Сумівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська міська рада ветеранів війни та праці щиро вітає з днями народжень ветеранів війни, інвалідів I групи Івана Івановича ПЕРФІЛОВА (3.10), Трохима Антоновича ПАЛАМАРЧУКА (12.10), Михайла Семеновича ПАРПОЛІТУ (15.10), Володимира Денисовича ЧЕРНІЄНКА (19.10), Петра Івановича БАСА (23.10). Бажаємо вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, злагоди та достатку у ваших... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з ювілеєм керуючого справами виконавчого апарату районної ради Миколу Петровича ГРАБЧАКА (3.10) Бажаємо Вам міцного здоров’я, духовних злетів, розквіту всіх життєвих сил, злагоди, удачі, родинного затишку та безмежного щастя. А праця, в яку Ви вкладаєте свою душу, й надалі нехай дарує визнання і повагу людей. Ми високо цінуємо Вашу... читати далі ...»


На знімку: І. П. Сухоребрий з найменшими внуками. Діброви Івана Сухореброго

Діброви Івана Сухореброго

7 Вересня 2011, 09:00 / Персоналії / Бершадь / Сумівка

Він побачив світ на Сумівській лісовій дачі у родині лісника. І татів, і мамин брати теж працювали в лісовому господарстві. Так що обставинами і долею його життєвий шлях був визначений від самого народження. – Ліс – то найперші мої життєві враження. Мені, маленькому хлопчині, було цікаво все – і як ростуть дерева, і які тут є звірі, і що ж там є – у глибині лісу, який не... читати далі ...»

 З днем незалежності!

З днем незалежності!


Шановні трудівники, ветерани праці СТОВ «Лан», всі жителі Маньківки, Крушинівки та Шумилова! Дирекція товариства, виконком Маньківської сільської ради щиро вітають вас із 20-ою річницею незалежності України! Нам судилося стати учасниками творення новітньої історії України, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежними. Саме від кожного з нас залежить, якій бути... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають з днями народжень – начальника Кидрасівського відділення зв’язку Вікторію Василівну КУЦАК (23.08), листонош: Надію Василівну СИЗОНЕНКО (15.08) з с. Лісничого, Ліну Михайлівну ОЛІЙНИК (21.08) з Бершаді, Наталію Миколаївну ШВЕЦЬ (21.08) з с. Красносілки, Валентину Вікторівну ТУМУРУК (22.08) із с.... читати далі ...»

 Депутат облради провів прийом громадян

Депутат облради провів прийом громадян


У кінці минулого тижня депутат обласної ради Григорій Заболотний провів особистий прийом громадян. На відміну від попередніх, цього разу з різними проблемами до земляка звернулося значно більше людей – близько півсотні. Прийом тривав майже п’ять годин. І всіх Григорій Михайлович не просто слухав, а й переймався їхніми проблемами. Першим зайшов у кабінет голови районної ради (тут... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з 55-літнім ювілеєм начальника відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації Олександра Миколайовича ГУМЕНА (27.07) Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця дали вагомий внесок у розвиток містобудування та архітектури району, забезпечили повагу серед колег. Нехай усі Ваші творчі доробки будуть... читати далі ...»

 Засідання координаційної ради

Засідання координаційної ради


з питань місцевого самоврядування при голові районної ради відбулося днями за участю сільських голів і землевпорядників сільських рад. Проводив його голова районної ради М. Г. Бурлака. На його порядок денний було винесено два основних питання – про роботу Бершадського районного спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Райагроліс», з якого інформував його директор, депутат... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Із срібними весіллями! Сердечно вітаємо із 25-річчям подружнього життя наших дорогих, любих дітей, лагідних, турботливих батьків, найкращих у світі дідуся та бабусю Миколу Івановича і Галину Володимирівну ЗУБІВ (20.07) з Війтівки. Двадцять п'ять років тому Ви руки та серця з'єднали І на рушник весільний стали, Щоб разом йти у майбуття. У цей липневий день просимо Бога, Щоб здоров'я посилав,... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): директор ТОВ «Нива» Станіслав Павлович Царюк і комбайнер Валентин Вікторович Кравчук визначають спілість жнивного лану Жнива, як і життя, легкими не бувають

Жнива, як і життя, легкими не бувають

17 Липня 2011, 09:12 / Персоналії / Сумівка

Механізований загін, якщо висловлюватися образно, є ніби серцем у кожному з господарств. Тому саме серед механізаторів і застали днями директора ТОВ «Нива» С. П. Царюка. Здавалося б, давно пора жнивувати, як це вже роблять інші. Але у бригаді, на диво, застали всі три комбайни «Дон-1500», обидва «Джон-Діри», біля яких щось чаклували механізатори. У хліборобській біографії Станіслава Павловича,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Олену Іванівну САВЧЕНКО (17.07) з с. Бирлівки, Володимира Михайловича ТВАРДІЄВИЧА (27.07) з с. Дяківки, листонош Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з с. Сумівки, Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) з с. Голдашівки, Валентину Іванівну КУЗИК (26.07) з с.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Трудовий колектив ФГ «Агроновація» с. Красносілки щиро вітає з днем народження директора фермерського господарства Олександра Олексійовича ПАЛАМАРЧУКА (13.07) Усім колективом сердечно вітаємо, Зичимо здоров’я міцного навік, Щоб кожен Ваш задум ряснів урожаєм, А веснам натхненним невпинний був вік. Працюйте на радість – країні на свято, Живіть у достатку та щедрості днин. Хай доля... читати далі ...»

 Одне з кращих сіл

Одне з кращих сіл

10 Липня 2011, 21:20 / В громадах / Сумівка

– такий висновок було зроблено днями під час виїзду робочої групи у складі голови райдержадміністрації О. Ф. Снігура та керівників відповідних відомств, управлінь і служб до Сумівки. Найперше кидається в очі упорядкований центр села з заасфальтованою дорогою, акуратно підстрижені газони. Хоч в цілому зірок з неба тут теж не знімають, а долають ті ж трудноті, що і в інших селах, проте... читати далі ...»

 Жнивуватимуть без проблем

Жнивуватимуть без проблем


У справжнє свято минулої п’ятниці перетворився день проведення технічного огляду автомобільного і тракторного парків, який об’єднали ще й з проводами на жнива в устянському господарстві. Якщо підсумовувати все в цілому, то варто відзначити: у цьому плані ситуація в цей день, за висновками комісії, взагалі була вже дуже близькою до ідеальної. Виблискували свіжопофарбовані автомобілі, трактори,... читати далі ...»

 Звітують творчі колективи с. Кошаринець

Звітують творчі колективи с. Кошаринець

15 Червня 2011, 17:40 / Заходи / Сумівка

13 червня о 16 годині в рамках районного фестивалю «Благословенна будь, земля моїх батьків», відбувся огляд художніх колективів села Кошаринець.    Заквітчані святковим зелом, сільські оселі гостинно зустрічали гостей із району, сусідніх сіл та й самих жителів громади у сільському будинку культури. Було розгорнуто виставку сільських майстринь – вишивальниць, продемонстровано... читати далі ...»

Сторінки:
18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8Новини села Сумівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Сумівка. Новини села Сумівки, фото. Все про Сумівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення