Fridge magnet wooden gears

До Дня працівників прокуратури: На сторожі прав та інтересів держави і її громадян

 • Подобається0Не подобається
 • 1 Грудня 2011, 09:00

1 грудня 1991 року вступив в дію Закон України «Про прокуратуру». З цього дня і розпочалось становлення прокуратури як організаційно самостійної державноправової інституції незалежної держави. Статус прокуратури, як гаранта дотримання законності і правопорядку, закріплено Конституцією України. Регулювання діяльності прокуратури в окремому розділі Основного Закону означає, що виконання покладених на органи прокуратури функцій є самостійним видом державної діяльності.

1 грудня офіційно встановлено професійне свято – День працівників прокуратури, яка в цьому році відзначає своє 20-річчя.

Серед них і працівники прокуратури Бершадського району, які стоять на сторожі прав та інтересів держави і її громадян.

Першим прокурором Бершадського району за роки незалежності був В’ячеслав Шидловський. Пізніше прокуратуру району очолювали Михайло Гресько (нині прокурор сусіднього Тростянецького району), Ігор Губко, Олексій Громадський, Вадим Губко.

В прокуратурі району починали свій трудовий шлях і працювали Віталій Ковбасюк (тепер прокурор Львівської області), Віктор Гонтарук, Юрій Яремчук, Віталій Кольченко, Олег Шишковський, Олександр Мазур, Володимир Гирба (нині прокурор Ладижина).

Сьогодні в прокуратурі району працює 8 оперативних працівників, і, в основному, це молоді працівники, які тільки-но розпочали свою прокурорську діяльність.

Заступник прокурора Тарас Зайко в органах прокуратури з 2001 року. Прокурорську діяльність розпочав на посаді помічника прокурора Тростянецького району.

Потім займав посаду заступника прокурора Тростянецького району. У прокуратурі Бершадського району з листопада минулого року. Здійснює нагляд за додержанням законів органами внутрішніх справ і податкової міліції при проведенні дізнання і досудового слідства, нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних із обмеженням особистої свободи громадян, і успішно справляється із поставленими завданнями.

Активно здобуває досвід роботи по підтриманню державного обвинувачення в судах помічник прокурора Юрій Шеремета, який в органах прокуратури з 2009 року.

Не так давно почали опановувати прокурорську професію молоді спеціалісти.

Серед них Ганна Круковська та В’ячеслав Жарун, які вже встигли зарекомендувати себе принциповими та підготовленими до самостійної роботи працівниками.

З липня нинішнього року стажистом на посаду помічника прокурора району призначено Ганну Козуб, на рахунку якої є вже цілий ряд результативних перевірок та актуальних документів прокурорського реагування.

Ще один стажист на посаді помічника прокурора району – Юрій Бондарчук, який щойно розпочав свою трудову діяльність.

Повагою не тільки серед працівників правоохоронних органів, але й усіх громадян району, користується старший слідчий Олександр Рудь, який веде досудове слідство про злочини, які кримінальнопроцесуальним законодавством віднесені до підслідності органів прокуратури, а також вирішує заяви і повідомлення про злочини.

Головними пріоритетами у здійсненні наглядової діяльності на сьогодні для прокуратури Бершадського району є забезпечення конституційних прав і свобод громадян при провадженні дізнання, досудового слідства та підтриманні державного обвинувачення в суді, захист прав громадян на оплату праці, соціальне та пенсійне забезпечення, захист інтересів держави від неправомірних посягань у бюджетній сфері та захист інтересів держави і громадян у сфері використання земельних ресурсів.

Саме над цими та деякими іншими важливими напрямками прокурорської діяльності в першу чергу зосереджено зусилля всього колективу прокуратури району.

Тільки протягом 9 місяців 2011 року прокуратурою Бершадського району у сфері правозахисної діяльності порушено 5 кримінальних справ, зокрема, про порушення бюджетного та податкового законодавства, у сфері земельних відносин та охороні навколишнього природного середовища.

За цей же період розглянуто із вживанням заходів реагування більше 60 приписів та подань, задоволено більше 40 протестів, притягнуто до різних видів відповідальності 57 посадових осіб, у тому числі 18 посадовців контролюючих органів. За актами прокурорського реагування відшкодовано 670 тис. грн., із яких 280 тис. грн. – погашення заборгованості по заробітній платі, 283 тис. грн. – до Пенсійного фонду, більше 40 тис. грн. – до бюджету.

До районного, адміністративного та господарського судів заявлено позовів на загальну суму 324,4 тис. грн., із яких судами задоволено на суму 177,9 тис. грн. Сума реального виконання по заявлених прокурором позовах складає 231,8 тис. грн.

Не можна не сказати і про інших працівників прокуратури. І молодь, і люди старшого віку знають та поважають у м. Бершаді Валентину Гримальську, яка вже пішла на заслужений відпочинок.

В даний час на посаді спеціаліста 1 категорії успішно працює Ольга Тихоненко.

Водій Дмитро Рогозянський чітко знає свої обов’язки, завжди коректний та старанний.

А забезпечує порядок і затишок в приміщенні прокуратури району Любов Велика.

Професійність та відданість справі всіх працівників прокуратури дає підстави стверджувати, що законні права та інтереси громадян нашого району і держави в цілому будуть надійно захищені.

Вітаючи всіх із 20-ою річницею органів прокуратури України та професійним святом, бажаю всім працівникам, ветеранам та їхнім сім’ям людського щастя, миру і благополуччя.

Федір КУЦЯК, прокурор Бершадського району, старший радник юстиції.


Дивіться також в розділі  Актуально
» 15.06.2018 Під час літніх канікул неповнолітні потребують особливої уваги з боку дорослих. Аби відпочинок дітей був безпечним, щоб запобігти вчиненню ними і щодо них кримінальних та адміністративних правопорушень, працівники Бершадського відділу поліції...
» 15.06.2018 За останніх 10 років у лісових угіддях нашого держлісгоспу загинули майже всі ялинові насадження – до 55 га. Зафіксовано масове всихання граба на території Сумівського лісництва на площі 26 га., ясеня – в Ободівському лісництві на площі 2,8 га,...
» 15.06.2018 Відповідно до прийнятого Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» від 26.01.2016 року, який регламентує функціонування патронатної...
» 01.04.2018 Туберкульоз представляє реальну небезпеку для дорослих і дітей. Це інфекційна хвороба пов’язана з проникненням в організм туберкульозних мікобактерій, які живуть у виділеннях людей, хворих туберкульозом (у мокротинні, сечі, калі й ін.), а також у...
» 01.04.2018 Як не загрузнути у смітті?
» 01.04.2018 Атопічний дерматит
» 01.04.2018 Ця підступна дисплазія
» 16.03.2018 Не знищуйте красу
» 16.03.2018 Водні ресурси: берегти і захищати
» 03.03.2018 Правила пожежної безпеки у побуті
Всі статті розділу Актуально »
Цікаві фото
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
3 фото   
<b>Що не громада – то інша рада</b><br />Такий висновок напрошувався після чергового візиту голови райдержадміністрації О.Ф Снігура і керівників структурних...
2 фото   
<b>Незабутнє свято дитинства</b><br />Воно відбулося нещодавно в мальовничому селі над Південним Бугом – Берізках-Бершадських. Відзначався день народження...
3 фото   
<b>КОШАРИНЦІ</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Теофілівка
Микитюк Іван Маркович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 17.06.44.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

До Дня працівників прокуратури: На сторожі прав та інтересів держави і її громадян - Актуальні теми сьогодення Бершадщини - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення