Fridge magnet wooden gears

Творчі здобутки земляка

  • Подобається0Не подобається
  • 27 Квітня 2015, 09:00

На знімку: Віталій Бойчук зі студенткою ВДПУ Тетяною Папернюк.

Бершадський край багатий талановитими особистостями, які вносять вагому частку у розвиток народних традицій, науки та культури, плідно працюють, збагачуючи своїми творіннями духовний світ майбутнього покоління.

До цієї плеяди належить докторант Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної Академії педагогічних наук України Віталій Бойчук – уродженець села Осіївки.

У Вінницькому педуніверситеті завдяки його старанням реалізовано низку нових сучасних проектів, що прикрашають територію студентського містечка. Та одним із найбільш масштабних для освітянського закладу проектів є створення Віталієм Миколайовичем спільно з кафедрою української літератури університету музею відомого письменника Михайла Коцюбинського, ім’я якого носить виш. Завдяки творчому таланту Віталія Бойчука, наполегливості і прагненню нести у світ красу рідного слова і вшанувати пам’ять видатних людей України, було створено нову експозицію. Музей став духовним і культурним центром, де відвідувачі знайомляться із творчістю видатного земляка.

Нині майстер працює над експозицією музею свого товариша, визначного педагога, художника, поета, заслуженого працівника освіти Сергія Лук’яненка в селі Сокіл Чернівецького району, а також над відновленням стародавньої ікони Миколи Чудотворця для церкви в рідному селі.

Наш земляк уже відреставрував чотири духовні святині для храму Івана Богослова в Осіївці. Попереду у пана Віталія великі плани, задуми, щоб зробити світ добрішим, сповненим краси. Тож успіхів та сонячної наснаги побажаємо трудівникові на його творчому шляху.

Юлія МЕЛЬНИК.


Дивіться також в розділі  Світ захоплень
» 02.04.2018 Стояв травневий сонячний день. Напував своїм ароматом бузок, що розцвів рясно, щебетало птаство. Саме тоді, у далекому 1962-му, фотограф зафіксував на плівку хоровий гурток Тирлівської восьмирічної школи. Це були учні 5-7 класів. Керувала...
» 30.12.2017 Напередодні свята Варваривишивальниці у будинку дитячої творчості відбулася зустріч із майстринею Оксаною Шуляр. Присутні ознайомилися з її роботами та навіть спробували себе у вишивальному ремеслі.
» 16.12.2017 – так називається книга братів Григорія та Віктора Погончиків. Це нариси з історії та життя мешканців цього невеликого села. У книзі розкрито історію Серебрії з середини 17-го століття від часу заснування шляхтичем Серебринським і до наших днів.
» 02.12.2017 У світлиці сільського будинку культури відбулася зустріч з талановитою і творчою людиною Лідією Ратушняк. У селі знають Лідію Іванівну як гарну дружину, маму, бабусю, господиню і просто хорошу працьовиту жінку. Є в неї ще дар – вміння і бажання...
» 26.11.2017 Біль, гордість, скорбота
» 11.11.2017 Щире слово про Поділля
» 07.10.2017 Палітра життя Анатолія Чміля
» 04.02.2017 Вклоняюсь тобі, моє рідне село
» 30.12.2016 Гран-прі у трьох номінаціях
» 30.12.2016 «Світові таланти»
Всі статті розділу Світ захоплень »
Цікаві фото
2 фото   
<b>"...Хочеться, щоб добро таки переважало..."</b><br />Літературною конференцією на таку тему в медичному коледжі закінчилася декада української літератури, присвячена...
3 фото   
<b>Як святкувала Бершадщина</b><br />Урочистості з нагоди 24-ої річниці Незалежності України відбулися 24 серпня біля районного будинку культури.
6 фото   
<b>Народні гуляння з нагоди 20-ї річниці незалежності України</b><br />23 серпня&nbsp; о 15 годині&nbsp;&nbsp; з нагоди 20-ї річниці незалежності України&nbsp; на центральній площі міста...
3 фото   
<b>Свіча пам'яті не згасне</b><br />Маловідомою й досі залишається трагічна сторінка історії Голокосту на території Трансністрії – від Дністра до...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Поташня
Блонський Омелян Север'янович (1906) 1906 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.02.44. Похов. м. Новосокольники, Псковська обл.

З історії Бершаді
Незважаючи на труднощі першої мирної сівби, колгоспники докладали всіх зусиль, щоб виростити добрий урожай, потрібний фронту. Поля доводилося обробляти переважно лопатами, сіяти вручну, використовувати як тяглову силу корів. Але і за таких умов ланкова колгоспу ім. Воропшлова З. С. Дабіжа збирала високі врожаї кукурудзи — майже 50 цнт., цукрових буряків — до 300 цнт. з га. Партійна... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Творчі здобутки земляка - Світ захоплень Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники