Податкова служба модернізується

 • Подобається0Не подобається
 • 3 Липня 2012, 09:00

Щороку 2 липня відзначають День працівника Державної податкової служби України. Він святкується на загальнодержавному рівні, що свідчить про значущість податкових органів у зміцненні нашої держави. Цього року минає 22 роки з дня створення Державної податкової служби України. За час свого існування вона перетворилася на один із найпотужніших органів виконавчої влади та стала цілком самостійною та ефективною структурою, яка вчасно і в повному обсязі спроможна забезпечити бюджет коштами, необхідними для втілення в життя програм соціально-економічного розвитку країни.

Спільними зусиллями платників податків та податківців податкова служба стрімко модернізується, бере на озброєння сучасні методи адміністрування податків, зміцнює партнерські відносини з платниками податків та поступово переходить із фіскальної служби у сервісну.

У зазначеному напрямі Бершадською міжрайонною державною податковою інспекцією Вінницької області вже зроблено низку позитивних кроків назустріч платникам податків.

Так, у травні 2012 року для покращення надання адміністративних послуг при Бершадській МДПІ Вінницької області ДПС був створений центр обслуговування платників податків, в якому громадяни можуть у комфортних умовах подавати податкову звітність, отримувати необхідну податкову консультацію та відповідні довідки та дозвільні документи.

Значну увагу ДПС України приділяє впровадженню подання податкової звітності в електронному вигляді. Автоматизація процесу створення податкової звітності дає змогу значно полегшити роботу бухгалтера, зробити її безпомилковою.

Розпочав свою роботу Центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби, який надаватиме платникам податків, як фізичним, так і юридичним особам, безоплатні послуги електронного цифрового підпису, для подання податкової звітності в електронному вигляді.

Неухильно зростає кількість платників податків в Бершадській МДПІ, які подають звітність в електронному вигляді.

Станом на 1 червня 2012 року звітність в електронному вигляді з ПДВ подали 99 відсотків платників податків. Податковою інспекцією до кінця року планується безкоштовно видавати платникам єдиного податку другої та третьої груп електронно-цифровий підпис для подання податкової звітності в електронному вигляді.

Оцінюючи діяльність Бершадської міжрайонної державної податкової інспекції за 5 місяців 2012 року, можна відзначити позитивну роботу та налагоджену співпрацю між податковою інспекцією та платниками податків. Хочу висловити вдячність ДПС у області, районній державній адміністрації та районній раді, які вміло сприяли вирішенню основних напрямів роботи.

Напередодні професійного свята приємно констатувати, що за січень-травень 2012 року надходження до зведеного бюджету склали 45184,1 тис. грн., в т.ч. до Державного бюджету – 27034,2 тис. грн., до місцевого бюджету – 18149,9 тис. грн. або 112,88% до планово-нормативної бази.

Дані показники свідчать про наполегливу роботу всього колективу податківців, запровадження відносин між платниками та податковою службою на принципах рівноправ’я, лояльне ставлення до доброчесних платників і, разом з тим, ефективність проведеної роботи щодо випадків ухилення від сплати податків.

Хочеться, насамперед, відзначити платників податків, які зробили найбільший внесок у надходження до державного та місцевого бюджетів за поточний рік, а це ПрАТ «Бершадський комбінат» (керівник О.В. Герасименко), ПАТ «Бершадьмолоко» (керівник О.М. Панчук), ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський» (керівник І.І. Андрушко), ТОВ «Агрофірма «Джулинка» (керівник М.Ф. Хливнюк), ПП «Валентина» (керівник В.Я. Гондарук), ТОВ «Осіївське» (керівник В.Г. Топіха), ПП А.І. Андрушко, ПП А.В. Телятніков, ПП О.В. Герасименко.
У системі оподаткування провідне місце посідають податки, що сплачуються фізичними особами. Від того, як працюватимуть протягом року фахівці з оподаткування фізичних осіб, залежатиме виконання плану по мобілізації коштів до бюджету. Головним завданням є забезпечення надходження до бюджету податків на доходи фізичних осіб та залучення до оподаткування громадян, які ухиляються від сплати податків.

Майже 14 млн. грн. податків перерахували до місцевих бюджетів за 5 місяців поточного року платники податків району, що на 300 тис. грн. перевищує надходження за відповідний період 2011 року. З них податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів надійшло 12,3 млн. грн., надходження по єдиному податку з фізичних осіб склали 1143,1 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата цього податку зросла на 650,1 тис. грн. Земельного податку з фізичних осіб до місцевих бюджетів надійшло 365,2 тис. грн.
Для порівняння, це на 41,8 тис. грн. більше, аніж за аналогічний період минулого року.

Підприємці мають свідомо прийти до того, що сплата податків – це не просто їх обов'язок, а власна потреба.

Адже чи не в кожного з них є родичі та знайомі, доля яких безпосередньо залежить від наповнення державного бюджету. Я маю на увазі вчителів, лікарів, міліціонерів, пенсіонерів. Кожен з нас так чи інакше користується послугами, які надає держава та рівень яких залежить від сплати податків, наповнення державного бюджету.

За роки існування податкової служби ми досягли реальних результатів, багато працюємо, а тому можемо виконувати поставлені перед нами завдання. Час вимагає нової системи податкових відносин в Україні: стабільності законодавства, зниження податкового навантаження, недопущення будь-яких виявів податкової дискримінації.

Упевнений, що відкритість органів податкової служби, наше прагнення поліпшити роботу з платниками, громадськими організаціями, які відстоюють та захищають їх інтереси, розширення переліку послуг для них сприятиме гармонізації наших відносин.

І хоч попереду маємо чимало роботи, я вірю у значний потенціал податкової служби загалом і кожного працівника зокрема, які будуть працювати на користь держави та її громадян.

Володимир КОГУТ, начальник Бершадської МДПІ Вінницької області ДПС


Дивіться також в розділі  Інформує податкова
» 14.08.2015 29 липня 2015 року набрав чинності Закон України від 16.07.2015 р. №643-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» (далі – Закон). Закон містить низку позитивних змін...
» 20.06.2015 Бершадська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що Законом України від 28 грудня 2014 року №71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Податкового...
» 08.02.2015 Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» прийнято ряд законодавчих змін щодо платників спрощеної системи оподаткування.
» 14.12.2014 Відповідно до Закону України від 31.07.2014 року №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів», до алкогольних напоїв віднесено продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів...
» 01.09.2014 Про відповідальність про несплату військвого збору
» 17.07.2014 Настав час платити земельний податок
» 17.07.2014 Мінімальні ціни на алкоголь змінені
» 30.06.2014 Термін сплати земельного податку громадянами за 2014 рік закінчується 25 серпня 2014 року
» 03.06.2014 Достойна прозора заробітна плата - не розкіш
» 31.05.2014 Оподаткування нерухомого майна
Всі статті розділу Інформує податкова »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Технології і професіоналізм - запорука успіху</b><br />Звісно, що найкраще ведуться весняно-польові роботи там, де до них готувалися не тільки по завершенню зими, а й...
3 фото   
<b>КОШАРИНЦІ</b><br />
3 фото   
<b>Підприємці знову мітингують...</b><br />
84 фото   
<b>День перемоги у Бершаді</b><br />За багаторічною традицією, вранці 9 травня колони ветеранів, представників трудових колективів підприємств,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Плахотнюк Павло Іванович (1903) 1903 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 18.02.45. Похов. с. Броди, Зеленогурське в-во, Польща.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Податкова служба модернізується - Податкові роз'яснення від Бершадської МДПІ - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення