Fridge magnet wooden gears

ПРАЦЮЄШ НА ПІДПРИЄМЦЯ – УКЛАДИ ТРУДОВИЙ ДОГОВІР

  • Подобається0Не подобається
  • 14 Березня 2007, 21:01

З кожним роком у районі збільшується чисельність суб'єктів підприємницької діяльності без створення юридичної особи. Станом на 1 січня чисельність підприємців склала майже 2500 осіб.
Така діяльність базується на праці не лише самого підприємця, а й на праці інших громадян, з якими укладають трудовий договір.
Згідно вимог ст.24 (ч.6) КЗпПУ у разі укладання трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, додержання письмової його форми є обов'язковим.
Форма трудового договору, його зміст, затверджена відповідним наказом Міністерства праці та соціальної політики України.
Серед умов трудового договору – додержання державного мінімального розміру заробітної плати – з 1 січня 2007 р. вона становить 400 грн. у місяць.
При укладанні договору необхідно також враховувати дотримання режиму тривалості робочого часу та часу відпочинку. Тобто тижнева тривалість робочого часу практично не може перевищувати 40 год., працівнику надається перерва для відпочинку і харчування, а й також вихідні дні.
Необхідно передбачити не лише конкретну тривалість робочого часу, а й час початку і закінчення роботи, а також відображення надання працівникові відпустки.
Передбачити у договорі і зобов'язання фізичної особи щодо створення працівникові необхідних умов для роботи.
Обов'язковим елементом трудового договору є поширення на працівників гарантій за рахунок коштів фондів загальнообов'язкового соціального страхування та коштів роботодавця відповідно до законодавства про деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування, зокрема, у разі тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, на випадок безробіття.
Трудовий договір між роботодавцем (фізичною особою) і працівником укладається в трьох екземплярах і подається на реєстрацію до державної служби зайнятості за місцем проживання.
Один екземпляр договору (після реєстрації) повинен зберігатися у найманого працівника.
Запис до трудової книжки працівника має бути зроблений фізичною особою після реєстрації трудового договору в службі зайнятості. У разі розірвання трудового договору фізична особа робить запис про підстави його припинення з посиланням на відповідні ст. КЗпПУ та знімає з реєстрації договір у службі зайнятості, і на підставі цього робить запис до трудової книжки про звільнення працівника та підтверджує його печаткою служби зайнятості.
Багато суб'єктів підприємницької діяльності діють у межах норм чинного законодавства, своєчасно укладаючи трудові договори із найманими працівниками, проводять реєстрацію в соціальних фондах, додержуються законодавства з оплати праці. Це – М.П. Невлад з Красносілки, С.І. Максимчук з Бершаді, Т.І. Ткачук з Джулинки та інші. Але є й такі, які порушують законодавство.
У минулому році за неукладання договорів із найманими працівниками, порушення в оплаті праці, неоплату за роботу в надурочний та вечірній часи, а також у вихідні дні, до адміністративної відповідальності притягнуто і оштрафовано (штраф – 255-850 грн.) 12 підприємців. А за невиконання вимог виданого припису за матеріалами повторної перевірки, а також за матеріалами спільної перевірки із податковою міліцією, проти двох підприємців прокуратурою району порушено кримінальні справи.
Володимир ЄВИЧ,
головний державний інспектор праці територіальної державної інспекції праці у Вінницькій області.

Дивіться також в розділі  Оголошення
» 30.08.2018 07.09.2018 року в приміщені Бершадського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області за адресую Вінницька область м. Бершадь вул.. Героїв України 8, з 10.00 години до 13.00 години...
» 15.06.2018 на газети та журнали на друге півріччя 2018 року.
» 15.06.2018 Останнім часом у країні змінюється ставлення до Збройних сил України. Зросла потреба у професійній та вмотивованій армії. Бершадський райвійськкомат постійно проводить відбір кандидатів віком від 18 до 60 років на проходження військової служби за...
» 07.04.2018 Шановні ветерани війни та учасники антитерористичної операції! Будь ласка, звертайтеся до своїх сімейних лікарів для проходження медичних оглядів згідно з графіком:
» 06.04.2018 До уваги власників зброї!
» 06.04.2018 Шановні жителі м. Бершаді!
» 06.04.2018 Стіл знахідок
» 02.04.2018 До уваги представників громадськості!
» 01.04.2018 Проти зла – усією громадою
» 01.04.2018 На військову службу за контрактом
Всі статті розділу Оголошення »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Посівний календар на 2011 рік</b><br />У календарі вказані тільки найсприятливіші дні для садіння та сівби овочевих культур, але їх можна сіяти і саджати і...
7 фото   
<b>Відкриття церкви</b><br />Спів церковного хору, що супроводжував свято, колядки та щедрівки школярів місцевої школи та спокійний сніжок, що...
5 фото   
<b>Вінниччина очима редактора: Літинщина</b><br />Цього разу керівники комунальних газет усіх районів області відвідали Літинський район, який зацікавив багатьох не...
14 фото   
<b>Народні умільці</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Голдашівка
Уманець Захар Сидорович (1918) 1918 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.01.44.

З історії Бершаді
У розвиток сільськогосподарського виробництва зробили великий внесок механізатори Бершадської МТС, створеної у березні 1930 року. В 1932 році вона обслуговувала 35 колгоспів, що мали близько 20 тис. га орної землі. Але на шляху виконання намічених планів в цей період були й труднощі. Партійна організація провела значну роботу, щоб зміцнити механізаторські кадри і трудову дисципліну. Все це дало... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ПРАЦЮЄШ НА ПІДПРИЄМЦЯ – УКЛАДИ ТРУДОВИЙ ДОГОВІР - Офіційні оголошення та звернення організацій бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники