Монету номіналом 10 гривень виготовлено зі срібла, категорія якості карбування – «пруф», маса в чистоті – 31,1 г, діаметр – 38,6 мм, тираж – 3000 штук. Гурт монети – гладкий із заглибленими написами позначення металу, його проби – Ag 925, маси в чистоті – 31,1 і логотипом Монетного двору Національного банку України. Елемент оздоблення – голографічне зображення.
Монету номіналом 5 гривень виготовлено з нейзильберу, якість карбування – «спеціальний анциркулейтед», маса – 16,54 г, діаметр – 35,0 мм, тираж – 30000 штук. Гурт монети – рифлений. На аверсі монет розміщено: угорі малий Державний Герб України, напис півколом НА- ЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УК- РАЇНИ, під яким ліворуч –рік карбування монети – 2013, на монеті з нейзильберу праворуч – логотип Монетного двору Національного банку України; у центрі – стилізоване зображення прикраси міста – фонтана та його дзеркального відображення (на монеті зі срібла – голографічне), унизу – номінал: на монеті зі срібла – 10 ГРИ- ВЕНЬ, на монеті з нейзильберу – 5 ГРИВЕНЬ. На реверсі монет розміщено: угорі герб Вінниці, під яким на тлі сувою зображено стилізовану композицію: чорнильницю з пером, архітектурні споруди міста та напис ВІННИЦЯ, унизу – ПЕРША ПИСЕМНА ЗГАДКА 650 РОКІВ.
Пам’ятні монети є дійсними платіжними засобами України та обов’язкові до приймання без будь-яких обмежень за їх номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.
Прес-служба управління Національного банку України у Вінницькій області.