Fridge magnet wooden gears

ШВИДШИМИ ТЕМПАМИ

  • Подобається0Не подобається
  • 12 Жовтня 2007, 20:57

Що не день, то все більше звужується фронт осінніх польових робіт у районі. Ведуться вони організовано. За даними районного управління агропромислового розвитку РДА, станом на 10 жовтня вже було обмолочено соняшник, сою, завершено посів озимих культур.
Цукрові буряки було зібрано більше, як на половині площ, кукурудзу на зерно – на 60 відсотках. Жаль лише, що через засушливе літо результати нікого не радують.
На 66 відсотках полів піднято зяб. Після звільнення площ з-під цукристих і качанистої, основний обробіток грунту піде ще швидшими темпами. Є всі передумови, щоб з підняттям зябу справитися до 1 листопада, а із збиранням цукрових буряків і кукурудзи – до 20 жовтня.
Найкраще організовано осінні польові роботи у ТОВ "Зернопродукт", СФГ "Новосулківське", а також у Сумівці, Флорино, Усті, Маньківці, М'якоході, Дяківці, Джулинці.
Якихось аж надто гострих проблем о цій порі поки що не виникало. На місцях забезпечені і пальним, і матеріальними ресурсами. Тому всі поставлені завдання повинні бути виконані в строки, які передбачалися.
Озимі культури в цьому році посіяно приблизно на 27 тисячах гектарів. На переважній більшості площ отримано добрі їх сходи, і зараз на особливому контролі догляд за ними. Справа в тому, що кліматичні умови сприяли появі великої кількості шкідників, з якими доводиться організовувати боротьбу.
Якщо рахувати, що урожай цукристих щоденно збирають на площі 300-400 і навіть більше гектарів, то до завершення бурякових жнив зовсім недалеко. Тим більше, що на цих площах працюють і залучені високопродуктивні імпортні бурякозбиральні комбайни. Вивезення цукросировини на переробні підприємства здійснюється майже відразу за збиранням.
До речі, на Красносільському цукровому заводі в даний час найвищий показник дигестії у порівнянні з найближчими підприємствами і нормальна закупівельна ціна. Тому фахівці радять сільгоспвиробникам співпрацювати саме з цим підприємством. Адже, крім взаємної підтримки, це ще й чималі надходження до бюджету району.
У господарствах також здійснюється підготовка насіння ярих культур. Де його не вистачає – проводиться обмін, закупівля. В зв'язку із засухою нічого і дивуватися, коли по деяких культурах його доводиться закуповувати.
Фахівці також радять, щоб на місцях швидшими темпами організовували ще й заготівлю мінеральних добрив, як це вже робиться у деяких господарствах.
Якщо справи такими темпами йтимуть і далі, то справитися з усіма обсягами осінніх польових робіт у цьому році можна навіть раніше, як у попередні.

Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Графік</b><br />проведення особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації
5 фото   
<b>1 вересня - День Знань</b><br />Сьогодні його урочисто відзначають в усіх куточках нашої України; з веселою піснею першого дзвоника, морем яскравих...
9 фото   
<b>Подарунки до зимових канікул</b><br />Гарними новорічними та різдвяними святами завершився минулий та розпочався новий 2012 рік. Особливо радісними вони...
2 фото   
<b>Коли керівники і громада – в одній упряжці</b><br />Не випадково в заголовок винесено саме такі слова, оскільки тандем сільського голови і керівника ТОВ...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Лісниче
Чабан Михайло Несторович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1943 р.

З історії Бершаді
Радянські люди і в умовах жорстокого терору чинили фашистським окупантам опір. Для організації боротьби райком КП(б)У залишив на тимчасово окупованій території комуніста О. Р. Пилипчука, який вже в серпні 1941 року організував першу в районі підпільну групу, а в листопаді того ж року разом з Я. Ш. Талісом створив підпільну групу в м. Бершаді. В грудні виникла підпільна група з робітників та... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

ШВИДШИМИ ТЕМПАМИ - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники