалісти СФГ «Агро» і ПСП «Тетяна» сердечно вітають з ювілеєм бухгалтера Марію Михайлівну МІСЮРКО (25.07) Прийміть вітання найкращі наші І побажання в цей святковий день, Щоб від життя була завжди лише радість, А ще – любов і шана від людей. Щоб злагода, мир панували у хаті, Були Ви здорові, достатком багаті. Хай шлях Ваш буде світлим, А все... читати далі ...»

 Засідання координаційної ради

Засідання координаційної ради


з питань місцевого самоврядування при голові районної ради відбулося днями за участю сільських голів і землевпорядників сільських рад. Проводив його голова районної ради М. Г. Бурлака. На його порядок денний було винесено два основних питання – про роботу Бершадського районного спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Райагроліс», з якого інформував його директор, депутат... читати далі ...»

 Штаб жнив повідомляє

Штаб жнив повідомляє


Нарешті після дощів, які наробили неабиякої тривоги перед початком жнив, природа розщедрилася на тепло, і обмолот ранніх зернових культур у господарствах ведеться повним ходом, його темпи зростають. Так, як комбайновий парк району неабияк оновився – тільки за останні півроку у сільгоспформуваннях придбали до десятка найсучасніших зернозбиральних комбайнів – за оцінками фахівців... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації Жанну Іванівну ГОЛОВАТЮК (2.07) Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, жіночої чарівності, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які... читати далі ...»

 Громади з владою спілкувалися

Громади з владою спілкувалися

22 Червня 2011, 09:00 / В громадах / Бершадь / Поташня

В районі вже стало традицією в березнітравні кожного року проводити загальні збори громадян за місцем проживання, де відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вони безпосередньо беруть участь у вирішенні питань місцевого значення, віднесених до відання місцевого самоврядування. Такі збори проведено в усіх 28 сільських територіальних громадах району. Вони засвідчили... читати далі ...»

 На благо людей

На благо людей

22 Червня 2011, 09:00 / Відгуки / Поташня

Промайнуло лише дев’ять років, як до Поташні прибули молоді батюшка Сергій з матушкою Іриною, а роботи по відновленню нашого храму зроблено чимало. Виконано зовнішній і внутрішній ремонти, замінено двері всередині храму, врата у вівтар, вікна, відремонтовано вівтар, сходи, зроблено парове опалення, поремонтовано аналойчики, закуплено дзвони. На території храму викопано криницю, виготовлено... читати далі ...»

 Вітання тижня!

Вітання тижня!


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днем народження начальника ЦПЗ №7 Леоніда Марковича БУЧЕКА (11.06) Прийміть від нас вітання щонайкращі і побажання в цей святковий день, щоб від життя Ви мали тільки щастя, повагу й шану від людей. Нехай Ваше життя вінчає радість, принесена ріднею і дітьми, душі нехай не пропадає щирість в нелегких... читати далі ...»

Сторінки:
20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10Новини села Поташня всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Поташня. Новини села Поташні, фото. Все про Поташню
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення