Fridge magnet wooden gears

"Палітра жіночого серця"

  • Подобається0Не подобається
  • 15 Лютого 2014, 09:00

Саме так називається персональна виставка творчих робіт майстрині Ніни Федорівни Бондарєвої, яка відкрилася в районному краєзнавчому музеї і присвячена до 200-ї річниці з дня народження великого поета, художника Т.Г. Шевченка.

Вже який рік поспіль одним із важливих напрямків роботи краєзнавчого музею є організація виставок та презентації, знайомство з творчістю талановитих людей нашого району.

В експозиції представлено понад вісімдесят творчих робіт майстрині, яка працює та творить у різножанровій техніці.

Першою технікою, якою оволоділа Ніна Федорівна, була вишивка гладдю та об’ємна вишивка. Дивлячись на її вишиті роботи, ніби поринаєш у дитинство та чарівні казки. Створені нею картини переносять у світ природи: знайомишся з птахами, тваринами, а квіти, немов живі, притягують до себе погляд. Ідеї для своїх робіт до майстрині приходять вночі, вона бачить, як буде виглядати та чи інша робота, які кольори ниток потрібно підібрати.

Майстриня спробувала себе і в живописі: кожен її твір вражає різнобарв’ям кольорів та досконалою технікою виконання. На полотнах в основному зображено панорамні пейзажі (як літні, так і зимові), від поглядів на них на душі стає тепліше. Також є картини, на яких відтворено різні куточки нашого краю.

Ніна Федорівна ні хвилини не сидить без діла, наразі відкрила для себе і техніку бісероплетіння, яку освоїла самостійно. Також вишиває бісером ікони святих.

Ніна Федорівна завжди у творчому пошуку. Незвичне ще для багатьох мистецтво опанувала вона – робить картини із солоного тіста.

Створює їх за українськими мотивами, поєднує фантазію та казковий світ. З кожним днем вдосконалює свою майстерність.

Все, за що береться Ніна Федорівна, робить із любов’ю та натхненням. Тому її вироби милують око та викликають чимало позитивних емоцій, і, до речі, ще ні одна робота майстрині не повторювалась. Допомагає її в цьому син Сергій, який власноруч створює рамки для майбутніх творів майстрині, а також має хист і до живопису.

Ніна Федорівна народилася та виросла в Бершаді. Після закінчення школи переїхала на Донеччину, вступила до ПТУ, після якого працювала кранівницею. З дитинства її притягувало все прекрасне, відчула в собі потяг до творчості, яку почала розвивати. Брала активну участь у різних виставках, була членом клубу «Фантазія», неодноразово про її захоплення згадувалося на шпальтах донецьких обласних газет. Повернувшись на малу батьківщину, своє захоплення образотворчим та декоративно-прикладним мистецтвом не залишила, а навпаки, радує своїх земляків новими здобутками. На святкуванні Дня Незалежності України у 2013 році на площі міста презентувала свої твори, брала участь у виставці «Різдвяна зірка» у Вінниці. українська компанія Murka

Творча особистість – саме так можна сказати про майстриню Ніну Бондарєву. Вона, відчувши в собі талант, щедро дарує його людям, працює над удосконаленням своїх здібностей, примножує свій творчий здобуток новими перлинами.

Наразі всі охочі можуть оглянути та доторкнутися до прекрасного на виставці, яка буде тривати до 28 лютого.

Лариса ЮЩЕНКО, молодший науковий співробітник районного краєзнавчого музею.


Дивіться також в розділі  Світ захоплень
» 02.04.2018 Стояв травневий сонячний день. Напував своїм ароматом бузок, що розцвів рясно, щебетало птаство. Саме тоді, у далекому 1962-му, фотограф зафіксував на плівку хоровий гурток Тирлівської восьмирічної школи. Це були учні 5-7 класів. Керувала...
» 30.12.2017 Напередодні свята Варваривишивальниці у будинку дитячої творчості відбулася зустріч із майстринею Оксаною Шуляр. Присутні ознайомилися з її роботами та навіть спробували себе у вишивальному ремеслі.
» 16.12.2017 – так називається книга братів Григорія та Віктора Погончиків. Це нариси з історії та життя мешканців цього невеликого села. У книзі розкрито історію Серебрії з середини 17-го століття від часу заснування шляхтичем Серебринським і до наших днів.
» 02.12.2017 У світлиці сільського будинку культури відбулася зустріч з талановитою і творчою людиною Лідією Ратушняк. У селі знають Лідію Іванівну як гарну дружину, маму, бабусю, господиню і просто хорошу працьовиту жінку. Є в неї ще дар – вміння і бажання...
» 26.11.2017 Біль, гордість, скорбота
» 11.11.2017 Щире слово про Поділля
» 07.10.2017 Палітра життя Анатолія Чміля
» 04.02.2017 Вклоняюсь тобі, моє рідне село
» 30.12.2016 Гран-прі у трьох номінаціях
» 30.12.2016 «Світові таланти»
Всі статті розділу Світ захоплень »
Цікаві фото
13 фото   
<b>Краєзнавчий музей</b><br />На мальовничих берегах річок Дохна і Берладинка стоїть центр великого, із родючими землями, розкішною природою та...
2 фото   
<b>Вони стануть солдатами</b><br />«Призовники ідуть» &ndash; можна було почути днями то з одного, то з іншого боку центральної вулиці райцентру. І...
7 фото   
<b>Полуничка</b><br />
20 фото   
<b>Струтинська Галина Юріївна (Galina Hayes)</b><br />Галина народилася й отримала освіту в колишньому Радянському Союзі. Коли їй було всього 16 років, її батько відіслав...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Бучок Мартин Архипович Українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Перемога Великої Жовтневої соціалістичної революції була радісно зустрінута бершадськими трудівниками. В січні 1918 року тут проголосили Радянську владу. Але незабаром до міста вдерлися німецькі окупанти. Окупація та хазяйнування буржуазно-націоналістичних банд важким тягарем лягли на плечі трудящих. Тільки з цукрового заводу було вивезено 50 тис. пудів цукру. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

"Палітра жіночого серця" - Світ захоплень Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники