Fridge magnet wooden gears

Журналістика – це стан душі…

  • Подобається5Не подобається
  • 10 Червня 2009 р

Минулої п’ятниці в приміщенні редакції районної газети «Бершадський край» відбулося зібрання, присвячене Дню журналіста.
У заході взяли участь працівники редакції, громадські кореспонденти. Газетярів та позаштатних авторів прийшли привітати голова райдержадміністрації Світлана Шульц, заступник голови райради Петро Сугак та інші відповідальні працівники. Відкрив зібрання редактор газети Павло Байдалюк, який коротко проінформував присутніх про творчі здобутки колективу редакції, привітав присутніх зі святом.

Журналістика – це не просто професія, а насамперед – стан душі

Учасників зібрання вітала агітбригада Бершадської ЗОШ № 1.
Голова райдержадміністрації у своєму виступі акцентувала увагу на тому, що сучасне інформаційне суспільство, як ніколи, потребує уважного і розважливого погляду на факти та події, їх оперативного осмислення та професійного висвітлення.
Журналістика є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація.
Журналістика – це не просто професія, а насамперед – стан душі.
З нагоди 50-річчя Національної спілки журналістів України відзначено «Золотою медаллю української журналістики» редактора «Бершадського краю» Павла Байдалюка, а Бершадську первинну організацію НСЖУ, яку очолює Федір Шевчук, визнано кращою в області.
Нині тираж районної газети – майже сім з половиною тисяч примірників. Він найвищий в країні серед сільських районів.
Світлана Шульц сердечно привітала усіх причетних до творення газети і повідомила, що райдержадміністрація і районна рада з нагоди професійного свята журналістів вирішили подарувати монітор, що поліпшить умови їхньої праці. Ряду працівників редакції вручено Почесні грамоти. Грамотами та преміями редакції газети відзначено також колишніх працівників газети, які перебувають зараз на заслуженому відпочинку, а також громадських кореспондентів, які за покликом душі і серця співпрацюють з газетою, допомагають журналістам творити літопис сучасності. Серед нагороджених, зокрема, Юлія Пензюр, Мойсей Похила ( до речі, його перша замітка була надрукована ще в 1946 році), Юрій Цінчик, Григорій Погончик, Людмила Німчук, Вікторія Матушевська, Галина Іванченко, Володимир Крамар, Леонід Івасишин… Далі слово мав директор ТОВ «Прогрес» села Серединки Олександр Кавун. Він вручив диплом і премію імені Василя Думанського за 2009 рік одній з найактивніших громадських кореспондентів Тетяні Кучанській. Вона ж у свою чергу виступила зі щирим словом вдячності, прочитала свій новий вірш з цього приводу.
Секретар первинного осередку НСЖУ Федір Шевчук, коротко розповівши про досягнення колег за останній період, проінформував про те, що спілка поповнилася – до її лав прийнято Юрія Цінчика, Руслана Храновського та Руслана Байдалюка. Їм вручено відповідні посвідчення та значки. Приємною несподіванкою для всіх було повідомлення про те, що днями побачить світ книга одного з найактивніших громадських кореспондентів, члена НСЖУ Юрія Цінчика «Слід на землі».
Зі словами щирих вітань того дня виступали Петро Сугак, Яків Черватюк, Іван Закревський, Валентина Бєляєва, Аркадій Вайнер, Юлія Пензюр та інші. Слово брали усі, хто бажав, зібрання відзначалося демократичністю і щирістю, кожен говорив те, що вважав за потрібне. А говорили люди в основному про свою газету, про те, що з-поміж інших видань вона найближча до читачів. І про те, що найголовнішою запорукою успіху видання є його органічна єдність з читачем.
По закінченню зібрання усі сфотографувалися на згадку.
Журналіст – це публічна професія. Він – зір та слух нашого суспільства, на нього покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу. І журналісти та громадський актив районної газети намагаються своєю щоденною працею, своєю небайдужістю нести людям слово правди.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
7 фото   
<b>Випуск медсестер Бершадського медколеджу</b><br />Здається, ще зовсім недавно, вони прийшли вперше до цього коледжу. Обравши саме його, для того, щоб відкрити для себе...
6 фото   
<b>Музей культури села Прокопа Колісника</b><br />
5 фото   
<b>Поїздка до Польщі</b><br />З 29.07.10р. по 6.08.10р. делегація з с. Баланівка перебувала в Польщі з дружнім візитом в рамках співпраці між селом...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Галамага Максим Филимонович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Гв. козак. Загинув 29.03.45. Похов. с. Банів, Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
Визволені від фашистської неволі, натхнені перемогами Червоної Армії трудящі енергійно взялись за відбудову народного господарства, за ліквідацію наслідків окупації. На цукровому заводі окупанти зруйнували майстерні, склади, вивезли цінне устаткування, знищили інвентар радгоспу. Величезну шкоду було заподіяно спиртовому заводу, спалено будинки в центрі міста, виведено з ладу водогін. Завдяки... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Журналістика – це стан душі… - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники