Fridge magnet wooden gears

МалІ й середнІ – у фокусІ «УКРСИББАНКУ»

  • Подобається3Не подобається
  • 7 Вересня 2005, 17:16

З початку 2005 року процентні ставки по кредитах малого й середнього бізнесу в "УКРСИББАНКУ" знизилися на кілька пунктів і досягли 14%.
Малий і середній бізнес – один з найбільш перспективних напрямків української економіки. Щорічно число таких підприємств росте. Якщо в 2003 р. представників малого й середнього бізнесу налічувалося 263 тис., то в 2004 їхнє число зросло до 279 тис., за прогнозами фахівців, на кінець нинішнього року ця цифра досягне 300 тис. Разом з тим, починати нові проекти, а тим більше продовжувати старі, без додаткових капіталовкладень – банківських кредитів більшості підприємців не під силу. Допомога фінансового партнера дозволяє швидко збільшити обсяг реалізації продукції й міцно закріпити позиції на ринку з високим рівнем конкуренції. Для банку ж успішна реалізація інвестиційного проекту – механізм залучення клієнта на довгострокове й взаємовигідне співробітництво.
Про реалії й перспективи кредитування малого й середнього бізнесу розповідає Валерій Петрович Никитюк, начальник Подільського регіонального департаменту АКІБ "УКРСИББАНК".
– Чи можна сьогодні говорити про тенденції росту мікрокредитування на прикладі "УКРСИББАНКУ"? Який обсяг мікрокредитів був виданий банком з початку цього року й на скільки він збільшився в порівнянні з аналогічним періодом минулого?
– Про тенденції росту мікрокредитування свідчить статистика "УКРСИББАНКУ". Якщо на початок 2004 р. частка мікрокредитів у загальному кредитному портфелі банку становила 2%, у січні 2005 р. – 4%, то сьогодні – близько 6%. Мікрокредитування визнане одним з найбільш пріоритетних напрямків "УКРСИББАНКУ". З початку 2005 р. банк видав кредитів на суму більш ніж 25,5 млн. дол. Обсяг мікрокредитів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року виріс більш ніж в 2 рази й на сьогодні кредитний портфель банку по даній програмі становить 55 млн. дол. До кінця року планується досягти показника 130 млн. дол.
– Які кроки банку сприяють стрімкому зростанню обсягів кредитування малого й середнього бізнесу?
– Банк постійно вдосконалює пропозиції для середнього й малого бізнесу. Створено цілий департамент, працівники якого вивчають ринок малого й середнього підприємництва, розробляючи спеціальний комплекс послуг і оптимізуючи тарифну політику. Так, з початку 2005 року процентні ставки по мікрокредитах знизилися на кілька пунктів і сьогодні вони одні з найнижчих на ринку. Недавно фахівці банку запропонували ринку нову програму кредитування малого й середнього бізнесу в гривні зі зниженою процентною ставкою – 14% річних, а також новий тарифний пакет "Економ".
– Які основні переваги даних програм? У чому їхня відмінність від аналогічних пропозицій на ринку мікрокредитування?
– Програма кредитування середнього й малого бізнесу під 14% річних у гривні унікальна для вітчизняного ринку. На відміну від інших фінансових установ, що надають спеціальні проекти для підприємців, "УКРСИББАНК" сконцентрувався на популярній послузі – кредиті (кредитної лінії), запропонувавши вигідні умови й знижену ставку. Дана програма не має аналогів в Україні й дає клієнтам ряд переваг. По-перше, це сам кредит зі зниженою ставкою 14% річних у гривні, що зменшує витрати по щомісячній сплаті відсотків по позиці. По-друге, клієнт має право на безкоштовне одержання й річне обслуговування корпоративної платіжної карти, залишок коштів по якій оплачується в розмірі 4% річних. І, по-третє, у рамках програми позичальник може обслуговуватися по тарифному пакету "Кредитний". Серед додаткових переваг – відсутність комісій за дострокове погашення або невикористаний ліміт кредитування.
– Які основні умови даної програми?
– Скористатися програмою кредитування малого й середнього бізнесу під 14% річних можуть як уже наявні, так і нові клієнти "УКРСИББАНКУ", у яких розмір виручки від реалізації за 2004 р. склав менше 25 млн. грн. Кожний клієнт, що подав заявку на одержання кредиту для фінансування поточної діяльності, може одержати кредит у сумі від 50 000 до 500 000 грн. строком на 12, 24 або 36 місяців. До речі, клієнти, що подали заяву на кредит у серпні-вересні, візьмуть участь у спеціальній акції й будуть обслуговуватися по тарифному пакеті "Кредитний", основна перевага якого – відсутність плати за проведення платежів протягом року.
– Чи є ще нововведення на ринку обслуговування підприємців, розроблені фахівцями "УКРСИББАНКУ"?
– Серед спеціальних пропозицій – тарифний пакет "Економ", що передбачає якісне, але разом з тим і ощадливе банківське обслуговування: вигідні тарифи й систему знижок. Серед переваг даного пакета: простота умов, послуги, розроблені спеціально для клієнтів малого й середнього бізнесу, низька тарифікація розрахунково-касового обслуговування, символічна вартість разових послуг при відкритті рахунку (плата за відкриття рахунку й за підключення до системи дистанційного доступу – 1 грн.). Також передбачена знижка 20% на один з тарифів пакета на вибір клієнта за умови використання комплексу послуг, які входять у пакет "Економ".
– Як ви вважаєте, чи знайдуть спеціальні програми "УКРСИББАНКУ" своїх потенційних клієнтів?
– Програми кредитування середнього й малого бізнесу, безумовно, будуть затребувані на ринку, оскільки ріст бізнесу неможливий без додаткових інвестицій.
"Розуміємо всіх. Цінуємо кожного" – незмінний принцип роботи "УкрСиббанку". Кожен може пересвідчитися в цьому, звернувшись до найближчого відділення АКІБ "УкрСиббанк" у м. Бершаді за адресою: вул. Радянська, 9.

Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
14 фото   
<b>Вибух на городі</b><br />Менше тижня минуло з часу відзначення 64-ої річниці Перемоги, коли найстрашніша в історії людства війна обізвалася...
2 фото   
<b>А мав би бути рай...</b><br />Про бригадне село Лугову кажуть, що це райський куточок. З одного боку відмежовує його від Гайворона річка Південний...
7 фото   
<b>Відкриття церкви</b><br />Спів церковного хору, що супроводжував свято, колядки та щедрівки школярів місцевої школи та спокійний сніжок, що...
75 фото   
<b>БИРЛІВКА</b><br />Бирлівка - одне з наймальовничіших сіл району. І приваблює воно не тільки краєвидами, голубими плесами ставків, а й...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Макогін Іван Семенович (1904) 1904 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 23.07.44.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

МалІ й середнІ – у фокусІ «УКРСИББАНКУ» - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники